صفحه 3 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 79

موضوع: اجرای ویندوز 8 روی کلاینت با سخت افزار ضعیف

نام حقيقي: JAZA

عضو عادی شناسه تصویری manager_66
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdy نمایش پست ها
    منظورتون رو متوجه نمیشم . شما قراره چه جور کلاینتی بهش add کنید ؟
    یک کامپیوتر معمولی رو ، یعنی یک Case که روش ویندوز XP یا 7 نصب باشه و بتونه پردازشهای سنگین رو روی سرور انجام بده !

- - - ادامه - - -

و سوال دیگه محیط MultiPoint 2012 مثل ویندوز 7 یا 8؟ یعنی کلاینت ها که بهش ریموت میزنن ویندوز 7 میبینن یا 8؟

نام حقيقي: مهدی محّب الطّاهر

عضو عادی شناسه تصویری mahdy
    نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    کلاینت ها وقتی ریموت میزن ویندوز 8 رو میی بینن

اون مطلب دیگه رو هم من متوجه نمیشم
    کلاینت داره ریموت میزنه دیگه به سیستم عاملش چه ربطی داره؟
    شما با تبلت اندروید ریموت بزن.

manager_66 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    165
    کلاینت ها وقتی ریموت میزن ویندوز 8 رو میی بینن

اون مطلب دیگه رو هم من متوجه نمیشم
    کلاینت داره ریموت میزنه دیگه به سیستم عاملش چه ربطی داره؟
    شما با تبلت اندروید ریموت بزن.
    ممنون /
    پس بذارید مورد دیگه رو قدم به قدم توضیح بدم .
    شما الان یک ویندوز multipoint 2012 دارین با چند تا zero Client . درسته ؟
    اگه درسته با Zero Cleint ها به ویندوز MultiPoint وصل میشین و کار میکنین و همه پردازشها هم روی سرور انجام میشه !
    خوب حالا من بجای Zero Client میخوام از Pc استفاده کنم ! اما نمیشه و موقع ادد کردن پیغام خطا میده ! تجربه کار در این مورد رو داشتین و میشه این مورد رو عملی کرد ؟

نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    سلام
    اطلاعات تکمیلی :

شما تو سرور مولتی پوینت 2012 به چند صورت می تونی با سرور ارتباط داشته باشی که در سایت MultiPoint Server Stations براتون توضیح داده

اما روشی که ما استفاده می کنیم به این صورته که یک pc با سخت افزار مناسب ( asus p8z78 - i7 - 32 Gb Ram ) داریم
    میایم روش سرور رو نصب می کنیم
    حالا شما برای وصل شدن هر روشی رو که مناسبه انتخواب کن اما من خودم دارم از Atrust m320 استفاده می کنم .
    اینم لینک : Atrust, Thin Clients, Zero Clients, Servers, Device Manager, Windows MultiPoint Server, WMS, Windows MultiPoint Client, Multiseat Client, Cloud Computing, Remote FX Client
    حالا روش اتصال اون به این صورته که : شما ابتداعا باید یک بستر شبکه براش آماده کن ترجیها 10/100/1000 بعد کلاینت ها رو به شبکه وصل می کنی و سرور رو هم . . .
    تو سرور یک قسمتی داری به نام کنسول مولتی پوینت داخلش سکن می کنی و لیست ماشین هایی که داری رو نشون میده البته باید درایورشون رو نصب کنی
    در حقیقت این ماشین ها همون هاب های usb هستند که دارن از طریق پورت شبکه با سرور ارتباط می گیرن
    خلاصه اسم ماشین و IP و هاست و . . . تنظیم می کنی و بعد دیگه کاری نداره
    امکانات تا دلت بخواد داره
    تو شبکه های دامین بدون هیچ مشکلی کار می کنه
    من خودم جوین دامین کردم و ISA رو برای فایروال داشتم . با پروکسی به ISA وصل شدم و همه یوزر ها اینترنت با همون دسترسی های خودشون داشتن اما برای جاهایی که داری از میکروتیک استفاده می کنی دقت بیشتری کنید چون من نتونستم چک کنم .
    حد اکثر تداد ماشینی که میشه به سرور وصل کرد 20 عدد هستش ( بیشترش رو تست نکردم اما خوندم نمیشه )

اما تو سلوشن شما : بیا سیستم ها رو طوری تنظیم کن که به محض بالا اومدن ریموت بزنن خلاصه خودت رو راحت کن .

اگر مشکلی بود من در خدمتم

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط manager_66 نمایش پست ها
    ممنون /
    پس بذارید مورد دیگه رو قدم به قدم توضیح بدم .
    شما الان یک ویندوز multipoint 2012 دارین با چند تا zero Client . درسته ؟
    اگه درسته با Zero Cleint ها به ویندوز MultiPoint وصل میشین و کار میکنین و همه پردازشها هم روی سرور انجام میشه !
    خوب حالا من بجای Zero Client میخوام از Pc استفاده کنم ! اما نمیشه و موقع ادد کردن پیغام خطا میده ! تجربه کار در این مورد رو داشتین و میشه این مورد رو عملی کرد ؟
    می تونی اسکرین شات از ضفحه ای که توش داری اد می کنی بزاری ؟

opoet7 و manager_66 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    165
    شاید هم من درست متوجه نشده باشم ! اگه بجای Zero Client بخوام از PC استفاده کنم یعنی با هر PC باید به Windows Server MultiPoint با ریموت دسکتاپ ریموت بزنم ؟ اگه اینطوره که پس عملا ویندوز multipoint برای من و در سناریوی من با ویندوز 7 فرقی نداره ؟ درسته یا من بد متوجه شدم؟

نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    این مدل هم خیلی جالبه Acquistare online Supporo zero client Samsung NB-NH (LF-NBNHNN/EN) da www.bechtle.it.

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط manager_66 نمایش پست ها
    شاید هم من درست متوجه نشده باشم ! اگه بجای Zero Client بخوام از PC استفاده کنم یعنی با هر PC باید به Windows Server MultiPoint با ریموت دسکتاپ ریموت بزنم ؟ اگه اینطوره که پس عملا ویندوز multipoint برای من و در سناریوی من با ویندوز 7 فرقی نداره ؟ درسته یا من بد متوجه شدم؟

دوست عزیز win 7 سینگل یوزر هستش و نمیشه به طور عادی بهش 2 تا یوزر ریموت بزنن !
    این نسخه برای این کار طراحی شده
    در ثانی شما اگر روی ویندوز 7 بیای چند تا یوزر رو ریموت بزنی ( میشه محدودیت لاگینش رو برداشت ) .... اما تو استفاده از نرم افزار ها به مشکل می خوری

این سیستم عامل مخصوص این فرایند طراحی شده و به شدت انعطاف پذیره

- - - ادامه - - -

البته به این هم توجه کنید :
    RDP-over-LAN connected stations

Thin clients and traditional desktop and laptop computers, can connect to the computer running MultiPoint Server through the local area network (LAN) by using Remote Desktop Protocol (RDP) or a proprietary protocol and the Remote Desktop Protocol Provider. RDP connections provide an end-user experience that is very similar to any other MultiPoint station, but makes use of the local client computer’s hardware.
    Clients and devices that are running Microsoft RemoteFX®can provide a rich multimedia experience by taking advantage of the processor and video hardware capabilities of the local thin client or computer to provide high-definition video over the network.
    If you have existing LAN clients, MultiPoint Server can provide a quick and cost effective way to simultaneously upgrade all of your users to a Windows 7 experience.
    From a deployment and administration perspective, the following differences exist when you use RDP-over-LAN-connected stations:

• Not limited to physical USB connection distances
    • Potential to reuse older computer hardware as stations
    • Easier to scale to a higher number of stations. Any client on your network can potentially be used as a remote station
    • No hardware troubleshooting through the MultiPoint Manager console
    • No split-screen functionality.

For more information, see Split-screen Stations later in this topic
    • No station rename or configuring automatic logon through the MultiPoint Manager console

Figure 3 MultiPoint Server system with RDP-over-LAN-connected stations

نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    165
    می تونی اسکرین شات از ضفحه ای که توش داری اد می کنی بزاری ؟
    ممنون از توجهتون
    بله عکس رو به ترتیب گذاشتم

1-تو عکس پایین گوشه پایین سمت راست روی Add or REmove Computer کلیک میکنم

2- بعد Computer name یا IP کلاینت رو وارد میکنم !
    نکته : 2008r2-1 سیستم عاملش ویندوز سرور R2 و pc4 سیستم عاملش ویندوز XP

3- ولی کانکت نمیشه و وقتی رو Reconnect کلیک میکنم پیغام خطای زیرش رو نشون میده !

نکته : من از Windows MultiPoint 2011 استفاده میکنم !

نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    اجازه بدید برم تست بکنم
    الان سر همین پروژه هستم .
    بعد نماز مغرب و اعشا به وقت خودمون باز میام

نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    165
    سوال دیگه : اصلا لازمه بیام و کلاینت ها رو ادد کنم ؟ یا فقط از کلاینت ها بیام به سرور ریموت بزنم ؟

نام حقيقي: تایماز

عضو عادی
    نوشته
    555
    سپاسگزاری شده
    371
    سپاسگزاری کرده
    79
    سلام
    اطلاعات تکمیلی :

شما تو سرور مولتی پوینت 2012 به چند صورت می تونی با سرور ارتباط داشته باشی که در سایت MultiPoint Server Stations براتون توضیح داده

اما روشی که ما استفاده می کنیم به این صورته که یک pc با سخت افزار مناسب ( asus p8z78 - i7 - 32 Gb Ram ) داریم
    میایم روش سرور رو نصب می کنیم
    حالا شما برای وصل شدن هر روشی رو که مناسبه انتخواب کن اما من خودم دارم از Atrust m320 استفاده می کنم .
    اینم لینک : Atrust, Thin Clients, Zero Clients, Servers, Device Manager, Windows MultiPoint Server, WMS, Windows MultiPoint Client, Multiseat Client, Cloud Computing, Remote FX Client
    حالا روش اتصال اون به این صورته که : شما ابتداعا باید یک بستر شبکه براش آماده کن ترجیها 10/100/1000 بعد کلاینت ها رو به شبکه وصل می کنی و سرور رو هم . . .
    تو سرور یک قسمتی داری به نام کنسول مولتی پوینت داخلش سکن می کنی و لیست ماشین هایی که داری رو نشون میده البته باید درایورشون رو نصب کنی
    در حقیقت این ماشین ها همون هاب های usb هستند که دارن از طریق پورت شبکه با سرور ارتباط می گیرن
    خلاصه اسم ماشین و IP و هاست و . . . تنظیم می کنی و بعد دیگه کاری نداره
    امکانات تا دلت بخواد داره
    تو شبکه های دامین بدون هیچ مشکلی کار می کنه
    من خودم جوین دامین کردم و ISA رو برای فایروال داشتم . با پروکسی به ISA وصل شدم و همه یوزر ها اینترنت با همون دسترسی های خودشون داشتن اما برای جاهایی که داری از میکروتیک استفاده می کنی دقت بیشتری کنید چون من نتونستم چک کنم .
    حد اکثر تداد ماشینی که میشه به سرور وصل کرد 20 عدد هستش ( بیشترش رو تست نکردم اما خوندم نمیشه )

اما تو سلوشن شما : بیا سیستم ها رو طوری تنظیم کن که به محض بالا اومدن ریموت بزنن خلاصه خودت رو راحت کن .

اگر مشکلی بود من در خدمتم
    شما برای هر کاربر از قابلیت VM مولتی پوینت استفاده کردین یا همون مولتی پوینت رو همه کاربرا اشتراکی استفاده میکنن؟
    قیمت Atrust m320 چند هست تو بازار؟

نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    نقل قول نوشته اصلی توسط opoet7 نمایش پست ها
    شما برای هر کاربر از قابلیت VM مولتی پوینت استفاده کردین یا همون مولتی پوینت رو همه کاربرا اشتراکی استفاده میکنن؟
    قیمت Atrust m320 چند هست تو بازار؟
    M320 حدود 450 هستش

opoet7 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    اگر منظورتون vd هست که من از اون قابلیت استفاده نمی کنم
    ویچوال دسکتاپ سخت افزار قوی لازم داره .

opoet7 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    165
    سلام .
    من ادد کردن کلاینت از طریق کنسول multipoint رو بیخیال شدم و از همون دو تا کلاینتم که روشون ویندوز xp و server 2008R2 نصبه به سرور ریموت زدم .

چند دقیقه کار کردم ، تقریبا خوبه و با اینکه سرورم VM از سرعتش راضیم . فقط یک نکته ، وقتی فتوشاپ رو هم در خود سرور مولتی پوینتم و هم در کلاینت ها اجرا میکنم سه تا فتوشاپ باز میشه و این میتونه سرعت سیستم سرور رو خیلی کند کنه اگه تعداد کلاینت ها برن بالا . راهی داره که وقتی کلاینتها میخوان فتوشاپ رو باز کنن فقط تو سرور یک فتوشاپ باز بشه و همه روی همون کار کنن؟

نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    نکته مهم ...
    این تنیتونه سرعت سرور رو خیلی پایین بیاره
    چون روی سیستمی که من خدمتتان عرض کردم بیست پروسه فتوشاپ اجرا شد و مشکلی نداشتیم

اگر هارد رد ssd کنید دیگه سرعتش عالیه

نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    165
    ممنون جناب مهدی بخاطر وقتی که میذارین

اگه نهایتا 14 کلاینت داشته باشیم و بخوایم ریموت بزنیم به سرور واسه کارهایی مثل فتوشاپ و office و ممکنه بعدا ASP.net استفاده کنن ، سرور باید چه کانفیگی داشته باشه که خیلی راحت جواب بده و قیمتش تقریبا چقدر میشه ؟ بازم ممنون

- - - ادامه - - -

یک سوال دیگه هم داشتم !
    تو محیطایی که پروکسی سرور دارن و نمیتونن با ریموت دسکتاپ ریموت بزنن (ریموت به ویندوز 7 و ... نشد) با این نسخه از ویندوز میشه ریموت زد ؟ اگه نمیشه چه راهی داره که بشه ریموت زد ؟ ممنون

صفحه 3 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf113t69125-new.html

برچسب برای این موضوع