من توی شبکه سازمانی خود Virtualization را در بستر VMWare vSphere 5.1پیاده سازی کرده ام ، حالا با توجه به اختصاص 4 IP valid می خوام کانفیگ مربوطه را اعمال کنم لذا می بایست اقدام به installation و configuration ، سرویس RRAS کنم تا بتونم یه NAT server و DHCP server ران کنم برای اینکار نیاز دارم که بتونم از دوتا کارت شبکه سرورم استفاده کنم یکی برای شبکه behind و دیگری برای دسترسی به اینترنت لذا یکی را به سوییچ و دیگری را به روتری که یکی از آدرس ip های ولید بر روی ان ست شده ، وصل کرده ام ، حالا با توجه به اینکه سرور فیزیکالی من میزبان چندین VM و os ویندوز سرور 2008 r2 با عملکردهای متفاوته می خوام RRAS server خودم را کانفیگ کنم که NAT را انجام بده در این قسمت قضیه نمی تونم نحوه اتصال دو کارت شبکه فیزیکی رابه nat تنظیم کنم تا بتونم هم رنج ای پی لوکال خودم رو داشته باشم و کلاینت هام بتونن با DC اتنتیکیت و رپلیکیت داشته و به DNS server داخلی دسترسی داشته باشن و هم بتونن از اینترنت استفاده کنند ، چطور بایست ESXi را برای دو کارت شبکه اکتیو جهت ریسالو کردن ای پی های لوکال ، استفاده کلاینت ها از اینترنت ، استفاده از 4 آی پی ولید ست شده و ... کانفیگ کرد ؟