نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: مشکل در شیر پرینتر

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

مشکل در شیر پرینتر

در یک شبکه lan برای استفاده از پرینتری که share شده با مشکل مواجه شدم .یعنی پرینتر را share کردم در سایر clientها هم دیده مشه اما وقتی open میکنم با پیام نام درست پرینتر را وارد کن مواجه می شوم البته قبلا این مشکل را نداشتیم وتنها تغییر از ان زمان ویندوز بوده.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    منظور شما از open کردن چیست ؟
    آیا میخواهید پرینتر را بر روی سایر کلاینت ها نصب نموده و بوسیله شبکه از آن استفاده نمایید ؟
    در اینصورت پس از به اشتراک گذاشتن پرینتر در شبکه با وارد نمودن آدرس سیستمی که پرینتر بر روی آن نصب است در کلاینت ها پس از رویت پرینتر بر روی آن کلیک راست نموده و گزینه Connect را انتخاب نمایید .
    حال پرینتر بر روی سیستم شما نصب شده و قابل استفاده خواهد بود .

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو غیر فعال
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    منظورتان اينه كه از زماني كه ويندوز دستگاهي را كه پرينتر به آن وصل است را تعويض كرده ايد اين اتفاق افتاده اگر اينطور است بايد دوباره اين پرينتر را براي تمام كلاينتها نصب كنيد چون اسم پرينتري كه قبلا به اشتراك گذاشته بوديد با اسم اين پرينتر در ويندوز فرق ميكند مثلا اگر اسم پرينتر قبلي hp بوده همhp را نصب كرده اند و در ليست پرينترها دارند ولي حالااسمش مثلا شده hp1100 پس با اين اسم پرينتري در شبكه نمي شناسد بايد دوباره عمل نصب را براي همه تكرار كنيد از همان طريقي كه استاد در بالا گفتند

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    منظورم از open همان کانکت است همه انچه شما فرمودید میدونم و کلا پرینتر رو روی همه کلاینتها میبینم اما بعد از راست کلیک و انتخاب گزینه کانکت باز هم پیغام اینکارکت برای نام پرینتر رو میده هرچی نام رو عوض میکنم تاثیری نداره

نام حقيقي: sajad alaei

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14 مشکل share پرینتر

از زمانی که سرور خود را از 2000 به 2003 ارتقا دادم با مشکل share پرینتر مواجه شدم به این صورت که بعد از مدتی کار کردن قطع میشوند و باید مجددا تنظیمات مربوط به شبکه را انجام دهم و سیستم را reset کنم. در ضمن نودهای من win 98 است.ممنون میشم کمکم کنین.

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نودهای شبکه شما چیه اگه 98 باشه و سرورتون 2003 باشه باید تنظیمات شبکه مربوط به کلاینت ها را دوباره انجام بدهی و resetکنی تا به طور واقعی login کرده باشی بعد تنظیمات مربوط به ÷رینتر را انجام بدهید.
    اگر کلاینت شما xp است باید نود را در شبکه join کنیدتا مشکل شما حل شود

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    بابا دمتون گرم مارو دریابین. هل من ناصر ینصرنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14 مشکل share پرینتر

از زمانی که سرور خود را از 2000 به 2003 ارتقا دادم با مشکل share پرینتر مواجه شدم به این صورت که بعد از مدتی کار کردن قطع میشوند و باید مجددا تنظیمات مربوط به شبکه را انجام دهم و سیستم را reset کنم. در ضمن نودهای من win 98 است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

شیر پرینتر

http://forum.persiannetworks.com/f25/t10864.html

شير پرينتر

شیرپرینتر

شریر کردن پرینتر شیر پرینترمشکل در شیر پرینترپرینتر شیر استفاده از پرینتر شیر شدهندیدن پرینتر شیر شده شیرچاپگرپرینتر share شده را نمی شناسد شبکه پرینتر را نمیشناسدقطع شير پرينترمشکل انتخاب شیر در پرینترمشکل قعطی پرینتر در شبکه شیر پرینتر شبکهپرینتر eset شیر راه اندازی پرینتر شیربستن شیر پرینتر نصب نشدن چاپگر شیر شدهمشکل در نصب پرينتر 1100مشکل پرینتر شیر شدهپرینتر در شبکه کانکت نمی شدهاز شیر درآمدن پرینتر

برچسب برای این موضوع