نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: چگونه یه استوریج قبلی Esxi رو بدون از دست دادن ماشین های مجازی روش به Esxi جدید اضافه کنم.

نام حقيقي: Masoud

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

چگونه یه استوریج قبلی Esxi رو بدون از دست دادن ماشین های مجازی روش به Esxi جدید اضافه کنم.

سلام دوستان من روی سیستم قبلیم esxi 6 داشتم با چند تا ماشین مجازی حالا سیستم جدیدی گرفتم که روی هارد SSD اون esxi 6 نصب کردم حالا هارد سیستم قبلی رو به سیستم بستم ولی وقتی میخوام توی vsphere Client به عنوان storage اضافش کنم میخواد فرمتش کنه در صورتی که من تمام ماشن مجازیام روش هست و نمیخوام اطلاعاتش پاک بشه، دوستان آیا راه حلی دارن.ممنونم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سحر خاكپور

خواننده
    نوشته
    326
    سپاسگزاری شده
    63
    سپاسگزاری کرده
    302
    سلام
    هاردتون روی سیستم قبلی بالا میاد و به عنوان دیتا استور میشناسش ؟ از این موضوع مطمین بشید و بک اپ بگیرید جهت احتیاط

نام حقيقي: Masoud

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_gol نمایش پست ها
    سلام
    هاردتون روی سیستم قبلی بالا میاد و به عنوان دیتا استور میشناسش ؟ از این موضوع مطمین بشید و بک اپ بگیرید جهت احتیاط
    بله روی سیستم قبلی که بالا میاد چون روش(یعنی هارد قدیمی) هم Esxi نصبه و هم تعداد ماشین مجازی هستش حالا روی سیستم جدید یه هاردجدیددارم که esxi روش نصب کردم فقط میخوام ماشین مجازی های رو هارد قبلی رو بیارم رو هارد جدید اما همانطور که گفتم وقتی میخوام به عنوان یک Storage جدید اضافش کنم vsphere میخواد فرمتش کنه که من نمیخوام فرمت بشه چون روش چندتا ماشین مجازی دارم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع