صفحه 4 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 از مجموع 81

موضوع: Vmware ESX SERVER 4.0

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط patris1 نمایش پست ها
    فیلم را نگاه کن و یاد بگیر.
    چشم پاتریس جان ولی به نظرم حداقل جواب سوالات 2 و 3 و 5 تو این فیلمها نباشه
    ضمن اینکه ممکنه راهنمایی های شما و سایر دوستان خودش اندازه نیم ساعت فیلم باشه که تازه تجربیات عملی شما هم توش داخل شده
    البته فیلم که حتما تو برنامم هست. فکر کنم همین دو سه روزه cbt و تموم کنم

نام حقيقي: 1234

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    به نظر شما، من اگر از Windows اصلن اطلاع نداشته باشم و هیچ کتابی نخوانده باشم، میتوانم یک سرور AD راه اندازی کنم و تمام ستینگهای حرفه ای را بر رویش انجام دهم!!!!
    مشکل شما در ایران این است که یک شبه میخواهید ره صد ساله بروید و هر چیزی را به صورت کامل از اول تا انتها یاد نمیگیرد و از این شاخه به آن شاخه میروید!!!
    حالا سوالی که از شما دارم ، چرا از hyper-V استفاده نمیکنید !!

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    به نظر شما، من اگر از Windows اصلن اطلاع نداشته باشم و هیچ کتابی نخوانده باشم، میتوانم یک سرور AD راه اندازی کنم و تمام ستینگهای حرفه ای را بر رویش انجام دهم!!!!
    وا.. جسارتا اینطوری نیست. من یه چیزهایی میدونم حداقل با wks خیلی کار کردم.

مشکل شما در ایران این است که یک شبه میخواهید ره صد ساله بروید و هر چیزی را به صورت کامل از اول تا انتها یاد نمیگیرد و از این شاخه به آن شاخه میروید!!!
    چرا اینطور فکر میکنید. من سر یه کلاس نشستم (cbt) و چند تا سوال برام پیش اومده ! اون سوالها رو پرسیدم

حالا سوالی که از شما دارم ، چرا از hyper-V استفاده نمیکنید !!
    نمیدونم. شاید به خاطر اینکه خیلی بیشتر میشنوم از esx استفاده میکنند. شاید به خاطر اینکه خود ویندوز 2008 خیلی سنگینه و هنوز کاملا تو ایران جا نیفتاده ! شاید به خاطر لینکهایی مثل این :
    ITComparison Virtualization Microsoft Windows Hyper-V VS VMware Virtual Infrastructure 3

یا این
    http://www.vmware.com/products/esx/facts.html

درسته مال خود vmware هستش ولی دروغ که نگفته

و از همه مهمتر به خاطر اینکه تو این دوتا وارد نیستم که بدونم دقیقا کدوم برای من بهتره

نظر خود شما چیه ؟

ویرایش توسط th95 : 2010-05-20 در ساعت 09:19 PM

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    عزیز من خودت در طول این مدت نگاه کن، از ویندوز مپری تو سیسکو، از سیسکو میپری تو لینوکس ، از لینوکس میپری تو VMWare و غیره.
    اگر اشتباه میگم، به من بگو.
    در ضمن Hyper-V در اول راه است و مطمئن باش در ۱ یا ۲ سال آینده رقیب جدی برای VMWare میشود. همین الان خیلی از شرکتها به سمت Hyper-V رفتن و آمارش روز به روز بیشتر میشود.

باور کن قبل از اینکه آدم بخواهد کاری را آغاز کند ، احتیاج به مطلعه دارد .
    نصیحتی از یک دوست، دوست داری گوش کن، دوست هم نداری به این طریق ادامه بده.
    تنها اینستال کردن و غیره به این معنا نیست که ما دیگر حرفه ای شدیم.
    یاد آن سوال دوستمان افتادم که میخواهد در سراسر کشور Enterprise AD راه اندازی کند و اینجا تازه سوال میکند چگونه!!!
    منظورم این نیست که توان یا آموخته ایشان را زیر سوال ببرم، ولی آیا کس که این سوال را میکند میتواند!! توانستن به این معنا نیست که فقط اینستال کند، به این معنا است که پس از راه اندازی مشکلی پیش نیاید و تمام ستینگ ها دقیق انجام شود.(البته بنا به سوالاتی که ایشان در طول مدتی که بنده بودم پرسیدند به این نتیجه رسیدم).
    البته خواهش میکنم طبق معمول کسی از این نوشته ناراحت نشود.قصدم نشان دادن راه درست است نه آنکه کسی را زیر سوال ببرم.
    باور کن عمر بسیار کوتاه است و تکنولوژی به سرعت نور پیش میرود.پس از زمانی که داریم به درستی استفاده کنیم.

ویرایش توسط patris1 : 2010-05-20 در ساعت 09:50 PM
    zovareh سپاسگزاری کرده است.

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط patris1 نمایش پست ها
    عزیز من خودت در طول این مدت نگاه کن، از ویندوز مپری تو سیسکو، از سیسکو میپری تو لینوکس ، از لینوکس میپری تو VMWare و غیره.
    اگر اشتباه میگم، به من بگو.
    در ضمن Hyper-V در اول راه است و مطمئن باش در ۱ یا ۲ سال آینده رقیب جدی برای VMWare میشود. همین الان خیلی از شرکتها به سمت Hyper-V رفتن و آمارش روز به روز بیشتر میشود.

باور کن قبل از اینکه آدم بخواهد کاری را آغاز کند ، احتیاج به مطلعه دارد .
    نصیحتی از یک دوست، دوست داری گوش کن، دوست هم نداری به این طریق ادامه بده.
    تنها اینستال کردن و غیره به این معنا نیست که ما دیگر حرفه ای شدیم.
    یاد آن سوال دوستمان افتادم که میخواهد در سراسر کشور Enterprise AD راه اندازی کند و اینجا تازه سوال میکند چگونه!!!
    منظورم این نیست که توان یا آموخته ایشان را زیر سوال ببرم، ولی آیا کس که این سوال را میکند میتواند!! توانستن به این معنا نیست که فقط اینستال کند، به این معنا است که پس از راه اندازی مشکلی پیش نیاید و تمام ستینگ ها دقیق انجام شود.(البته بنا به سوالاتی که ایشان در طول مدتی که بنده بودم پرسیدند به این نتیجه رسیدم).
    البته خواهش میکنم طبق معمول کسی از این نوشته ناراحت نشود.قصدم نشان دادن راه درست است نه آنکه کسی را زیر سوال ببرم.
    باور کن عمر بسیار کوتاه است و تکنولوژی به سرعت نور پیش میرود.پس از زمانی که داریم به درستی استفاده کنیم.
    پاتریس عزیز از راهنمایی شما ممنون ولی حرف بنده رو هم گوش کنید
    اولا که چه ایرادی داره آدم از هر چیز یه مختصر اطلاعاتی داشته باشه تا هر جا که لازم شد بره سراغش و حرفه ای تر کار کنه ترس ورش نداره و بتونه بره جلو

دوما هموتطور که قبلا گفتم من از همه راهنمایی های شما استفاده میکنم و پیاده شون میکنم

و اما سوما
    از ویندوز مپری تو سیسکو، از سیسکو میپری تو لینوکس ، از لینوکس میپری تو VMWare و غیره.
    خوب من دارم به یک شبکه ای کار میکنم که با همه این مشکلات درگیریم. فرض کنید امروز باید چند تا کار روی DC انجام بدم. DHCP باید برداشته بشه بره روی سوییچ اونجا اکسس لیستش نوشته بشه بعد snooping فعال بشه بعد آنتی ویروس و مونیتورینگ هم که قبلا روی اون بوده به عنوان دو تا ماشین مجازی بره بشینه روی ESX

خوب ببخشید اینطور میگم ولی این کارایی که گفتم به نظرتون چرت و پرته ؟ یا وقت تلف کردنه ؟ بده که من مثل بقیه دولتی ها (البته نه همه) نیستم که دو زار دلشون برای پول نمیسوزه و همه مشکلات رو با پول دادن به مشاوران بیرون و خرید تجهیزات میخوان حل کنند ؟ اینکه علاقه دارم از هر مبحثی تا حد نسبتا خوبی اطلاعات داشته باشم چیز ناپسندیه ؟
    حالا با توجه به این قضیه پس سوال توی ESX، سیسکو، DHCP مایکروسافت و ... برام پیش میاد. آیا این که سوالهای مربوط به این قضیه رو میپرسم از این شاخه به اون شاخه پریدنه ؟ من چیکار کنم که اینها همشون به هم ربط دارند ؟؟

منظورت رو نمیگیرم.آیا منظورت اینه که یه چیز خاص رو بگیریم بریم جلو توی اون حرفه ای بشیم ؟ خود شما چطور توی همه مطالب اطلاعات داری ؟ موردی رفتی جلو یا نه نشستی هر مثلا چند ماه رو یه چیز کار کردی و بعد گذاشتیش کنار ؟

این رو هم به شما بگم. هیچ وقت از نصیحت و نظر دیگران ناراحت نمیشم خصوصا کسی که تو موضوع مورد بحث انقدر از من بالاتر باشه

ویرایش توسط th95 : 2010-05-21 در ساعت 05:06 AM

مدیر بازنشسته
    نوشته
    5,634
    سپاسگزاری شده
    2513
    سپاسگزاری کرده
    272
    عزیز من یعنی تو اگر از اول یک چیزی را عمیق و اصولی یاد نگیری و از این شاخه به آن شاخه بپری زمان نداری که خودتو با تکنولوژی روز تطبیق بدی.
    کسانی که تو کار IT هستند ، در ابتدا یک شاخه را به صورت حرفه ای دنبال میکنند و در این بین چیزهای دیگر هم یاد میگرند.
    به شما هم گفتم در آن سایت و مثال هم زدم که بعضی وقتها بنا به سیاست شرکت مجبوری کاری انجام بدی که طبق آن چیزی که گفتم عمل کنی ، کارت راه میفتد.ولی شما به سوالاتت نگاه کن، سر در گم هستی و میخواهی از هر چیزی با عجله سر در بیاری که این سبب میشه پیشرفتی که باید با این سنی که داری، داشته باشی از دست بدهی و در آینده برایت مشکل ساز شود.چون هر چه سن آدم بالا بره ، یادگیری و به حافظه سپردن مطلب سختتر میشود.یاد گرفتن مطالب دیگر خوب است ولی با تفکر و حساب شده.
    باز هم میگم این نظر من است.

در ضمن میبینی که تا الان بیدار هستم و نهایت ۴ ساعت میخوابم ، بازم کلی از قافله عقب هستم.

ویرایش توسط patris1 : 2010-05-21 در ساعت 05:30 AM

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    من هم با اجازه نظرم را می گویم. هرچند از موضوع اصلی که ESX است دور می شویم.
    من خودم روشی که به کار می گیرم آن است که هرگاه تصمیم می گیرم سراغ یک Solution جدید بروم، اول کمی جستجوی عمومی می کنم تا با کلیاتش آشنا بشوم. بعد شروع به مطالعه راهنماهای رسمی و کتاب های مربوطه می کنم. پس از مطالعه کامل و یادگیری، شروع به نصب و راه اندازی می کنم و در حین نصب و راه اندازی از همان مستندات و راهنماها استفاده می کنم. هرگاه با مشکلی هم مواجه می شوم سعی می کنم با جستجو پاسخشان را بیابم.

ولی شما ظاهرا پیش از آشنا شدن با کلیات و مطالعه مستندات و راهنماها و کتاب ها، در اولین گام شروع به نصب نرم افزار کرده اید. این را از آنجایی می فهمم که پس از نصب به دنبال Web Interface گشتید و نمی توانستید آن را پیدا کنید و نمی دانستید چطور باید با ESX رابطه برقرار کنید. در صورتی که اگر با مستندات خود VMWare، مثلا Installation Guide اش جلو رفته بودید، می دیدید که پس از نصب می بایست با vSphere Client به آن متصل شوید و هیچ کجا اشاره به Web Interface نشده است.

فکر می کنم این همان چیزی است که پاتریس هم به آن اشاره می کند. یادگیری اصولی به جای استفاده از روش های Try & Error
    یادگیری اصولی سریع تر و دقیق تر و کارا تر است. با روش های Try & Error شاید بتوانید سیستمی را راه اندازی کنید، ولی نمی توانید از همه قابلیت هایش به درستی استفاده کنید. نمی توانید در صورت مواجه شدن با مشکلات، به سرعت راه حل را پیدا کنید.

در مورد یادگیری مسائل مختلف به صورت همزمان، توصیه می کنم همان طور که خود شما هم اشاره کردی، برای مدتی مشخص روی یک سیستم کار کنی، مطالعه کنی، تحقیق و بررسی کنی و در این بین تنها و تنها روی آن سیستم خاص تمرکز کنی. پس از مدتی که روی آن تسلط کافی را پیدا کردی (و زمانش را خود شما بهتر می توانی تشخیص بدهی) به سراغ سیستم بعد بروی. همزمان شدن یادگیری چند موضوع مختلف ذهن را پراکنده می کند، سرعت یادگیری را کاهش می دهد و امکان عمیق شدن را سلب می کند.

آگهی جذب نیرو را حتما دیده اید. بیش از 50 رزومه ارسال شده است. اکثر آنها افرادی هستند که از هر چیز کمی می دانند. خیلی از مواردی که در رزومه شان ذکر کرده اند را یا فقط شنیده اند، یا دیده اند و کمی هم با آن ور رفته اند! اکثرا اصولی و سیستماتیک آموزش ندیده اند و چنین افرادی نمی توانند مسئولیت یک شبکه را بر عهده بگیرند. من که به عنوان مشاور مسئول انتخاب کارشناس و مدیر شبکه هستم، از بین این رزومه ها به سراغ آنهایی می روم که اگر ادعا می کنند سیستم خاصی را می شناسند و کار کرده اند، از جزئیات آن هم مطلع باشند. به این گونه افراد دقیق و قوی می توان به عنوان یک مدیر شبکه اتکا کرد.

SADEGH65، mgholami، eghane و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    از راهنمایی شما بزرگواران بی نهایت ممنونم
    من هم به چند نکته کوچک اشاره کنم

زبانم بد نیست همانطور که در رزومه هم دید سابقه و توانمندی های خوبی در این حوزه دارم. بنابراین خیلی مواقع میتوانم با خواندن help برنامه ها و هشدارها و پیام ها و راهنماها مشکلات را حل کنم. اما خوب حق با شماست. باید اول اصول و مفاهیم مطلب را یاد گرفت. من هم تا زمانی که یک کار را به صورت نسبتا دقیق و با تسلط نسبی خوب فرا نگیرم اصلا آن را جزو توانمندی ها به شمار نمیاورم. (دیدید که در رزومه هیچ اشاره ای نکردم که حتی با مجازی سازی آشنایی داشته باشم در صورتی که شاید در همین حد هم که کار کرده ام و چند vm که با WKS پیاده کرده ام اگر کسی کار کرده بود در رزومه میاورد و کلی هم مانور میداد. میبنید که از میکروتیک هم هیچ نگفته ام در صورتی که حداقل با نرم افزارهای دیگه زیاد بهش وصل شدم و باهاش کار کردم و به سری تظنیمات و کارهای کوچیک باهاش انجام دادم یا از شیرپوینت که حداقل یه moderator معمولی بودم و .. )

