نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 4سپاس

موضوع: نصب openfiler روی یک هارد

نام حقيقي: Ehsan Alimohamadi

عضو عادی شناسه تصویری alimohamadi
    نوشته
    436
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    79
    نوشته های وبلاگ
    13

نصب openfiler روی یک هارد

با سلام خدمت همگی دوستان

من میخواستم روی یک هاردی که توی vm تعریف کرده ام openfiler رو نصب کنم ولی توی آموزش هایی که دیدم دو تا هارد تعریف میکنند یکی برای نصب خود سیستم عامل openfiler و دیگری به عنوان storage استفاده میشود

حالا سوال من اینکه اگه من بخوام openfiler رو روی یک هارد نصب کنم باید چیکار کنم چرا که خیلی وقتها امکان چند نصب چند تا هارد وجود نداره

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Amir Fouladvand

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    سلام
    دوست عزیز من به شما پیشنهاد میکنم به جای OpeFiler از Starwind استفاده کنید به دلایل زیر:
    1 - ویندوزی هستش و کار با اون راحت تره.
    2 - نسخه رایگانش فضای نا محدود در اختیار شما میزاره .
    3 - میتونید روی 2008 core نصبش کنید.

ضمن اینکه خدا نکنه مجبور بشید سیستم عامل OpenFiler رو مجددا نصب کنید که در اون صورت Mount کردن Target های قدیمی مکافات داره.

ویرایش توسط VMwares : 2012-03-17 در ساعت 11:37 AM
    SADEGH65، mehdi.g، th95 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Ehsan Alimohamadi

عضو عادی شناسه تصویری alimohamadi
    نوشته
    436
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    79
    نوشته های وبلاگ
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط VMwares نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من به شما پیشنهاد میکنم به جای OpeFiler از Starwind استفاده کنید به دلایل زیر:
    1 - ویندوزی هستش و کار با اون راحت تره.
    2 - نسخه رایگانش فضای نا محدود در اختیار شما میزاره .
    3 - میتونید روی 2008 core نصبش کنید.

ضمن اینکه خدا نکنه مجبور بشید سیستم عامل OpenFiler رو مجددا نصب کنید که در اون صورت Mount کردن Target های قدیمی مکافات داره.
    از پاسختون ممنونم ولی یک از دلایلی که به سراغ openfiler رفتم اینکه چون ویندوزی هست چراکه بنظرم ویندوز اصلا stable نیست و همین من رو به شک میندازه

در ضمن از یکی از دوستان که با starwind کار کرده بود ازش راضی نبود و از هنگ کردنش می نالید

نام حقيقي: Amir Fouladvand

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    سلام مجدد
    خواهش میکنم
    در مورد پایداری که من به شخصه معتقدم ویندوز به شرطی که مثل لینوکس باهاش برخورد بشه به اندازه لینوکس میتونه پایدار باشه ( منظور اینه که هزار تا سرویس و نرم افزار روش نزاریم )
    در مورد Hang هم من خیلی جا ها از starwind استفاده کردم ( منجمله شرکت خودمون ) و حتی یک بار هم ندیدم که هنگ کنه ( در صورت رعایت استاندارد های ذکر شده توسط تولید کننده نرم افزار نمیتونه بد کار بکنه )
    در مورد OpenFiler هم توصیه میکنم document رو دانلود کنید و مطالعه کنید ، جواب تمام سوالات رو پیدا خواهید کرد. حتی اگر هم جواب این سوال رو در انجمن پیدا کنید باز هم اکیدا توصیه میشه قبل از استفاده عملیاتی از هر ابزاری کاتالوگ اون به دقت مطالعه بشه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

آموزش openfiler

openfiler آموزش

اموزش openfiler

آموزش نصب openfiler

دانلود نرم افزار openfiler

آموزش نرم افزار openfiler

آموزش open filer

نصب openfilerاموزش نصب openfilerدانلود openfilerاموزش open filerدرباره openfileropenfilerدانلود آموزش openfilerآموزش starwindSTARWIND دانلود آموزش کار با نرم افزار starwindOpenfiler اموزشدر مورد openfilerمشکل در نصب برنامه open filerروش نصب openfileropenfiler برنامهنرم افزار openfilerدانلود سیستم عامل openfilerآموزش نصب open filer

برچسب برای این موضوع