نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: نظرتون راجع به نصب Isa2006 و Bs روی ESXI 5.1 چیه ؟

خواننده
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    63

نظرتون راجع به نصب Isa2006 و Bs روی ESXI 5.1 چیه ؟

لطفا اگر Isa2006 و Bs روی ESXI 5.1 نصب کردین بفرمایید که آیا نصب isa و Bandwith Splitter1.07 رو روی VM تایید می کنید ؟ یعنی به مشکلی برنمیخورن ؟ ( ما که همه نرم افزارهامون رو کرکی استفاده می کنیم ، آیا این باعث نمی شه به دردسر بخوریم ؟ )
    من این دوتا رو روی ESXI 5.1 در DL380 G5 نصب کردم اما متاسفانه به مشکلاتی برخوردم مثلا اینکه سایتی رو قبلا خیلی خوب باز می کردم ( بدون VM ) حالا به شدت کند شده ، وقتی که از همون اینترنت و خارج از آیزا و vm اون سایت رو باز می کنم عالی باز می شه.
    البته برا اون سایت رول All گذاشتم و اولین رولم هم هست ولی بازم مشکل داره
    می خوام آیزا رو مستقیم نصب کنم ولی دلم نمی یاد یه سرور کامل رو در اختیار آیزا بزارم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: saber tabatabaee yazdi

عضو عادی شناسه تصویری mesbahsoft
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    12
    روی هر کدوم از سرور هایی که در کنار هم به صورت مجازی روی یک سرور حقیقی قرار میگیرند سعی کنید موارد زیر رو رعایت کنید
    اول اینکه برای آیزا چند تا کارت شبکه قرار بدین که یکیش LAN و یکیش WAN و دیگری هم که برای خود ESX به کار بره

دوم اینکه حتما اگر لازمه reservation استفاده کنید

سوم اینکه نکات زیر رو هم مد نظر قرار بدین:

1- یک سرور قرار بدید که خیلی رم میگیره ولی سی پی یو و هارد نمیگیره
    2- سرور دوم رو می تونید یک سرور قرار بدین مثل فایل سرور که بیشتر هارد رو مشغول میکنه و بهتره کنارش اس کیو ال سرور سنگین نباشه
    3- یه سرور که سی پی یو میگیره و همش داره کار پردازش انجام میده، SQL Server Analysis و خیلی هم ممکنه رم و هارد رو اشغال کنه کنار سرور های سبک تون مثل اکتیو دایرکتوری بگذارید

حتما به کمک performance و نموداری که میده برای هر سرور اصلی چک کنید که میزان بار و فشاری که روی RAM, Hard , CPU میاد اگر بیش از توان سروره اونها رو به سرور واقعی دیگری که خلوت تره منتقل کنید

parviz_p_t سپاسگزاری کرده است.

خواننده
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    63
    reservation ؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب esxi روی esxi دیگر

esxi 5.1نصب