نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط darklove
  • 1 توسط sasani
  • 1 توسط SADEGH65
  • 1 توسط SADEGH65

موضوع: درخواست شبیه ساز روتر واقعی

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620

درخواست شبیه ساز روتر واقعی

سلام دوستان

یک راهنمایی نیاز دارم:
    من یک خط ایوان دارم و یه فیبر نوری(همراه با مدیا کانورتور) و یک سرور که NTTAC روش نصبه
    میخوام بدونم آیا راهی داره که بتونم با محیط مجازی و یا هر جور دیگه ای یک روتر رو پیاده سازی کنم که کار کنه (یعنی بشه با دیال آپ بهش وصل شد )؟
    میدونم برنامه های و Emulate وsimulator زیاده ولی آیا میشه کاری کرد که یک کارت شبکه معمولی هم ایوان رو ساپورت کنه؟ ویا کارت شبکه ای که ایوان رو ساپورت کنه هست؟
    البته نمیخوام بره زیر بار در حد یه سیستم پایلوت واسه تست باشه کفایت میکنه
    چرا همچین سوال عجیبی پرسیدم؟
    چون کاربران دیال آپ ارور 619 و 721 دریافت میکنند و تمامی احتمالات رو بررسی کردم تنها با حذف روتر میتونم تشخیص بدم مشکل از روتر منه یا از ایوان مخابرات....

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط yogishiip : 2010-06-06 در ساعت 11:05 AM

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    من که ندیدم.

yogishiip سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: sasanifar

خواننده
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    141
    سپاسگزاری کرده
    149
    نمیشه از کارت شبکه معمولی به عنوان E1 استفاده کرد ولی کارتهای E1 که روی pc وصل بشه هست البته از اونا برای انتقال خط تلفن (trunk ) استفاده میشه و نه برای وصل شدن کاربرها به اینترنت

شما وقتی Error دریافت می کنی بهترین کار اینه که log اکانتینگ و روتر را چک کنی ببینی مشکل کجاست . اونجا حتماً می تونی متوجه چیزی بشی

نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    میشه بفرمایید با کدوم فرمان در روتر میتونم لوگ کاربرا رو بگیرم؟

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط yogishiip نمایش پست ها
    میشه بفرمایید با کدوم فرمان در روتر میتونم لوگ کاربرا رو بگیرم؟
    ببینید دوست عزیز شما باید دیباگینگ انجام دهید تا ببینید مشکل از کجاست.
    تاپیک قبلی شما را دقیقا نخواندم ببینم چگونه لوگهای سرور اکانتینگتان را چک کرده اید ولی باید از دستور دیباگ در سیسکو + هر نوع دیباگی که میخواهید چه مرحله مربوط به ppp و چه مرحله های مربوط به aaa را میتوانید در آنجا چک کنید.
    چون مطلب در یکی 2 کلمه نمیگنجد بهتر میدانم از مسیر زیر پیگیری نمایید و در صورتی که سوالی در این رابطه بود در تاپیک با عنوان مناسب مطرح نمایید ( آخر شبیه سازی روتر واقعی ربطی به دیباگینگ ندارد)
    http://www.cisco.com/en/US/docs/ios/...e/dbg_a1g.html

