نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: راهنمای استفاده از نرم افزار bandwidth controller

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

راهنمای استفاده از نرم افزار bandwidth controller

سلام بر همه دوستان.
    لطفا اگه کسی درباره نحوه کار با این نرم افزار میدونه بنویسه تا استفاده کنیم.
    چون من 2 تا فیلتر برای download و upload درسن کردم ولی اصلا هر کاری کردم نتونستم اینترنت رو در یک کافی نت بین یوزرها تقسیم کنم.
    اگه یک نفر با send بالا بيا همه چیز به هم میریزه و به بقیه چیزی نمیرسه!
    مرسی.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ahmad

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام و سپاس از همه کمکهای بیدریغتان خیلی خوشحال میشم اگر درباره Bandwidth Controller توضیح کامل دهید.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوست گرامی
    در این انجمن معمولا در مورد موضوعات توضیح کامل داده نمی شود و انتظار دریافت راهنمای کامل نصب، راه اندازی و استفاده نداشته باشید. اینجا محلی است برای پرسش و پاسخ و تبادل تجربیات.
    اگر هنگام کار با این نرم افزار به مشکلی برخورد کرده اید یا پرسشی دارید، با ذکر جزئیات و به طور دقیق پرسشتان را مطرح کنید تا پاسخ مناسب دریافت کنید. پرسش های کلی معمولا با اقبال مناسبی مواجه نمی شوند.

پیروز باشید.

SADEGH65 سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نرم افزار Bandwidth Controller

دانلود نرم افزار Bandwidth Controller

آموزش نرم افزار bandwidth controller

bandwidth controller نرم افزار

Bandwidth Controller

دانلود برنامه bandwidth controllerآموزش bandwidth controllerدانلود نرم افزار bandwidthcontrollerراهنمای استفاده از bandwidthاموزش نرم افزار bandwidth controllerراهنمای Bandwidth Controller EnterpriseBandwidth Controller دانلوددانلود Bandwidth Controller آموزش استفاده از نرم افزار Bandwidth Controllerبرنامه bandwith controlbandwidth controller enterprise دانلودآموزش استفاده از نرم افزار Bandwidthاموزش نرم افزار Bandwidth Controller EnterpriseBandwidth Controller دانلود نرم افزارآموزش استفاده bandwidth controllerbandwidth controller برنامهویژگی های نرم افزارbandwidth controller bandwidth controller استفاده کنیمبرنامه Bandwidth Controllerنرم افزار bandwidth control

برچسب برای این موضوع