نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: چطور میتوانم PCoIP روی سرور راه اندازی کنم؟

نام حقيقي: علی اسحاقی

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

چطور میتوانم PCoIP روی سرور راه اندازی کنم؟

با سلام
    با خرید یک دستگاه AIO Teradici بصورت zero client میخواستم با پروتکل PCoIP راه اندازی کنم.
    سوال این هست که منبع خوبی در اینترنت برای راه اندازی این پروتکل پیدا نکردم. اگر دوستان میتوانند راهنمایی کنند ممنون میشم.
    ما یک سرور داریم و یک AIO. که میخوایم ایم AIO از هاست که همون سرور میشه برای کارها استفاده کنه و برای برقرای ارتباط هم میخوایم ار PCoIP استفاده کنیم.
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    با خرید یک دستگاه AIO Teradici بصورت zero client میخواستم با پروتکل PCoIP راه اندازی کنم.
    میخوایم ایم AIO از هاست که همون سرور میشه برای کارها استفاده کنه و برای برقرای ارتباط هم میخوایم ار PCoIP استفاده کنیم.
    سلام
    دیدگاه اولیه نحوه راه‌اندازی Zero Client رو در لینک زیر مشاهده کنید: (برای پیاده‌سازی در شبکه؛ تخصص تو حوزه VMware بدیهی است).
    آموزش راه اندازی زیرو کلاینت | ۰ تا ۱۰۰ راه اندازی سیستم زیروکلاینت |نکات کلیدی در نصب زیروکلاینت

چطور میتوانم PCoIP روی سرور راه اندازی کنم؟

PCOIP پروتکل صفحه نمایش از راه دور بمنظور ارائه Virtual desktop به Userها مبتنی بر شبکه‌های LAN و WAN هست.
    تکنولوژی Zero Client هم مبتنی بر معماری VDI جهت پیاده‌سازی دسکتاپ مجازی در سطح شبکه است؛ که این فرآیند رو با
    (Vmware Horizon (VDI هم در سطح شبکه می‌تونید انجام بدید.

mnblab سپاسگزاری کرده است.
    !It's possible to change your life at any time

نام حقيقي: علی اسحاقی

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    خیلی ممنون از توضیحاتتون.ولی من راهنمای جامعی در سطح اینترنت نتونستم در این زمینه پیدا کنم. اگر شما توانایی راه اندازی این مورد رو دارید میتونیم باهم وارد مذاکره بشیم؟

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    خیلی ممنون از توضیحاتتون.ولی من راهنمای جامعی در سطح اینترنت نتونستم در این زمینه پیدا کنم. اگر شما توانایی راه اندازی این مورد رو دارید میتونیم باهم وارد مذاکره بشیم؟
    خواهش می‌کنم، مهندس این فروم ایجاد شده تا مشکلات تو حوزه شبکه و امنیت رو مطرح کنیم و حدالامکان بتونیم راهکارهای فنی
    و مناسب ارائه بدیم. شما استارت کار رو بزنید در صورتی که با مشکل حین نصب و پیاده‌سازی مواجه شدید سوالاتتون رو مطرح کنید
    بنده و سایر دوستان بتونیم کمک خواهیم کرد.
    موفق باشید.

!It's possible to change your life at any time

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع