نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: سوال درباره adsl

عضو غیر فعال
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0

سوال درباره adsl

سلام :

براي من سوالي پيش اومد که بد نديدم اينجا مطرحش کنم تا از نظر اساتيد بهره ببرم .

جديدا تو خيلي از نقاط تهران سرويس ADSL ارائه مي شه . منتها مشکلي که اين سرويس داره اينه که معمولا بايد مودم را از خود شرکت خريد و شرکتها هم معمولا تنها مودم با پورت USB يا يک پورت LAN تحويل مي دن.

حالا موضوع اينجاست که اگه بخوايم اين کانکشن را در شبکه Share کنيم بايد مودم را به يک سرور وصل کنيم و کانکشن مودم را شير کنيم يا اتوماتيک يا دستي رو بقيه کامپيوتر هاي LAN گيت وي را آدرس سرور تعريف کنيم.

اما اگه ديده باشين بعضي از مودمهاي ADSL هست که خودشون سوييچ هم هستن و مثلا 4 تا پورت دارن . من مي خوام بدونم ميشه يکي از اين مودم /سوييچها را خريد و از شر سرور راحت شد يا نه؟
    در ضمن يه موضوع ديگه هم هست . بعضي شرکتها مثل داتک يا شاتل يه کانکشن دايرکت به شما مي دن . يعني شما تنها مودم را روشن کنين ، کانکت مي شين . اما بعضي شرکتهاي ديگه مثل ازادنت شما بايد مثل کانکشن دايال اپ يک کانکشن با يوزر و پسورد تعريف کنين تا بشه کانکت شد . در حالت دايرکت که فکر نکنم مشکلي باشه اما در حالتي که بايد يوزر و پس تعريف بشه ، اين مودم/سوييچها چطور ست مي شن؟
    در ضمن اگه کسي مي دونه اين تجهيزات را کجا مي شه پيداکرد ممنون مي شم بگه .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Behzad Salimy

خواننده شناسه تصویری behzad65
    نوشته
    821
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    0
    جواب همه سوالاتی که پرسیدی را همه میتونی از شرکتی که میخواهی سرویس بگیری ,جواب بگیری.

عضو غیر فعال
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از راهنماییتون . واقعا راه حل خوبیه . اما مشکل اینه که این اگه من جوابمو از شرکت سرویس دهنده ام گرفته بددم اینجا مطرحش نمی کردم .

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad65
    جواب همه سوالاتی که پرسیدی را همه میتونی از شرکتی که میخواهی سرویس بگیری ,جواب بگیری.

عضو غیر فعال
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    بازم سلام :
    من یه مدل ازمودم را پیدا کردم که در مشخصاتش اینا رو نوشته .
    فکر می کنم وقتی " پی پی پی " را ساپورت کنه می شه یوزر و پس را در خود مودم تعریف کرد .
    حالا من مشخصات را اینجا می ذارم اگه از دوستان کسی می ونه کمکم کنه ممنون می شم .
    Network Support

• Static IP, Dynamic RIP support
    • Network Address Translation (NAT)
    • Port Mapping/Forwarding
    • NAT Application Level Gateway for popular applications
    • DHCP Server/Relay/client
    • DNS Relay Agent
    • VPN Pass Through for IPSEC, L2TP, PPTP
    • DMZ support
    • PPP Auto Reconnect and configurable timeouts
    • PPP Auto Reconnect on WAN Access/PPP on Demand
    • IGMP Multicast Support
    Management Support

• HTTP Firmware Upgrade Support
    • Remote management through HTTP
    • Web Management for configuration assistance
    • Easy Connection screen for user
    • Web Based Diagnostic Test Utility for Fault Isolation
    • SNTP Support
    • Telnet Support
    • Firmware upgrade able for future feature enhancement
    Security Support

• Security Support
    • PAP/CHAP for Password Authentication Support
    • NAT for basic Firewall support
    • 2 Level (User/Admin) Password Authentication to Modem
    اینم لینک اصلی مودم :
    http://www.aztech.com/DSL3100R.htm

نقل قول نوشته اصلی توسط maverick

سلام :

براي من سوالي پيش اومد که بد نديدم اينجا مطرحش کنم تا از نظر اساتيد بهره ببرم .

جديدا تو خيلي از نقاط تهران سرويس ADSL ارائه مي شه . منتها مشکلي که اين سرويس داره اينه که معمولا بايد مودم را از خود شرکت خريد و شرکتها هم معمولا تنها مودم با پورت USB يا يک پورت LAN تحويل مي دن.

حالا موضوع اينجاست که اگه بخوايم اين کانکشن را در شبکه Share کنيم بايد مودم را به يک سرور وصل کنيم و کانکشن مودم را شير کنيم يا اتوماتيک يا دستي رو بقيه کامپيوتر هاي LAN گيت وي را آدرس سرور تعريف کنيم.

اما اگه ديده باشين بعضي از مودمهاي ADSL هست که خودشون سوييچ هم هستن و مثلا 4 تا پورت دارن . من مي خوام بدونم ميشه يکي از اين مودم /سوييچها را خريد و از شر سرور راحت شد يا نه؟
    در ضمن يه موضوع ديگه هم هست . بعضي شرکتها مثل داتک يا شاتل يه کانکشن دايرکت به شما مي دن . يعني شما تنها مودم را روشن کنين ، کانکت مي شين . اما بعضي شرکتهاي ديگه مثل ازادنت شما بايد مثل کانکشن دايال اپ يک کانکشن با يوزر و پسورد تعريف کنين تا بشه کانکت شد . در حالت دايرکت که فکر نکنم مشکلي باشه اما در حالتي که بايد يوزر و پس تعريف بشه ، اين مودم/سوييچها چطور ست مي شن؟
    در ضمن اگه کسي مي دونه اين تجهيزات را کجا مي شه پيداکرد ممنون مي شم بگه .

کلمات کلیدی در جستجوها:

درباره adsl

http://forum.persiannetworks.com/f25/t10207.html

ساختار ADSLدربارهadslسوالاتی درباره adslهمه چی درباره pppدرباره DSLسوال تستی درباره adsl

برچسب برای این موضوع