صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: مجازی سازی برای یه دفتر کوچیک با پی سی سرور

نام حقيقي: Moin Tavasol

عضو عادی
    نوشته
    89
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    64
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhvac نمایش پست ها
    در صورتیکه تعداد کاربرانتون کم باشه و در نتیجه بار زیادی روی ماشین های مجازیتون نباشه به مشکل خاصی با ورک استیشن بر نمی خورید.
    در کل یه ویندوز با نصب ورک استیشن میزان زیادی از منابع سرورتون رو اشغال نمی کنه.
    فقط نوع ذخیره سازی رو حتما بهش توجه داشته باش که علاوه بر رم و پردازنده در صورتی که از نرم افزارهای اتوماسیون یا انبار داری و ..... استفاده می کنی خیلی تاثیر گذاره. وگرنه اگر ماشین مجازیت فقط الاستیکس و کریو و از این دست سیستم عاملهای بهینه شده هست دو تا هارد فکر می کنم برات کافی باشه . ولی من جای شما بودم دو تا اس اس دی برای ماشینهای مجازی در نظر می گرفتم و یه هارد معمولی برای نصب ویندوز و بکاپ از ماشینهای مجازی.
    تعداد یوزر ها که کم هست ، علاوه بر اون ، اتوماسیون و این جور اپ ها رو هم ندارم ، تنها چیزهایی که من اون طرف دارم ، کنترل پهنای باند اینترنت هست ، وویپ هست و یه دامین کوچولو .
    آیا ورک استیشن ، یا هایپر وی ؟
    ذخیره سازی هم فعلا فقط کریو کنترل دارم ، نیازی نیست که هارد رو فکرش باشم ، سر وقتش خرید می کنم . الان تنها نگرانی ام ، پیاده سازی مجازی سازی به صورت اصولی هست .

نام حقيقي: Moin Tavasol

عضو عادی
    نوشته
    89
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    64
    سلام خدمت همه عزیزان

من سیستم رو با این پیش فرض تهیه کردم که اولا esxi اگه نشد ، هایپر وی ، دیگه اگه اون هم نتونستم ، برم سراغ ورک استیشن
    سیستمی که تهیه کردم این هست :
    i7 4790 - Asus z97c - 128 GB SSD AData - 16 BG Corsair 1600
    هایپر وایزور رو روی فلش نصب کردم ، اولین مشکل این بود که ساتا کنترلر رو نمی شناخت که تونستم به مدد یکی دیگه ، درایور رو بهش بدم و تونستم هاردم رو بهش بشناسونم ، نیک رو نمی شناخت که خدا رو شکر یه کارت نیک 2 پورت هم خریده بودم و اون دو تا رو دارم فعلا .

با این تفاسیر ، فعلا به مشکلی بر نخورده ام ، جز این که نیک ام رو نمی شناسه که تلاشی هم برای آشنایی شون نکرده ام .

گفتم این مورد رو گزارش کنم تا اگه کسی خواست ، بتونه راحت سیستم رو برای خود ران کنه
    هزینه سیستم حدود 4 تومان تموم شد (کیس) - لینک اون تاپیک درایور ساتا کنترلر رو هم یادم نیست ، سر فرصت دوباره می گردم ، پست می کنم

ممنونم از راهنمایی همه دوستان
    فعلا

نام حقيقي: احسان

عضو عادی
    نوشته
    355
    سپاسگزاری شده
    185
    سپاسگزاری کرده
    96
    دوست عزیز اگر مشکلی با Hyper-v ندارید گزینه خوبی هست .

همین سیستمت هم خیلی ارزون در نیومده ها :دی . هرچند تا قیمت یک سرور فاصله بسیار است .

نام حقيقي: Masoud

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    محض اطلاع منم مشکل با هارد ساتا داشتم که وقتی از ESXi 5.5 که به تازگی ریلیز شده استفاده کردم مشکل شناخت هارد ساتا حل شده توش

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    قیمتش نزدیکه به برخی از سرورها، اگر میگشتی می تونستی از خانواده سرورها یکی بخری. به هر حال با توجه به اینکه یه سیستم ورک استیشنه نه سرور به نظرم با هایپر وی بهتره راه بندازی. اینجوری اگر یه سخت افزار اضافه کردی و مشکل درایور داشتی می تونی راحتر مشکلت رو حل کنی. مدیریت حافظه و ریسورستم خیلی بهتر و پایدارتر از وی ام ویر ورک اشتیشن خواهد بود.
    توجه کردید اصطلاحات فنی وقتی فارسی نوشته میشه خیلی سخت تر از انگلیسی خونده میشه!

نام حقيقي: مهدی محّب الطّاهر

عضو عادی شناسه تصویری mahdy
    نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    شرمنده ربطی به موضوع نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط dodvaod نمایش پست ها
    توجه کردید اصطلاحات فنی وقتی فارسی نوشته میشه خیلی سخت تر از انگلیسی خونده میشه!
    یک مشکل تو انگلیسی نویشتن هستش اون هم غلط املایی

و دومیش هم خلاصه نوشتن کلمات ! مثال نمی خواد خودتون میدونید چی میگم

رفقا ( مخصوصا خودم) اون قدر تو فارسی ها غلط تایپی دارن که وقتی شما نسبت زبون مادری رو به زبان انگلیسی بگیری احساس بدی بهت دست میده

کلا اگر املای درست بعضی کلمات رو بلد بودیم انگلیسی می نوشتیم

dodvaod سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع