نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 1سپاس

موضوع: تنظیمات 2 کارت شبکه که در سیستمی که به Hyper - v مجازی سازی شده است

نام حقيقي: Younes

عضو عادی
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    17

Icon14 تنظیمات 2 کارت شبکه که در سیستمی که به Hyper - v مجازی سازی شده است

با سلام .
    من امروز می خواستم برای شبکه ای که دارم اینتر نت بدم ولی گیر کردم
    مشکل من اینه که
    یه ویندوز سرور 2008 R 2 نصب کردم تو یک سیستم که 3 تا کارت شبکه داره
    و توی اون Hyper -v نصب کردم
    توی سیستم هاست سرویس های اکتیو دایرکتری و DNS وDHCP رو ران کردم
    و توی Hyper - V یک ویندوز سرور دیگه رو نصب کردم که می خوام Isa سرور رو راه اندازی کنم
    من مشکلم اینه که دوتا کارت شبکه باید معرفی کنم به سرور ایزا و دو تا هم کارت شبکه دارم که موقع نصب Hyper-V به عنوان External معرفی کردم .
    من اینترنت رو از طریق یکی از اون کارت های شبکه در داخل ویندوز اصلی از طریق IP-Valid که گرفتم از یک شرکتی رو دارم .
    به عنوان مثال
    Ip: 192.168.10.10

subnet : 255.255.255.252

ateway:192.168.10.1
    DNS : 172.6.3.1
    حالا من دو تا کارت بکه دارو رو ISA که یکی برا Internal هستش و یکی برا اینترنت . که از همون کارت شبکه در داخل ویندوز اصلی ( هاست ) اینترنت رو با تنظیمات اصلی دارم . ولی نمی دونم با چه تنظیماتی اینترنت رو رو یکی از کارت شبکه های Isa بیارم
    ممنون میشم کمکم کنید . من باید امروز اینترنت شرکت رو درست کنم

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    17
    کسی نیست راهنمایی کنه ؟

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    متاسفانه hyper-v کار نکردم ، ولی اینطور که می فرمائید ، الان داخل سرور آیزا ، از این دوتا کارت شبکه یکی مربوط به شبکه داخلی خودتون هست که تنظیمات رو داره و اون یکی که اینترنت هست. شما الان صرفنظر از آیزا ، روی اون سرور مجازی ، تنظیمات کارت شبکه اینترنت رو انجام دادی و اینترنت داری؟ اگر اینطور باشه که فقط کافیه آیزا رو نصب کنی و بقیه تنظیمات رو داخل اون انجام بدی.

عضو عادی
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.g نمایش پست ها
    متاسفانه hyper-v کار نکردم ، ولی اینطور که می فرمائید ، الان داخل سرور آیزا ، از این دوتا کارت شبکه یکی مربوط به شبکه داخلی خودتون هست که تنظیمات رو داره و اون یکی که اینترنت هست. شما الان صرفنظر از آیزا ، روی اون سرور مجازی ، تنظیمات کارت شبکه اینترنت رو انجام دادی و اینترنت داری؟ اگر اینطور باشه که فقط کافیه آیزا رو نصب کنی و بقیه تنظیمات رو داخل اون انجام بدی.
    .
    سلام
    من تنظیمات سرور داخلی رو دارم
    ولی چون در تنظیمات کارت شبکه مربوط به اینترنت یک IP دارم نمی تونم اونم ببرم داخل ماشین مجازی ممنون می شم راهنمایی کنین

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.g نمایش پست ها
    .
    سلام
    من تنظیمات سرور داخلی رو دارم
    ولی چون در تنظیمات کارت شبکه مربوط به اینترنت یک IP دارم نمی تونم اونم ببرم داخل ماشین مجازی ممنون می شم راهنمایی کنین

نام حقيقي: Hamid

عضو عادی
    نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    16
    سلام

