نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: کاربرد vcenter

نام حقيقي: SHAHRAM

عضو عادی
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8

کاربرد vcenter

با سلام
    شاید این سوال من یکم پیش پا افتاده باشه ولی اساتید به بزرگی خودشون ببخشن می خوایم چیز یاد بگیریم دیگه
    من رو یه hp g7 اول esx 4.1 نصب کردم و بعد vsphere رو رو سیستم خودم نصب کردم و چند تا سرور رو روش ایجاد کردم حالام با تنظیماتی که کردم خوب دارن کار می کنن
    حالا اومدم روی همین سرور یک ماشین جدید با یه ویندوز سرور 2003 64 بیتی نصب کردم و روش vcenter رو نصب کردم تا بتونم واسه HA ازش استفاده کنم
    حالا سوال من اینه که من ماشینهایی که تو سرور esx ایجاد کردم رو چجوری می تونم تو vcenter ببینم ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: SHAHRAM

عضو عادی
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    8
    من تونستم host ها رو اضافه کنم
    فقط یه سوال دارم و یه مشکل :
    سوال : اینکه هر هاست رو بهتره تو یه دیتا سنتر جدا گذاشت یا اینکه دو تا هاست رو هم می شه تو یه دیتا سنتر قراربدیم
    مشکل :بعد از اینکه من هر کدوم از هست ها رو تو یه دیتا سنتر جدا اضافه کردم رو اولیش علامت تعجب قرمز اومده و رو دومین هاست علامت تعجب زرد این یعنی چی ؟
    ضمنا واسه دوستانی هم که مثل من کم سوادن تو این مبحث و ممکنه سوال من واسشون پیش اومده باشه پاسخ سوال قبلیمو میزارم
    http://www.ittv.net/VideoPlayer/TabI...down-Mode.aspx

کلمات کلیدی در جستجوها:

کاربرد vcenter

کاربرد vcenter server

كاربرد vcenter

vcenter کارکاربردهای vcenter appliancevcenter server کاربردهایvcenter کاربردارتباط با vcenter طریقه ارتباط با vcenter کاربردهای vcenter servervcenter كاربردطریقه نصب ماشین جدید در vcenterنحوه استفاده از vcenterکاربرد. vcenter

برچسب برای این موضوع