ولی شما ظاهرا پیش از آشنا شدن با کلیات و مطالعه مستندات و راهنماها و کتاب ها، در اولین گام شروع به نصب نرم افزار کرده اید.
    جسارتا اینطور نیست. برخی مطالعات داشتم. بسیاری از پستهای سایت را خواندم و کلیات توانمندی های ESX و اینکه چه اصولی دارد دستم آمد. ضمنا با چند تا از دوستانم هم صحبت کردم. اما خوب این تعبیر که در اولین گام شروع به ... شاید چندان درست نباشد. خوب من کلیات را مطالعه کردم. CBT را هم به سفارش جناب نجاتی شروع کردم. چه ایرادی دارد نرم افزار را نصب کنم و گام به گام هر آن چه در آموزش می بینم روی آن پیاده سازی و تمرین کنم.

این را از آنجایی می فهمم که پس از نصب به دنبال Web Interface گشتید و نمی توانستید آن را پیدا کنید و نمی دانستید چطور باید با ESX رابطه برقرار کنید. در صورتی که اگر با مستندات خود VMWare، مثلا Installation Guide اش جلو رفته بودید، می دیدید که پس از نصب می بایست با vSphere Client به آن متصل شوید و هیچ کجا اشاره به Web Interface نشده است.
    پس از نصب ESX بدون آنکه صحبت از فعال سازی سرویس خاصی با استفاده از برنامه خاصی بشود پیام می دهد که اکنون میتوانید با http به سرور وصل شوید. شاید حرفم خنده دار باشد ولی به نظرم این مشکلی است که vmware باید آن را تصحیح کند. یعنی پیغام بدهد پس از فعال سازی سرویس وب .. یا اینکه صراحتا بگوید با فلان نرم افزار ..

در مورد یادگیری مسائل مختلف به صورت همزمان، توصیه می کنم همان طور که خود شما هم اشاره کردی، برای مدتی مشخص روی یک سیستم کار کنی، مطالعه کنی، تحقیق و بررسی کنی و در این بین تنها و تنها روی آن سیستم خاص تمرکز کنی. پس از مدتی که روی آن تسلط کافی را پیدا کردی (و زمانش را خود شما بهتر می توانی تشخیص بدهی) به سراغ سیستم بعد بروی. همزمان شدن یادگیری چند موضوع مختلف ذهن را پراکنده می کند، سرعت یادگیری را کاهش می دهد و امکان عمیق شدن را سلب می کند.
    کاملا قبول دارم. اما یک مشکل اساسی وجود دارد و آن هم مشغولیتهای کاری است. خوب من باید 100 نفر را ساپورت کنم. اینترنت هست ! ده تاسوییچ هست ! سرورهای همکاران هستند. مسایل شبکه ای مربوط به اتوماسیون و شیرپوینت و MSP هست. چک لیست امنیتی هست. تجهیزات پسیو هست، سرور آنتی ویروس هست، بکاپ گیری از ده تا سرور هست، مسایل امنیتی هست، مستند سازی و نوشتن و پاسخ به نامه ها هست، ایرادهای کوچک و بزرگ کاربران رو هم که دیگه بهتر از من میدونید. (و از همه بدتر نظامی بودن محیط و حساسیتهای خاص این محیطها در قرارداد با شرکتهای دیگه ؛ خرید تجهیزات ؛ استفاده ازاینترنت و ..) متاسفانه به همین دلیل افزایش دانش من به صورت تدریجی و همزمان با کسب تجربه و حل مشکلاتیه که پیش یاد. (اینم یه مدلشه دیگه) مثلا دیدی که دنبال بحث جلوگیری از راه اندازی DHCP بودم خوب رفتم سراع Snooping و تا حد خوبی پیش رفتم. یا در مورد اون سرور شیرینگ با چند تا نرم افزار ftp کار کردم بعد شما و سایر دوستان پیشنهاد استفاده از خود ویندوز رو دادید دیدم دسترسیها داستان داره رفتم با xcacls کار کردم و اون رو هم حل کردم و ..
    البته همیشه اینطور نیست. معمولا یه برنامه هایی رو هم به صورت پیوسته در برنامه کاریم دارم. مثلا نشستم دی وی دی ccna security رو نگاه کردم و هر چی در مورد امنیت لایه 2 گفته بود زدم رو سوییچ ها. یا مثلا الان همین ESX جزو برنامه های مداوم هستش.
    فکر میکنم مشکل اساسی بین من با افرادی مثل شما پاتریس جناب افضلان و .. State کاریمون هست. شما مدیران شبکه های بزرگ هستید که مدیریت پروژه رو رهبری میکنید و شاید صد تا کارشناس مثل من زیر دست داشته باشید. کارشناسایی که کارهایی رو انجام میدن که شما 5 سال پیش انجام میدادید. بنابراین وقتتون آزادتره، تسلط هم که روی مباحث دارید و میتونید رو مسایلی که دوست دارید تمرکز کنید و برید جلو

