نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط fardins
  • 1 توسط reza41

موضوع: آیا شما هم با سیستم های موجود در Vmware Workstation مشکل دارین؟

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292

آیا شما هم با سیستم های موجود در Vmware Workstation مشکل دارین؟

سلام
    من یک سرور دارم و سه کلاینت و برای خودم اومدم روی کلاینت ها VMware Workstation نصب کردم و روی این مجازی سازها ویندوز
    حالا یک شب شبکه دومین خوبه و شب بعد هیچ یک از سیستم های مجازی به دامین وصل نمیشه و وقتی یوزرها بخوان کانکت بشن
    پیغام Domain is Not Available میده مشکل از کجاست ؟ اصلا این کار من درسته و میشه روی سیستم های مجازی حساب باز کرد یا خیر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: فردین

عضو عادی
    نوشته
    65
    سپاسگزاری شده
    35
    سپاسگزاری کرده
    15
    امیر عزیز،
    دنیای itداره روی مجازی سازی برنامه ریزی میکنه و روش حساب باز کرده.شما planدرست اجرا کنی مشکلی پیش نمیاد.اگه سروری که اول از همه بالا میاد،Master DC باشه،اونوقت Domain,شماAvailable خواهد بود.شما حتما اومدی سرور DCرو روی یکی از سیستمها نصب کردی که روی VMWAREنصبه بعد سیستم اصلیتو Join کردی به اون؟خوب اون clientقبل از load شدن سرورDCدامنه رو پیدا نمیکنه....

Amir 2010a سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    دنیای itداره روی مجازی سازی برنامه ریزی میکنه و روش حساب باز کرده.شما planدرست اجرا کنی مشکلی پیش نمیاد.اگه سروری که اول از همه بالا میاد،Master DC باشه،اونوقت Domain,شماAvailable خواهد بود.شما حتما اومدی سرور DCرو روی یکی از سیستمها نصب کردی که روی VMWAREنصبه بعد سیستم اصلیتو Join کردی به اون؟خوب اون clientقبل از load شدن سرورDCدامنه رو پیدا نمیکنه....
    ممنون دوست عزیز
    DC روی سیستم اصلیه و قبل از همه سیستم ها باید شروع به کار کنه
    من فعلا کارم راه افتاد اومدم همه سیستم ها رو دوباره از دامین جدا کردم و به حالت WORKGROUP بردم و بعد دوباره دامین کردم مشکل حل شد ولی آخه چرا باید اینجوری بشه مشکل چیه تا دوباره مجبور نشم این عمل رو انجام بدم

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    5
    من که الان همه تست ها و کارهام رو روی مجازی انجام میدم هیچ مشکلی هم باهاشون ندارم.
    مشکل شما به نظر من به خاطر درست تنظیم نبودن خود کارت شبکه هاست. یعنی اگر یه DC شما یه سیستم حقیقی هست و چندتا کلاینت هم دارین که اونا هم حقیقی هستند و روی کلاینت هاتون مجازی نصب کردین باید بدونین که چطور کارت شبکه مجازی رو تنظیم کنین که بتونه با سیستم حقیقی دامین کنترلر تماس داشته باشه.

OBEYD سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع