نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: vcenter appliance

نام حقيقي: simin

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

vcenter appliance

با عرض سلام
    من ESXi5 رو روی vmware workstation 8 نصب کردم و vcenter appliance رو deploy کردم اما وقتی vcenter رو play می کنم error مربوط به ۶۴ بیتی رو دریافت میکنم
    سیستم من ۶۴ بیتی رو ساپورت میکنه
    کارهای زیر هم انجام دادم

• تنظیمات زیر را برای ماشین مجازی ESXi که بر روی VMware Workstation نصب کرده اید انجام دهید.

1- نسخه سخت افزار مجازی را شماره 8 انتخاب کنید و اگر 7 انتخاب کرده اید ان را به روز رسانی کنید.

2-بر روی ماشین مجازی راست کلیک کنید و بر روی Edit Setting کلیک کنید در لیست سخت افزار CPU را انتخاب کنید و در سمت راست تیک گزینه Virtualize Intel VT-x/EPT or AMD-V/RVI را بزنید.

3-با یک ویرایشگر متنی فایل پیکربندی ماشین مجازی را که در مسیر ذخیره سازی ماشین مجازی و با پسوند vmx است را با یک ویرایشگر متنی باز کرده و خط زیر را به آن اضافه کنید.
      کد:

hypervisor.cpuid.v0 = "FALSE"
      تنظیمات زیر را بر روی ماشین مجازی که می خواهید هایپروی را در آن نصب کنید اعمال کنید.

1- نسخه سخت افزار مجازی را شماره 8 انتخاب کنید و اگر 7 انتخاب کرده اید ان را به روز رسانی کنید.

2-با SSH به هاست مورد نظر خود وصل شوید و دستورات زیر را برای اضافه کردن خط vhv.allow = "TRUE" به فایل /etc/vmware/config اجرا کنید.

کد:

echo 'vhv.allow = "TRUE" ' >> /etc/vmware/config
      3-بر روی ماشین مجازی راست کلیک کنید و بر روی Edit Setting کلیک کنید در پنجره باز شده بر روی تب Options کلیک کنید و از قسمت Advanced گزینه General را انتخاب کرده و در سمت راست بر روی دکمه Configuration Parameters کلیک کنید در این پنجره بر روی Add Row کلیک کرده و خط های زیر را اضافه کرده و بر روی دکمه OK کلیک کنید.

monitor.virtual_exec با مقدار hardware
      hypervisor.cpuid.v0 با مقدار FALSE

4- در تنظیمات ماشین مجازی در تب Options از قسمت Advanced بر روی CPU/MMU Virtualization کلیک کنید و در سمت راست گزینه Use Intel VT-x/AMD-V for instruction set virtualization and Intel EPT/AMD RVI for MMU virtualization را انتخاب کنید.

5- در همون تب و دوباه از قسمت Advanced بر روی CPUMASK کلیک کرده و از سمت راست گزینه Expose the NX/XD flag to guest را انتخاب کرده و بر روی دکمه Advanced کلیک کنید در پنجره باز شده در قسمت Level 1 مقدار ecx را خط زیر قرار دهید.
      کد:

---- ---- ---- ---- ---- ---- --H- ----
      پس از انجام تنظیمات بالا ماشین مجازی را روشن کرده و هایپروی را نصب کنید.

- - - Updated - - -

لطفا من رو راهنمایی کنید