ویرایش توسط SADEGH65 : 2010-06-07 در ساعت 10:15 AM

نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    ببینید دوست عزیز شما باید دیباگینگ انجام دهید تا ببینید مشکل از کجاست.
    تاپیک قبلی شما را دقیقا نخواندم ببینم چگونه لوگهای سرور اکانتینگتان را چک کرده اید ولی باید از دستور دیباگ در سیسکو + هر نوع دیباگی که میخواهید چه مرحله مربوط به ppp و چه مرحله های مربوط به aaa را میتوانید در آنجا چک کنید.
    چون مطلب در یکی 2 کلمه نمیگنجد بهتر میدانم از مسیر زیر پیگیری نمایید و در صورتی که سوالی در این رابطه بود در تاپیک با عنوان مناسب مطرح نمایید ( آخر شبیه سازی روتر واقعی ربطی به دیباینگ ندارد)
    Cisco IOS Debug Command Reference, Release 12.3 - Debug Commands: debug aaa accounting through debug appn nof
    از راهنمایی شما سپاسگذارم
    بنده خودم بحث دیدن لوگ رو شروع نکردم و دوست عزیزم آقای ساسانی فرمودند که بجای اینکه در فکر شبیه ساز باشم لوگ روتر رو چک کنم متاسفانه اطلاع نداشتم که خط فرمان برای چک کردن لوگ روتر در این مورد چیست. البته با زدن show ? در روتر به لیستی از فرمانهای که برای مانیتورینگ استفاده میشود دست پیدا کردم که متاسفانه نتوانستم از هیچکدام خرجی مناسب جهت مانیتور کردن خطا های 619 و 721 استفاده کنم
    بحث شبیه ساز روتر رو با دوست عزیز و دلسوز انجمن آقای راستی مطرح نمودم که ایشان فرمودند اطلاعی از وجود چنین نرم افزاری ندارد لذا تصمیم گرفتم مطلب رو در یک تایپیک جداگانه بنویسم در صورتی که صلاح میدانید میتوانید این موضوع را حذف کنید و یا ببندید از نظر بنده هیچ اشکالی ندارد
    بنده ذر این فروم تازه کار هستم ولی در فرومهای دیگر کار کرده ام و میدانم قوانین فروم را باید رعایت کرد
    البته در صورت به نتیجه رسدیدن و یا به نتیجه نرسیدن این بحث از تمامی دوستان (خصوصا آقای راستی)که بدون هیچ چشمداشتی گرانبها ترین سرمایه یعنی وقتشان را برای من گذاشتند تشکر میکنم

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط yogishiip نمایش پست ها
    از راهنمایی شما سپاسگذارم
    بنده خودم بحث دیدن لوگ رو شروع نکردم و دوست عزیزم آقای ساسانی فرمودند که بجای اینکه در فکر شبیه ساز باشم لوگ روتر رو چک کنم متاسفانه اطلاع نداشتم که خط فرمان برای چک کردن لوگ روتر در این مورد چیست. البته با زدن show ? در روتر به لیستی از فرمانهای که برای مانیتورینگ استفاده میشود دست پیدا کردم که متاسفانه نتوانستم از هیچکدام خرجی مناسب جهت مانیتور کردن خطا های 619 و 721 استفاده کنم
    بحث شبیه ساز روتر رو با دوست عزیز و دلسوز انجمن آقای راستی مطرح نمودم که ایشان فرمودند اطلاعی از وجود چنین نرم افزاری ندارد لذا تصمیم گرفتم مطلب رو در یک تایپیک جداگانه بنویسم در صورتی که صلاح میدانید میتوانید این موضوع را حذف کنید و یا ببندید از نظر بنده هیچ اشکالی ندارد
    بنده ذر این فروم تازه کار هستم ولی در فرومهای دیگر کار کرده ام و میدانم قوانین فروم را باید رعایت کرد
    منظور من اشکال در این مورد و تا اینجای موضوع نبود چون شما به دنبال شبیه ساز بودید و اطلاعات را نیز دوستان به شما دادند و بحث مسیر متفاوتی در حال حاظر یافته است.
    منظور برای ادامه کار بهتر است در تاپیک دیگری ادامه دهید تا در صورت بروز مشکل برای دوست دیگر به راحتی بتواند از روش و راهی که شما برای این منظور طی کرده اید استفاده کند .

کلمات کلیدی در جستجوها:

شبیه سازی روتر

شبیه ساز روتر سیسکو

روتر 2600 سیسکو forum.persiannetworks.com

در دیال آپخطای روتر

شبیه ساز روتر

شبیه ساز روتر 2600

شبیه سازهای واقعی روتر سیسکو

ایوان کانورتور

برچسب برای این موضوع