صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: پباده سازی VDI

نام حقيقي: مسعود طاهري

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوستان سلام
    توی این مدتی که این تاپیک را پیگری می کنم از نظرات همه دوستان استفاده کردم جالب بود
    همه دوستان تاکید ویژه ای روی Vmware دارند تا حالا عملی راه اندازی نکردم اما می دونم Solution قوی و... است
    اما سوالم این است که اگه بخواهیم Application Visualization داشته باشیم (منظورم با Vmware) است باید از چه Solution استفاده کنیم به نحوی که Process برنامه مانند Remote App روی سرور باشه (ترجیحا راه حل مشکل کرک و.. نداشته باشه)
    Vmware یه راه حلی برای این کار داره که با Thin App بیایی App ها را به شکل Portable در بیاری اما توی این راه حل بار پردازشی همچنان بر روی کلاینت است
    فرض کنید توی یه سیستم ضعیف تونستید Win XP Sp3 رو بیارین بالا اگه بخواهید VS 2010 رو روی اون اجرا کنید نمی تونید اما با Remote App می تونید این کار را به راحتی انجام دهید و با پردازش با به سمت سرور سوق دهید
    Vmware هم راه حلی برای این داره مشکل اصلی کرک است فکر کنم اسمش Horizon باشه
    اما 2x هم بزرگترین مشکلش بحث لیاسنس است برای ما ایران ها هزینه اونها گرون است
    Citrix هم از نسخه 5 به بالا کرک نداره و لایسنس اون گرون در میاد
    اما Terminal Service رو میشه بای پس کرد و از اون استفاده کرد
    و با اون هم VDI و Remote App رو راه اندازی کرد
    برای Vmware هم به ازای Server Visualization وVDI هم کرک الا ماشاا... است

نام حقيقي: sina jowzi

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

پیاده سازی DVI

با سلام به دوستان عزیز
    من داشتم تو گوگل سرچ می کردم که به این تاپیک رسیدم و می خواستم در مورد DVI و محصولاتی که میشه باهاش این کار رو انجام داد براتون توضیح بدم، هر چند 4-5 ماهی از تاریخ سوال دوستان می گذره و نمی دونم تو انجام این تکنولوژی موفق بودن یا نه...
    به هر حال من تو عرصه mini cloud computing و همچنین DVI فعالیت می کنم

Access Terminal

access terminal تکنولوژی پیشرفته تری از thin client ها هست که از تکنولوژی numo استفاده می کند
    کار numo تغذیه کردن از یه منبع دیگه هستش!!!

یعنی برای استفاده از access terminal باید یه سرور یا کیس معمولی (با توجه به استفاده شما) با عنوان host pc وجود داشته باشه.
    مزایا :
    ü صرفه جویی در قیمت خرید تا70%
    ü صرفه جویی در مصرف برق (حداکثر برق مصرفی فقط 5 وات)
    ü صرفه جویی در فضای اشغالی (قابلیت اتصال به پشت LCD )
    ü صرفه جویی در تامین UPS و باتری UPS
    ü عدم صرف وقت و هزینه برای نگه داری و پشتیبانی رایانه ها ( در صورت خرابی دارای گارانتی تعویض)
    ü حفاظت و تامین امنیت شبکه به دلیل عدم وجود پورت های ورودی و خروجی
    ü مدیریت و نظارت متمرکز بر عملکرد کاربران و کنترل از راه دور
    ü حذف آلودگی صدا و حرارت (عدم وجود CPU و FAN )
    ü عدم نیاز به ارتقاء (Upgrade) ایستگاه های کاری با ارتقاء فقط رایانه یا سرور میزبان
    ü قابلیت استفاده چند کاربربه طورهمزمان از اکثر نرم افزارهایی که دارای قفل سخت افزاری یا نرم افزاری هستند
    ü عدم نیاز به نصب سیستم عامل و دیگر نرم افزارها روی ایستگاه هایکاری (یعنی windows و هر برنامه دیگه ای رو فقط یک بار نصب می کنیم اونم روی hostpc )

نام حقيقي: mehdi

عضو عادی شناسه تصویری mmahmoodi
    نوشته
    332
    سپاسگزاری شده
    107
    سپاسگزاری کرده
    92
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina371 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز
    من داشتم تو گوگل سرچ می کردم که به این تاپیک رسیدم و می خواستم در مورد DVI و محصولاتی که میشه باهاش این کار رو انجام داد براتون توضیح بدم، هر چند 4-5 ماهی از تاریخ سوال دوستان می گذره و نمی دونم تو انجام این تکنولوژی موفق بودن یا نه...
    به هر حال من تو عرصه mini cloud computing و همچنین DVI فعالیت می کنم

Access Terminal

access terminal تکنولوژی پیشرفته تری از thin client ها هست که از تکنولوژی numo استفاده می کند
    کار numo تغذیه کردن از یه منبع دیگه هستش!!!

یعنی برای استفاده از access terminal باید یه سرور یا کیس معمولی (با توجه به استفاده شما) با عنوان host pc وجود داشته باشه.
    مزایا :
    ü صرفه جویی در قیمت خرید تا70%
    ü صرفه جویی در مصرف برق (حداکثر برق مصرفی فقط 5 وات)
    ü صرفه جویی در فضای اشغالی (قابلیت اتصال به پشت LCD )
    ü صرفه جویی در تامین UPS و باتری UPS
    ü عدم صرف وقت و هزینه برای نگه داری و پشتیبانی رایانه ها ( در صورت خرابی دارای گارانتی تعویض)
    ü حفاظت و تامین امنیت شبکه به دلیل عدم وجود پورت های ورودی و خروجی
    ü مدیریت و نظارت متمرکز بر عملکرد کاربران و کنترل از راه دور
    ü حذف آلودگی صدا و حرارت (عدم وجود CPU و FAN )
    ü عدم نیاز به ارتقاء (Upgrade) ایستگاه های کاری با ارتقاء فقط رایانه یا سرور میزبان
    ü قابلیت استفاده چند کاربربه طورهمزمان از اکثر نرم افزارهایی که دارای قفل سخت افزاری یا نرم افزاری هستند
    ü عدم نیاز به نصب سیستم عامل و دیگر نرم افزارها روی ایستگاه هایکاری (یعنی windows و هر برنامه دیگه ای رو فقط یک بار نصب می کنیم اونم روی hostpc )

سلام دوست عزیز
    ما مزایاشو میدونیم لطفا از نحوه راه اندازی و برنامه هایی که استفاده میشه و تجهیزات صحبت بفرمایید. با تشکر

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش راه اندازی vdi

راه اندازی vdi

پیاده سازی vdi

بررسی پیاده سازی vdiفیلم آموزشی virtual desktop infrastracture راه اندازینحوه راه اندازی VDIراهکار vdiآموزش VDIراه حل vdiراه اندازی ترمینال سرور تین کلاینتراه اندازى vmware vdi 5vdi یعنی چهپیاده سازی zero clientآموزش مجازی سازی persiannetworks.comمجازی سازی دستکتاپ بر روی تین کلاینتراه اندازی vdi در hyper-vvdi پیاده سازی پیاده سازی سرور ریموتی نحوه نصب و راه اندازی سرورهای vdiراه اندازی vdi در ویندوز سرور 2012forum.persiannetworks.com: vdi core iآموزش vdi در vmwareکرک 2x application server طريقه راه اندازي VDIvirtual desktop infrastructure

برچسب برای این موضوع