صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 16

موضوع: تین کلاینت برای PCoIP

نام حقيقي: mac

عضو عادی
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    61

تین کلاینت برای PCoIP

سلام
    از دوستانی که در زمینه دسکتاپ مجازی(VDI) با vmware کار کردن،بهترین تین کلاینتی که از این تکنولوژی پشتیبانی میکنه(PCoIP) و در بازار ایران هم موجود باشه و گارانتی و پشتیبانی هم داشته باشه(و البته قیمت مناسب) چی پیشنهاد میکنن؟
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ali

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0

PCoIP Zeroclient

نقل قول نوشته اصلی توسط mac777 نمایش پست ها
    سلام
    از دوستانی که در زمینه دسکتاپ مجازی(VDI) با vmware کار کردن،بهترین تین کلاینتی که از این تکنولوژی پشتیبانی میکنه(PCoIP) و در بازار ایران هم موجود باشه و گارانتی و پشتیبانی هم داشته باشه(و البته قیمت مناسب) چی پیشنهاد میکنن؟
    ممنون
    با سلام
    زیرو کلاینت برای پروتکل PCoIP فکر کنم بهتر . البته تین کلاینت هم خوبه ولی چون با پروتکل PCoIP سرو کار داری بهتر دستگاهی باشه که چیپست ترادیشی رو داشته باشه Teradici TERA2321 . این آخرین ورژن چیپست این شرکت . اچ پی داره . Dell داره . ویوسونیک هم هست ایتراست هم هست .
    من فقط ایتراست پیدا کردم . اج پی هم هست ولی گرون . نمیرزه . هیچ فرقی هم با هم ندارن . همه عین هم هستن . به غیر از مدلهای چینی هندی که از تخم مرغ شانسی در اومدن بقیه خوبن .
    ایتراست پشتیبانیش هم خوبه . سر کنترل پنلش گیر کردم با فروشنده تماس گرفتم پاسخ خود ایتراست رو همراه لینک نرم افزار برام ارسال کردن .
    920 قیمتش مدل w100 . اینم لینک شرکتاش .
    Atrust
    نیاکو

mac777 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط aaf_ir نمایش پست ها
    با سلام
    زیرو کلاینت برای پروتکل PCoIP فکر کنم بهتر . البته تین کلاینت هم خوبه ولی چون با پروتکل PCoIP سرو کار داری بهتر دستگاهی باشه که چیپست ترادیشی رو داشته باشه Teradici TERA2321 . این آخرین ورژن چیپست این شرکت . اچ پی داره . Dell داره . ویوسونیک هم هست ایتراست هم هست .
    من فقط ایتراست پیدا کردم . اج پی هم هست ولی گرون . نمیرزه . هیچ فرقی هم با هم ندارن . همه عین هم هستن . به غیر از مدلهای چینی هندی که از تخم مرغ شانسی در اومدن بقیه خوبن .
    ایتراست پشتیبانیش هم خوبه . سر کنترل پنلش گیر کردم با فروشنده تماس گرفتم پاسخ خود ایتراست رو همراه لینک نرم افزار برام ارسال کردن .
    920 قیمتش مدل w100 . اینم لینک شرکتاش .
    Atrust
    نیاکو
    سلام
    ممنون بابت راهنمایی
    ولی این مدلی که شما میگین قیمتش یه خورده بالاست
    من یه مدلی میخوام که که قیمتش حدود 700 باشه.

نام حقيقي: Amir Fouladvand

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    سلام
    اگر حتما Teradici میخواین کلا گرون هست چونکه تمومشون از یه شرکت چیپست میخرن.
    میتونین به Zero های غیر Teradici بپردازید اگر میخواین هزینه پایین باشه.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام مجدد همین طور که دوستمان فرمودن باید از دستگاه های بدو چیپ استفاده کنید ولی زیاد توقع کیفیت تصویر رو نباید داشته باشید و البته دردسر های پشتیبانی سخت افزار ها باید به تن بمالید از جمله آدابتور هاشو . چند دستگاه در نظر گرفتید استفاده کنید ؟؟؟

عضو عادی
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    61
    سلام
    با تشکر مجدد از دوستان عزیز
    حدود 50 کلابنت
    در مورد کیفیت تصویر میشه بیشتر توضیح بدین.مگه یعنی دستگاه هایی که این چیپست رو ندارن کیفیت تصویرشون خیلی بده؟
    من این کلاینت ها رو بیشتر برای کارهای اداری و اینترنت میخوام و با دوام بودن و خدمات پس از فروش برام خیلی مهمه.
    اگه مدل دیگه در این رنج قیمت(700 تومن) معرفی کنید ممنون میشم.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    البته به سرور هم ارتباط داره ولی تصویر هایی در زیرو قرار نمایش داده بشه . من جای شما باشم 10% افزایش قیمت نادیده میگیرم . چون نتیجه قرار روی دسکتاپ دیده بشه . سرور اگه کم بیاره قابل جبران ولی دسکتاپ رو یک بار میخری . تا تعداد هم زیاد نشه عملکرد دیده نمیشه . به نظرم از دسکتاپ کم نزار . مدیریت مالی رو سعی کن روی سرور اعمال کنی که اگر کم آوردی بتونی آپگرید کنی . سرور هم میخوای بگیری از DL380 G8 با پردازنده های v3 سری 2697 استفاده کن . هارد های ssd فراموش نشه . برای دسکتاپ ها هم از 15k استفاده کن . البته ssd بهتر .
    از لحاظ قیمت هم یه زنگ به شرکت بزن شاید تخفیف بدن . چون تعداد خریدت مناسب . قیمت نهایی رو از خودشون بگیر .
    با پتروشیمی امیرکبیر کا میکردیم یه کم اقتصادی اومدن عمل کردن سر زیرو . بعد از 6 ماه مجبور شدن دوباره دسکتاپ هاشوو عوض کن . کلی ادمینش خراب کاری کرد . ولی بعد که زیرو گذاشتن همه چیز درست شد .

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    البته به سرور هم ارتباط داره ولی تصویر هایی در زیرو قرار نمایش داده بشه . من جای شما باشم 10% افزایش قیمت نادیده میگیرم . چون نتیجه قرار روی دسکتاپ دیده بشه . سرور اگه کم بیاره قابل جبران ولی دسکتاپ رو یک بار میخری . تا تعداد هم زیاد نشه عملکرد دیده نمیشه . به نظرم از دسکتاپ کم نزار . مدیریت مالی رو سعی کن روی سرور اعمال کنی که اگر کم آوردی بتونی آپگرید کنی . سرور هم میخوای بگیری از DL380 G8 با پردازنده های v3 سری 2697 استفاده کن . هارد های ssd فراموش نشه . برای دسکتاپ ها هم از 15k استفاده کن . البته ssd بهتر .
    از لحاظ قیمت هم یه زنگ به شرکت بزن شاید تخفیف بدن . چون تعداد خریدت مناسب . قیمت نهایی رو از خودشون بگیر .
    با پتروشیمی امیرکبیر کا میکردیم یه کم اقتصادی اومدن عمل کردن سر زیرو . بعد از 6 ماه مجبور شدن دوباره دسکتاپ هاشوو عوض کن . کلی ادمینش خراب کاری کرد . ولی بعد که زیرو گذاشتن همه چیز درست شد .
    آقااااااا
    آقااااااا
    چه خبره ؟
    این بنده خدا میگه 50 تا کاربر شما میری سراغ V3 و SSD و لابد 10 کاترلیون ترابایت هم RAM اضافه کنه ؟
    همینجوری راهکار دست مردم میدین لابد که هرجا میریم VDI تو دیواره!!!
    برای 50 کاربر شما کلا 5 عدد Core برای CPU نیاز دارین!
    در مورد زیرو هم یک عدد Non-Teradici بگیرید و یک عدد Teradici و بعدش بررسی کنید و انتخاب کنید (یه پیام خصوصی به من بدین بهتون امانت میدم که تست کنید).

mac777 و mavrick سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0

2697 v2 دارای 14 کور واقعی و 28 کور مجازی .
    1عدد برای این شبکه کافیه .
    هارد SSD استفاده کنید ولی از هارد کیگ استون استفاده کنید وبزارید توی برکت . ولی 100% لازم .
    اقا امتحان شده که میگم . بیمه سرمد 100 کاربر . آرین شیمی 50 دستگاه توسعه به 100 دستگاه .
    دوستان اگر میتونید راهنمایی کنید . اینجا برای همین کار هست . از اطلاعات هم استفاده کنیم . من خوشحال میشم به گفته هام ایراد بگیرید .

- - - ادامه - - -

cpu 2667 v2 خوبه ولی 2 عدد . راستی یه سوال !!
    آیا می دانید تفاوت CPU 2660 v2 با cpu 2667 v2 چیه ؟؟؟ من یه تفاوت عمده ازش میدونم . شما بگید لطفا !!!

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    دوست عزیز
    میتونم بپرسم چرا در مورد تفات CPU ها در این بحث سوال میپرسید ؟ یعنی اگه من بدونم 2660 با فرکانس 2.2 گیگاهرتز کار میکنه و 2667 با فرکانس 3.3 یا تعداد هسته های ،2660 10 تاست ولی 2667، 8 تا یا مثلا اینکه 2660، 95 وات برق مصرف میکنه و 2667، 130 وات، دیگه ردیفه ؟

همچنین اصولا نباید نام مشتری ها رو در مکان های عمومی اعلام کنیم به این دلیل که این اطلاعات برای برخی از اون ها Confidential به حساب میاد و دوست ندارن که در اماکن عمومی نام برده بشن.
    بر اساس مستندات شرکت VMware میشه 1 هسته رو بین 12 تا 16 نفر به اشتراک گذاشت و دو پردازشگر ازرونتر مثل 2650 هم میتونن به سادگی 100 کاربر رو سرویس بدن.
    بر اساس مستندات به ازای هر کاربر با استفاده اداری نیازمند 24 IOps در سطح دیسک هستیم که برای 50 کاربر میشه 1200 برای 100 کاربر میشه 2400 که کنترلر سرور با دیسک های 10K میتونه به راحتی تامینش کنه.
    این که شما تست کردین مصداق بارز Over Design بوده و مشخصه که جواب میده، مثل اینه که با یه بوئینگ 747 ده نفر رو جابجا کنیم بعدش بگیم باید برای 10 نفر آدم از 747 استفاده کنیم چون جواب داده. بله جواب میده ولی بیش از نیازه.

mac777، mavrick و mahdy سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط VMwares نمایش پست ها
    آقااااااا
    آقااااااا
    چه خبره ؟
    این بنده خدا میگه 50 تا کاربر شما میری سراغ V3 و SSD و لابد 10 کاترلیون ترابایت هم RAM اضافه کنه ؟
    همینجوری راهکار دست مردم میدین لابد که هرجا میریم VDI تو دیواره!!!
    برای 50 کاربر شما کلا 5 عدد Core برای CPU نیاز دارین!
    در مورد زیرو هم یک عدد Non-Teradici بگیرید و یک عدد Teradici و بعدش بررسی کنید و انتخاب کنید (یه پیام خصوصی به من بدین بهتون امانت میدم که تست کنید).
    ممنون بابت پیشنهادتون
    خب به نظر شما حالا با توجه به کار ما (نرم افزارهای اداری و کار با اینترنت) شما چه زیرو کلاینتی رو پیشنهاد میدین؟(با در نظر گرفتن جنس با کیفیت و خدمات پس از فروش)

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    فرق می کنه !!! مخصوصا برای VDI . البته که شما استاد هستید . cpu 2660 اگر 8 کور CPU داشته باشه در حقیقت 32 کاربر رو میتونه به صورت کامل تامین کنه .
    دو cpu باشه به صورت موازی سرعت کار رو بالا میبره . 32*2=64 کاربر .
    و اما تفاوت cpu .
    cpu های اینتل در سری xeon دو سری کار بری دارن . سری ها با کد انتهایی X0 و سری با کد انتهایی X7 . مثلا 2660 , 2667 . در مدل های قبلی سری 5600 و 5605 بوده .
    مدلهای با کد X7 جهت کار های گرافیکی مورد استفاده قرار می گیره . و Cpu های x0 جهت عملیات پردازشی مورد استفاده قرار می گیره . که متاسفانه در ایران هیچ کس این مورد رو بلد نیست .این سری cpu ها جایگزین بسیار مناسبی برای کارت گرافیک هستند . در یک شبکه استارت کاربری و تعداد نهایت کاربران شبکه باید مد نظر قرار بگیره حداقل برای 5 سال آینده . دوست خوب من . کاربران ایرانی به واسطه استفاده از سیستمهای پرسرعت تحمل لگ در سیستم رو ندارن و در سازمانت شمارو زیر سوال خواهند برد . انتخاب قطعات بدون شناخت امکان داره شمارو اذیت کنه. من فکر کنم از زیرو کم نزار .چون دیگه نمیتونی عوضش کنی اگر کاربرت راضی نشد . ssd برای Desktop هاتون بسیار مهم . . .

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    و اما تفاوت cpu .
    cpu های اینتل در سری xeon دو سری کار بری دارن . سری ها با کد انتهایی X0 و سری با کد انتهایی X7 . مثلا 2660 , 2667 . در مدل های قبلی سری 5600 و 5605 بوده .
    مدلهای با کد X7 جهت کار های گرافیکی مورد استفاده قرار می گیره . و Cpu های x0 جهت عملیات پردازشی مورد استفاده قرار می گیره . که متاسفانه در ایران هیچ کس این مورد رو بلد نیست .این سری cpu ها جایگزین بسیار مناسبی برای کارت گرافیک هستند .
    دوست عزیز میتونم بپرسم حالا که کد های کار های پردازشی و کار های گرافیکی رو فرمودین، کد های آخر 2695 یا 2609 یا 2603 مربوط به چه کاری هستن ؟
    همچنین لطف کنید و بعد که کاربرد های این سه مدل رو هم فرمودین یه رفرنس رسمی هم برای هر 5 تاشون ارائه بدین.

ممنون

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mac777 نمایش پست ها
    ممنون بابت پیشنهادتون
    خب به نظر شما حالا با توجه به کار ما (نرم افزارهای اداری و کار با اینترنت) شما چه زیرو کلاینتی رو پیشنهاد میدین؟(با در نظر گرفتن جنس با کیفیت و خدمات پس از فروش)
    با توجه به اینکه در بخش های عمومی انجمن ارائه اطلاعات تجاری ممنوع هست، لطف کنید و در بخش بازارچه یک تاپیک برای نیازتون باز کنید تا من و یا سایر دوستان بتونیم در اونجا پاسخ بدیم یا اینکه پیام خصوصی برای من بزنید.

ویرایش توسط VMwares : 2015-05-15 در ساعت 08:45 PM
    mac777 و mavrick سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط VMwares نمایش پست ها
    بر اساس مستندات شرکت VMware میشه 1 هسته رو بین 12 تا 16 نفر به اشتراک گذاشت و دو پردازشگر ازرونتر مثل 2650 هم میتونن به سادگی 100 کاربر رو سرویس بدن.
    بر اساس مستندات به ازای هر کاربر با استفاده اداری نیازمند 24 IOps در سطح دیسک هستیم که برای 50 کاربر میشه 1200 برای 100 کاربر میشه 2400 که کنترلر سرور با دیسک های 10K میتونه به راحتی تامینش کنه.
    .
    با سلام. مهندس فولادوند این استفاده ی ریسورسهایی که میفرمایید ایا راجبش داکیومنی دادرید که لینکش یا خودش را در اختیار ما قرار بدهید تا محاسباتمون برای خرید سرور دقیقتر بشه. رم رو که معمولا share نمیکنیم یا حداقل 1 یا 2 گیگ رو reserve میکنیم. ریسورس کارت شبکه هم بیشتر با مانیتور کردن ماشین قابل محاسبه است. راجب تخصیص هر core به چند ماشین و IOPS ممنون میشم داکیومنت معرفی کنید

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    نقل قول نوشته اصلی توسط MS-DOS نمایش پست ها
    با سلام. مهندس فولادوند این استفاده ی ریسورسهایی که میفرمایید ایا راجبش داکیومنی دادرید که لینکش یا خودش را در اختیار ما قرار بدهید تا محاسباتمون برای خرید سرور دقیقتر بشه. رم رو که معمولا share نمیکنیم یا حداقل 1 یا 2 گیگ رو reserve میکنیم. ریسورس کارت شبکه هم بیشتر با مانیتور کردن ماشین قابل محاسبه است. راجب تخصیص هر core به چند ماشین و IOPS ممنون میشم داکیومنت معرفی کنید
    سلام
    مستند Storage Considerations for VMware Horizon View با شماره سریال VMW-WP-STORCONSIDHORIZVIEW-USLET-20130524-WEB از شرکت VMware
    مستند Server and Storage Sizing Guide for Windows 7 با شماره سریال VMW-TN-WIN7-STORSIZVDI-USLET-20131213-WEB از شرکت VMware
    مستند Sizing EMC VNX Series for VDI Workload با شماره سریال H11096 از شرکت EMC

این ها رو با شماره سریالشوت توی گوگل بگردین پیدا میکنیم.

MS-DOS، mac777 و farahmanda سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

قیمت tera2321

برچسب برای این موضوع