نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 از مجموع 13

موضوع: مشکل در بین کردن آی پی سیستم اصلی با سیستم مجازی وی ام ویر

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

مشکل در بین کردن آی پی سیستم اصلی با سیستم مجازی وی ام ویر

سلام دوستان من یک ویندوز سرور ۲۰۰۸ بر روی وی ام ویر راه اندازی کردم و اکتیو دایرکتری نصب کردم شبکشم دامینیه سیستم اصلی بر اساس ورک گروپ هستش من میخوام یه فایل شیر کنم ولی هر کاری میکنم نمیشه حتی هر چقدر تلاش میکنم شبکه ورک گروپمو دامینی کنم تا اتصال بر قرار کنه با ویندوز سرور امکان پذیر نیست اسم دامین هم برای اتصال درست وارد میکنم و آیپی هاشم هم رنج کردم ولی باز خطا میده خواهشمنم راهنماییم کنید با تشکر فراوان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: تایماز

عضو عادی
    نوشته
    555
    سپاسگزاری شده
    371
    سپاسگزاری کرده
    79
    سلام
    ویندوز شما بر روی VMware workstation است یا VMware esxi ؟
    نوع شبکه ای که انتخاب کردین چی هست؟

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    Workstation هستش نوع شبکه هم دامین هست روی وی ام ویر هم رو بریدج تنظیم‌ کردم تا با شبکه اصلی رابطه مستقم داشته باشه

عضو عادی
    نوشته
    555
    سپاسگزاری شده
    371
    سپاسگزاری کرده
    79
    پینگ سرور داخل workstation رو از سیستم اصلی دارین؟
    شما میخواین سیستمی که روش workstation هست را جوین به دامین کنین؟ یا یک سیستم دیگرو؟

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    ببینید دوست عزیز من وقتی از سیستم اصلی از ویندوز سروری که رو وی ام ویر هست پینگ میگیرم ارتباط بر قرار من در ویندوز سرور شبکه رو دامینی قرار دادم و همچنین دارای اکتیو دایرکتوریه ولی شبکه سیستم اصلیم بر اساس ورک گروپه و من هر چقدر تلاش میکنم تا تبدیلش کنم به دامین و بین کنم به شبکه ای که در وی ام ویر هست با یه خطا رو برو میشم

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    [۱م][/۱م]

عضو عادی
    نوشته
    555
    سپاسگزاری شده
    371
    سپاسگزاری کرده
    79
    خوب شما شبکه workstation رو بر روی vmnet08 بزارید بر روی ویندوز اصلی یک کارت شبکه مجازی به نام vmnet08 هست بر روی آن DNS ست کنید و سیستم اصلی را جوین به دامین کنید.

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    Ann active directory contoroller (AD DC) for the domain " fly2008.com" could not be conected .
    Ensure that the domain name is typed correctly. این خطایی که چند وقته گریبانگیرشم کاریم که فرمودید انجام دادم ولی باز نتیجه نداد متاسفانه خطا رو نوشتم تا شاید بهتر متوجه مشکلم بشید واقعا مرسی

نام حقيقي: mehdi

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    2
    با سلام
    دوست عزیز به احتمال زیاد مشکل از تنظیمات dns هستش.شما از روی سیستم host (سیستم اصلی) ببینید میتونید fly2008.com رو پینگ کنید یا نه ...

بعدش یه نکته شما می خوایند سیستم اصلیتون رو به دامینی که به صورت مجازی هست join کنید با این کار ممکنه در ادامه به مشکل بر بخورید چون سیستم اصلی شما قبل بعد از ریستارت دیگه دامین رو نمیبینه.
    من پیشنهاد میکنم اگه هدفتون فقط استفاده از یکسری فایله بجای share از طریق drag & drop بین سیستم اصلی و مجازی استفاده کنید.

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    آقا مهدی مرسی از راهنماییت ولی مشکلی که هست با درگ اند دراپ امکان پذیر نیست اگه گزینه ای داراه که باید فعالش کنم تا این کار امکان پذیر بشه لطفا راهنمایی کنید واقعا مرسی

نام حقيقي: mehdi

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    2
    با سلام
    در حالت پیش فرض این کار امکان پذیره مگه اینکه خودتون غیر فعالش کرده باشید یا اینکه vmware tools رو روی سیستم مجازی(guest) نصب نکرده باشید.به هر حال برید تو قسمت settings ماشین مجازیتون و از اونجا و در تب options گزینه guest isolation و بعد گزینش رو فعال کنید.اگه قبلا فعال بود tools رو که گفتم نصب کنید.بعدش براحتی میتونید فایل ها رو از سیستم اصلی copy یا drag و در سیستم مجازی paste یا drop کنید.

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    با عرض معذرت وب ام ویر تولز در کدوم قسمت قرار گرفته تا نصبش کنم چون داخل برنامه خام وی ام ویر پیداش نکردم

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    آقا مهدی پیدا کردم نصب کردم درست شد خیلی ممنون واقعا لطف بزرگی کردین سپاسگزارم دوست عزیز

کلمات کلیدی در جستجوها:

ای پی دادن در وی ام ویر

برچسب برای این موضوع