همون طوری که مطلعید osx روی سخت افزارهایی که اپلی نیستند نصب نمی شه و اگه بخواید این کار رو بکنید باید به طرق مختلف کرک هایی رو نصب کنید که یا چک سخت افزار اپل رو دور بزنه یا سخت افزار رو اپلی نشون بده و یا از هکیناش استفاده کنید که از قبل کرک شده هست که البته این آخری جالب نیست...

یکی از این پکیج های معروف رو برای پلت فرم های مختلف (از جمله workstation و esxi و برای ویندوز و لینوکس) رو می تونید از سایت زیر بگیرید:
ESXi 5 Mac OS X Unlocker - Multi-booting and Virtualisation - InsanelyMac Forum

-------------------------------------
داستان این جا شروع می شه که وقتی می خوای طبق دستورالعمل خودش نصب کنی بعد از مراحل عمومی که شبیه نصب esx هست به جایی می رسه که می پرسه می خوای به روز رسانی کنی یا نصب جدید؟ که باید بگی به روز رسانی...
من روی سرور خودم که البته HP DL380 G7 هست روش یه ESXi 5.1 نصب دارم، سعی کردم که نصب کنم بعد از چند بار امتحان کردن در پروسه نصب خطا داد و سیستم رو ریستارت کرد و بعد از چند بار دیگه اصلا نپرسید که به روز رسانی یا نصب؛ مستقیم می ره روی نصب جدید که توی اونم جواب نمی ده...

یه vm درست کردم روی esxi که توی اون یه esxi نصب کردم و نو به نو خواستم patchش کنم اما این بار هم توی پروسه نصب میاد این خطای زیر رو می ده:

از اون جایی که روال نصب کردنش مثه به روز رسانیه esxi هست شاید کسی بتونه کمکم کنه

پیشاپیش ممنون...