نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس

موضوع: افزایش حجم ناگهانی VM

boy
    boy آنلاین نیست.
    نام حقيقي: بهنام نیمایی

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

افزایش حجم ناگهانی VM

سلام خدمت همگی دوستان
    من روی سرورم ESX 4.1 را نصب کردم.روی اون هم دو تا ماشین مجازی ساختم که یکی از اونها به صورت Thin و یکیشون Thick هست.حالا اونی که نوع thick هست فضاش همینطور داره زیاد میشه و رفته روی 500 گیگابایت.که من کلا 540 گیگابایت بیشتر هارد روی سرور فیزیکیم ندارم.واین باعث شده ماشینهای مجازیم جا کم بیارن و درست کار نکنن.حالا لطفا من را راهنمایی کنید چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟
    اگه میدونید بازم به توضیحات بیشتری نیاز دارید بگید،چون الان این مشکل بزرگی برام شده و زود باید حلش کنم

نام حقيقي: علی رضا

خواننده شناسه تصویری als_1360
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    154
    سپاسگزاری کرده
    22
    سیستم عامل داخلی داره فایل تولید می کنه
    بهتره سیستم عامل داخل رو بررسی کنی ببینی کجا داره حجم رو استفاده می کنه .

نام حقيقي: حسین توکلی

خواننده
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    146
    سپاسگزاری کرده
    15
    دوست گرامی
    توی صحبتهای شما کمی تناقض وجود داره! وقتی یک دیسک از نوع Thick باشه، کل فضای تخصیص داده شده رو از همون ابتدا دراختیار می گیره و این نوع Thin هست که به تدریج فضا رو اشغال می کنه.
    در هر صورت اگر دچار مشکل کمبود فضا هستید باید با استفاده از Storage Migration دیسکهای Thick رو به Datastore دیگه ای منتقل کرده و در حین انتقال اون رو تبدیل به Thin کنید.
    قبل از انجام اینکار با اجرای دستور sdelete -c Drive_Letter دیسک رو برای کاهش فضا آماده سازی کنید. sdelete رو می تونید از Microsoft SysInternals از این آدرس دانلود کنید: SDelete

SADEGH65 و mehdi.g سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Amir Fouladvand

عضو ویژه
    نوشته
    644
    سپاسگزاری شده
    807
    سپاسگزاری کرده
    270
    نقل قول نوشته اصلی توسط boy نمایش پست ها
    سلام خدمت همگی دوستان
    من روی سرورم ESX 4.1 را نصب کردم.روی اون هم دو تا ماشین مجازی ساختم که یکی از اونها به صورت Thin و یکیشون Thick هست.حالا اونی که نوع thick هست فضاش همینطور داره زیاد میشه و رفته روی 500 گیگابایت.که من کلا 540 گیگابایت بیشتر هارد روی سرور فیزیکیم ندارم.واین باعث شده ماشینهای مجازیم جا کم بیارن و درست کار نکنن.حالا لطفا من را راهنمایی کنید چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟
    اگه میدونید بازم به توضیحات بیشتری نیاز دارید بگید،چون الان این مشکل بزرگی برام شده و زود باید حلش کنم
    احتمالا یه جای کار مشکلی وجود داره که منجر به تولید LOG‌میشه و این فضا هم بوسیله Log File پر شده .

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع