نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: اضافه کردن هارد دیسک sata اینترنال به ماشین مجازی در هاست ESXi به چه صورت است ؟

نام حقيقي: محمد صادق

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

اضافه کردن هارد دیسک sata اینترنال به ماشین مجازی در هاست ESXi به چه صورت است ؟

در یک ماشین مجازی ویندوز که در یک هاست ESXi قرار دارد ، قصد داریم یک هارد دیسک اینترنال را به مشابه یک usb device به این ماشین مجازی جهت بک آپ گیری و sharing اضافه کنیم . اگر از دوستان کسی این کار را انجام داده است ، ممنونم راهنمایی بفرمایند .

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علي اصغر اصلاني

عضو عادی شناسه تصویری aslani031
    نوشته
    138
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    84
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghrm نمایش پست ها
    در یک ماشین مجازی ویندوز که در یک هاست ESXi قرار دارد ، قصد داریم یک هارد دیسک اینترنال را به مشابه یک usb device به این ماشین مجازی جهت بک آپ گیری و sharing اضافه کنیم . اگر از دوستان کسی این کار را انجام داده است ، ممنونم راهنمایی بفرمایند .
    سلام

روي ماشين مورد نظرت كليك راست كن و گزينه Edit Setting رو كليك كن در پنجره باز شده در بالا گزينه ADD رو بزن و در سمت چپ اين پنجره usb Device رو انتخاب و Next رو بزن در مرحله بعد همون سمت چپ شما هارد خودت رو خواهي ديد كه بعد از انتخاب كافيه OK رو بزني و تمام.

موفق باشي

نام حقيقي: محمد صادق

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط aslani031 نمایش پست ها
    سلام

روي ماشين مورد نظرت كليك راست كن و گزينه Edit Setting رو كليك كن در پنجره باز شده در بالا گزينه ADD رو بزن و در سمت چپ اين پنجره usb Device رو انتخاب و Next رو بزن در مرحله بعد همون سمت چپ شما هارد خودت رو خواهي ديد كه بعد از انتخاب كافيه OK رو بزني و تمام.

موفق باشي

سلام
    مرسی از پاسختون ، من عرض کردم که میخوام به مشابه اون کار اضافه کنم ، من هارد ام usb نیستش عزیز ، یک هارد ساتا هستش و میخوام به یک ماشین مجازی ادش کنم . با هارد usb مشکلی ندارم و میخوام ببینم یک هارد اینترنال رو مثه یک هارد اکسترنال usb میشه passthrough کرد یا نه ...
    ممنون از دوستان اگر کسی اطلاعاتی راجع به این قضیه داره .

کلمات کلیدی در جستجوها:

ماشین اینترال

دستگاه دیکس راست کن ماشین

برچسب برای این موضوع