نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: پيغام connection to server timed out هنگام دانلود ماشين مجازي در esx4i

نام حقيقي: سام

عضو عادی شناسه تصویری mailiran
    نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    85

پيغام connection to server timed out هنگام دانلود ماشين مجازي در esx4i

سلام دوستان
    من هنگام دانلود ماشين مجازي در esx4i به پيغام connection to server timed out برميخورم و نمي تونم ماشين رو دانلود كنم
    و قتي توي گوگل براي رفع مشكل جستجو كردم تو يه جايي اين راه حل رو بهم پيشنهاد داد ولي من نمي دونم منظورش چيه
    لطفا راهنمايي كنيد
    گفته بود:
    I have had similar issues in the past and found out I had to open the firewall on a specific host to download files. Here are the commands you run from an SSH session on a host:OPEN - /usr/sbin/esxcfg-firewall --allowOutgoingCLOSE - /usr/sbin/esxcfg-firewall --blockOutgoing

راستش نمي دونم منظورش چيه من هرچي دنبال همچين منويي گشتم پيدا نكردم توي فايروال ويندوز هم رفتم چنين چيزي نديدم ....

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    والا این چیزی که نوشتی میگه که از طریق SSH و یا کنسول خود ESX دستورات زیر را وارد کنید:
    OPEN - /usr/sbin/esxcfg-firewall --allowOutgoing

CLOSE - /usr/sbin/esxcfg-firewall --blockOutgoing

شما وارد کنسول ESX شو به صورت لوکالی لاگین کن یا از SSH استفاده کن و دستورات را وارد کن.البته برای استفاده از SSH باید SSH را در فایروال فعال کنی.

ویرایش توسط halvaei : 2012-02-01 در ساعت 11:13 AM

نام حقيقي: Amir Fouladvand

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    سلام
    بین سیستم شما و سرور فایروال وجود داره ؟

نام حقيقي: سام

عضو عادی شناسه تصویری mailiran
    نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    85
    مشكل حل شد.

سلام مشكل حل شد من ماشينم روشن بود وقتي كه داشتم دانلودش ميكردم و تو يه جايي خوندم كه وقتي vcenter نداري بايد ماشين رو خاموش كني و ازش بك آپ بگيري و اين كارو كردم و مشكلم حل شد .

نام حقيقي: Amir Fouladvand

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    کلا شما باید ماشین رو خاموش کنید و بعد دانلود کنید چونکه vmdk قفل میشه و در دسترس هم نخواهد بود - حتی نرم افزار هایی هم که backup میگیرن اول یه snapshot میگیرن و بعد از اون از هارد دیسک قبلی کپی بر میدارن چونکه هارد فعال همیشه قفله وقتی که ماشین روشنه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه حل مشكل The connection has timed out

علت مشکل eror conection timed out در سرور VPS SSH

برطرف کردن خطای request time out در شبکه خطاي connection timed out در بازيرفع مشکلThe connection has timed out راه حل خطاي timeout در هنگام دانلوداموزش تصویری حل ارور The connection has timed outthe network connection timed out رفع خطایconnecting time out حین دانلودراه حل The connection has timed outدر هنگام دانلود times outپیغام خطای network connection timed outدر هنگام دانلود ارور time outThe connection has timed outرفع خطااموزش رفع اشکال در پیام connection timeoutبرطرف شدن خطایthe connection has timed outrequest timeout دانلودپیام خطای the connection has timed outThe connection has timed outعلت اروررفع مشکل ارور The connection has timed outمشکل connection has timed out در بازیحل ارور server connection timed outپیغام time out در دانلوداموزش The connection has timed outحل مشکل خطای the connection has timed out

برچسب برای این موضوع