به تنضیمات کارت شبکه host کاری نداشته باش .وقتی برای VM کارت از نوع External تعریف کردی اول توجه کن داخل VM که 2 تا کارت به نام Local Area Connection & Local Area Connection 2 ایجاد شده هرکدام مربوط به کدامیک از کارتهای حقیقیت است .یعنی مثلا شما یک کارت Intel ویک کارت D-link دارید و میخواهید Intel به شبکه Internal و کارت D-link به شبکه External در ISA سرویس بده .حالا باید بفهمی که مثلا کارت Intel =Local Area connection و D-link =Local Area Connection 2 هستش بعد داخل خود ISA تنظیمات مربوط به IP را انجام دهید

yones_62 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    17
    من مشکلم اون کارت داخل هاست هستش وقتی یک کارت اکسترنال در ماشین مجازی اد می کنیم . کارت فیزیکی موجوذ در هاست غیر فعال شده و یک کار مجازی اضافه می شود . که این کارت مجازی از طریق DHCP موجو ذ در سرور IP می گیرد . و کارت مجازی که از همان کارت فیزیکی اسفاده می کند ذر ماشیم مجازی مرا گمراه کرده است
    .

نام حقيقي: Hamid

عضو عادی
    نوشته
    39
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    16
    سلام

اگه گمراه شدی که من کاری از دستم برنمیاد.خدا هدایتت کنه انشالله

بعد از add کردن کارت مجازی external تمام تنظیمات کارت واقعی شما move میشود داخل همون کارتی که داخل host شما اضافه شده.
    حالا هر ماشینی که ایجاد میکنید میاد از اون کارته که بنظرت غیر فعال شده یک سری تنظیمات رو میگیره و انگار بطور مستقل هست ولی در عین حال توسط یک کابل مجازی به هم متصل هستند

عضو عادی
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    17
    [QUOTE=h-samadi;368421]سلام

بعد از add کردن کارت مجازی external تمام تنظیمات کارت واقعی شما move میشود داخل همون کارتی که داخل host شما اضافه شده.
    حالا هر ماشینی که ایجاد میکنید میاد از اون کارته که بنظرت غیر فعال شده یک سری تنظیمات رو میگیره و انگار بطور مستقل هست ولی در عین حال توسط یک کابل مجازی به هم متصل هستند[/QUOTE
    مرسی عزیز از راهنمایی که انجام دادی . امروز صبح تنظیمات رو انجام دادم . تمام شد . با تشکر از راهنمایی شما

- - - Updated - - -

[QUOTE=h-samadi;368421]

حالا هر ماشینی که ایجاد میکنید میاد از اون کارته که بنظرت غیر فعال شده یک سری تنظیمات رو میگیره و انگار بطور مستقل هست ولی در عین حال توسط یک کابل مجازی به هم متصل هستند[/QUOTE

مرسی عزیز از راهنمایی که انجام دادی . امروز صبح تنظیمات رو انجام دادم . تمام شد . با تشکر از راهنمایی شما

کلمات کلیدی در جستجوها:

تنظیمات hyper-v

تنظیمات کارت شبکه مجازی

تنظیمات کارت شبکه در hyper v

نحوه اتصال اینترنت hyper-v

اضافه کردن کارت شبکه در hyper-v

مجازی سازی

اینترنت دادن به hyper-v

تنظیمات hyper_v

چطور کارت شبکه hyper v

تنظیمات شبکه در hyper-v

تنظیمات کارت شبکه سرور

کارت شبکه مجازی

وصل کردن usb به hyper-v

تنظیم 2 کارت شبکه

کارت شبکه مجازی در hyper v

نصب کارت شبکه در hyper-vشبکه در سرور 2012 ومجازی سازی فعال کردن کانکشن در hyper vچگونه کارت شبکه مجازی تعریف کنیم؟فعال کردن دو کارت شبکه در سرورتنظیمات برای 2 کارت شبکه بر روی سرورشبکه کردن مجازی windows server 2012تنظمات شبكه در ويندوز سرور 2008ساخت کارت شبکه مجازی در ویندوز سرور 2008مجازی سازی در ویندوز سرور 2008

برچسب برای این موضوع