نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشكل با ICS

عضو عادی
    نوشته
    61
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

مشكل با ICS

با سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان

آقايون من يك شبكه با دو تا هاب راه اندازي كردم 8 سيستم به يك هاب و 8 تاي ديگه به اون يكي هاب وصلن
    يك اينترنت سرور هم دارم كه با خط تلفن به آي اس پي وصل ميشه اينترنت كاننكشن شيرينگ رو روي كانكشن فعال كردم ولي فقط 8 تا ازسيستم ها اينترنت دارن چطوري بايد اين مشكل رو برطرف كنم ؟

عضو عادی شناسه تصویری sooshiant
    نوشته
    538
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    44
    با سلام

آقا اينجوري كه شما شبكت رو توصيف كردي طبيعيه كه 8 تا از سيستم هات اينترنت ندارن چون اينجوري كه من متوجه شدم شما فقط سرورت رو به يكي از سوئيچ ها وصل كردي و سوئيچ دوم رو به اولي ارتباط ندادي
    عزيزم شما بايد در چنين مواقعي از تركيب توپولوژي ستاره اي و خطي استفاده كني و دو تا سوئيچ ( هاب ) رو با يك كابل به هم ارتباط بدي و در اين حالت شما 14 سيستم رو مي توني به سوئيچ وصل كني چون 2 تا از پرت ها واسه ارتباط دو سوئيچ استفاده مي شن
    موفق باشي

عضو غیر فعال
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    یه من بیلمیرم یا شما خوب شیر نفهموندی

آقا اون 8 تا سیستم دوم به چی چی وصلن؟هاب دوم فقط به اون 8 تا وصله یا به 7 تا وصله و با یه کابل دیگه به یه کارت شبکه دیگه روی سرور اینترنت؟
    حالا بی خیال

واسه اینکه همه سیستمات اینترنت(زندگی)داشته باشن یا باید با توجه به جواب قبلی عمل کنی که البته بجز سرورت فقط 13 سیستم میتونن زندگی داشته باشن یا باید دو تا کانکشن شبکه محلی رو که رو سرورت هست پل(Bridge) کنی به هم
    شاید دارم درست میگم هاااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااانننننن نننننننننننننننننننننننن

کلمات کلیدی در جستجوها:

اموزش سرورت ICS

برچسب برای این موضوع