نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: یه سوال ابتدایی در مورد VMware

نام حقيقي: reza

عضو عادی شناسه تصویری reza1881
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130

یه سوال ابتدایی در مورد VMware

دوستای گلم سلام
    من تازه شروع به یادگیری کردم.توی VMWARE یه ویندوز سرور 2003 نصب کردم و 2 تا ویندوز XP. حالا می خواستم که سرورم 2 تا کارت شبکه داشته باشه که از یکیش اینترنتی که توی کامپیوترم دارم رو بگیرم و دومیش هم برای اتصال کلاینت ها باشه.الان هم سرور2003 و هم XP ها اینترنت دارن. می خوام که اینطور نباشه . می خوام مثلاً همه ی 3 تا سیستم به یه هاب وصل باشن و سرور هم یه کارت دیگه داشته باشه که اینترنت بگیره ( یا هر چیز دیگه ) .ممنون از راهنمایی تون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Ehsan Alimohamadi

عضو عادی شناسه تصویری alimohamadi
    نوشته
    436
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    79
    نوشته های وبلاگ
    13
    به نظرم اگه سناریوتون رو بگید بیشتر بشه کمک کرد ولی در کل اگه میخواید از اینترنت سیستم فیزیکی خودتون استفاده کنید با کارت شبکه اون ماشین مجازی رو روی حالت bridge باید قرار بدید و برای اینکه سیستم مجازی کلاینت از سیستم فیزیکی سیستمتون اینترنت نگیره میتونید گیتوی اون رو روی همون ماشین مجازی 2003 قرار بدید

نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130
    نقل قول نوشته اصلی توسط essivision نمایش پست ها
    به نظرم اگه سناریوتون رو بگید بیشتر بشه کمک کرد ولی در کل اگه میخواید از اینترنت سیستم فیزیکی خودتون استفاده کنید با کارت شبکه اون ماشین مجازی رو روی حالت bridge باید قرار بدید و برای اینکه سیستم مجازی کلاینت از سیستم فیزیکی سیستمتون اینترنت نگیره میتونید گیتوی اون رو روی همون ماشین مجازی 2003 قرار بدید
    دوست عزیز نوع کارت شبکه کلاینت رو چی انتخاب کنم؟ میشه یه توضیحی راجع به انواع نتورکی که VMWARE داره بدید ؟سپاس

خواننده
    نوشته
    90
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    20
    اگه يكي از كارتهاي شبكه رو روي nat بزاري اون ماشين اينترنت داره حالا براي كارت شبكه دوم يك كارت شبكه host only انتخاب كن براي ويندوز xp ها هم كارت شبكه host only انتخاب كن

نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130
    نقل قول نوشته اصلی توسط emad_ban نمایش پست ها
    اگه يكي از كارتهاي شبكه رو روي nat بزاري اون ماشين اينترنت داره حالا براي كارت شبكه دوم يك كارت شبكه host only انتخاب كن براي ويندوز xp ها هم كارت شبكه host only انتخاب كن
    دوست عزیز ویندوز 2003 فقط یه کانکشن داره.چطوری می تونم کارت دوم رو تعریف کنم ؟

دوستان من خودم جواب رو پیدا کردم.میگم تا کسای دیگه ای که به مشکل من برخوردند بتونن استفاده کنن. البته با اجازه از اساتید :
    برای اینکار باید 2 تا کارت شبکه توی ویندوز سرور تعریف بشه. یک کارت شبکه که هست برای اضافه کردن هم اول ماشین رو خاموش می کنیم و بعد توی قسمت Network Setting یه کارت دیگه اضافه می کنیم. کارتی رو که می خواهیم اینترنت داشته باشه NAT می کنیم و کارت دوم رو برای شبکه بین بقیه ماشن ها روی حالت Host Only می زاریم.
    درود

ویرایش توسط reza1881 : 2012-02-16 در ساعت 04:50 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

همه چیز درباره vmware

درباره vmware

سوال vmwareسولال در باره vmwareهمه چیز در مورد wmwarevmware دربارهvmware همه چیز در موردهمه چیز درباره workation wmwareسوال در مورد wmwareهمه چیز از vmwareهمه چیز در موردVmware همه چیز در مورد VMware windowsسوالات راجع به vmwareبا تعریف کارت شبکه جدید در ماشین مجازی همه چیز host configuration وصل کردن 3 تا xp در wmvareهمه چیز درباره ماشین مجازی workstationvmvare درمورددر مورد vmwareهمخ چیز درباره vmwareراهنمایی درباره vmwareسوال راجع به Vmwareهمه چیز در مورد نصب wmwareهمه چیز درباره vmware workstation

برچسب برای این موضوع