صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: استفاده از چند کارت شبکه برای بیشتر شدن سرعت

عضو عادی شناسه تصویری moh_jj
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    9
    حق کاملا با علی آقا است
    من هم از اول همین رو گفتم ولی آقا صادق نظرشون یه چیز دیگه بود
    تا جایی که من میدونم این بحث Network Load Balancing که در ویندوز وجود داره مربوط به سیستم هایی میشه که با هم Cluster باشند. به عبارت دیگه اگه دوتا سرور داشته باشیم که با هم Cluster باشند، تو این بخش از ویندوز میشه بحث شبکه رو در این دو سیستم تنظیم کرد ولی مورد سوال آقای خزایی در باره چند کارت شبکه بود که روی یک سیستم باشن. در این حالت فقط مفهوم Teaming کاربرد داره و همون طور که علی آقا گفته بود باید از نرم افزارهای خاص Teaming استفاده کرد. در ضمن امکان Team کردن 4 پورت شبکه در HP Network management هم وجود داره و من خودم این کار رو کردم.

Khazaie01 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: هادی علیزاده

عضو عادی
    نوشته
    800
    سپاسگزاری شده
    404
    سپاسگزاری کرده
    226
    این کار واسه چه مواقعی استفاده میشه؟

Install and Configure WLBS (NLB) on Windows 2003 Server | JPPinto.com - Tech Blog

sara66 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali-iti نمایش پست ها
    نتورک لود بالسنیگ با این جریان تیم کردن خیلی فرق داره اشتباه نگیرین اگر این طوری بود که HP تا الان باید می رفت غاز می فروخت
    لود بالاسینگ فقط بر می داره پکت ها رو به چند دسته تقسیم می کنه و ارسال می کنه و فقط برای سرویس به کار می ره نه ارسال اطلاعات اما تیم کردن یعنی اینکه اگر شما دو تا کارت شبکه 100 داشته باشید سرعت شما در موقع تیم کردن می شه
    200

جریان لود بالاسینگ رو جلو نیارین فرق داره به خدا فرق داره
    لود بالاسینگ موقعه ای به کار می ره که شما دو تا یا چند DC دارین و می خواهین همه با هم باشند و اگر یکی از کار اتفاد اون یکی بیاد جاش ربطی به تیم نداره
    در مورد فروش غاز نظر خواصی ندارم فقط یک سوال چرا انتظار دارید که شرکت HP بتواند کاری را با سیستم عامل شرکت مایکروسافت انجام دهد که خود شرکت مایکروسافت نتواند ؟!!!

IP Address Assignment for NLB with Multiple Network Adapters

Load balance multiple network adapter cards

sara66 و yogishiip سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mostafa JalilianFar

عضو عادی
    نوشته
    113
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    84
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali-iti نمایش پست ها
    نتورک لود بالسنیگ با این جریان تیم کردن خیلی فرق داره اشتباه نگیرین اگر این طوری بود که HP تا الان باید می رفت غاز می فروخت
    لود بالاسینگ فقط بر می داره پکت ها رو به چند دسته تقسیم می کنه و ارسال می کنه و فقط برای سرویس به کار می ره نه ارسال اطلاعات اما تیم کردن یعنی اینکه اگر شما دو تا کارت شبکه 100 داشته باشید سرعت شما در موقع تیم کردن می شه
    200
    در ضمن تو اونجایی که من دیدم در سرور ها حتی HP هم نمی تونه تیم رو بیشتر از دو تا ببندی یعنی دوتا دوتا بسته می شه

جریان لود بالاسینگ رو جلو نیارین فرق داره به خدا فرق داره
    لود بالاسینگ موقعه ای به کار می ره که شما دو تا یا چند DC دارین و می خواهین همه با هم باشند و اگر یکی از کار اتفاد اون یکی بیاد جاش ربطی به تیم نداره
    من الان PDF این دوستمون رو خودنم می تونید به صفحه 22 و 42 برین ببینید که تیم کردن فقط بین دو تا کارت شبکه است نه بیشتر
    ببخشید که این بحث قدیی رو بالا میارم ولی کدوم کتاب
    اگه کسی کتابی در مورد Teaming و یا NLB و یا حتی Clustering داره لطفا ما رو هم بی نسیب نذاره

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

تیم کردن کارت شبکه

سرعت کارت شبکه

team کردن کارت شبکه

تیم کردن دو کارت شبکه

نحوه تیم کردن کارت شبکهتيم كردن كارت شبكه بايند كردن كارت شبكهنرم افزار تیم کردن کارت شبکهteam کردن دو کارت شبکهآموزش team کردن کارت شبکهنحوه تیم سازی در کارتهای شبکهآموزش تیم کردن کارت شبکه سرورteaming كارت شبكه hpتیمی کردن کارت شبکهتیم کردن کارتهای شبکهتیم کردن پورتهای سوئیچ تیم کردن 2 کارت شبکهتيم كردن كارت شبكه ها بریج کردن دو کارت شبکهکارت شبکه تیمطریقه team کردن کارت شبکه هاسرعت كارت شبكهترانک کردن کارت شبکهطریقه team کزدن کارتهای شبکهنحوه استفاده از دو کار شبکه در hp

برچسب برای این موضوع