بهرحال امیدوارم بنده رو از راهنمایی های خودتون محروم نفرمایید. باور کنید مطالب شما چه نصیحت وار باشه چه تذکر وار و چه صرف مطالب فنی، کاملا مورد توجه من قرار میگیره و برام ارزشمند هستند

ویرایش توسط th95 : 2010-05-21 در ساعت 07:04 AM

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    سلام
    آقا محمد شما لطف دارید، ولی من کجا و اساتید دیگه کجا . . .
    من هم یه مدتی موقیعت کاری شما رو داشتم، مسئولیت تعداد زیادی سرویس رو به عهده داشتم و متاسفانه فرصت اینکه بخواهم مطالعه کاملی روی موضوعی داشته باشم کمتر اتفاق میافتاد، به همین دلیل حرف شما رو خیلی خوب درک میکنم.
    خیلی خوبه که علاقمند هستید و پشتکار دارید تا سرویس های زیادی رو یاد بگیرید.
    شاید این پست من مشکل Vmware شما رو حل نکرده باشه ولی خب . . .
    ولی مطمئن هستم توی کارهاتون موفق میشید.

ویرایش توسط aliafzalan : 2010-05-21 در ساعت 08:06 AM
    th95 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliafzalan نمایش پست ها
    سلام
    آقا محمد شما لطف دارید، ولی من کجا و اساتید دیگه کجا . . .
    من هم یه مدتی موقیعت کاری شما رو داشتم، مسئولیت تعداد زیادی سرویس رو به عهده داشتم و متاسفانه فرصت اینکه بخواهم مطالعه کاملی روی موضوعی داشته باشم کمتر اتفاق میافتاد، به همین دلیل حرف شما رو خیلی خوب درک میکنم.
    خیلی خوبه که علاقمند هستید و پشتکار دارید تا سرویس های زیادی رو یاد بگیرید.
    شاید این پست من مشکل Vmware شما رو حل نکرده باشه ولی خب . . .
    ولی مطمئن هستم توی کارهاتون موفق میشید.
    دم شما گرم
    اصلا از قصد اسمت رو نوشتم که بیای به دادم برسی
    سه ماه دیگه این موقع ببین چه ESX بازی شدم

تازه من میخواستم این مطالبی رو که توی فیلم آموزشی دیده بودم اینجا به صورت خلاصه بذارم. ولی انقدر زدن تو پرم که دیگه بی خیال شدم.

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    نه دیگه، نشد. باید دینتو به انجمن ادا کنی! ESX رو که راه انداختی خلاصش رو بزار اینجا (و شاید هم توی مجله! )
    راستی یه پست در مورد نامگذاری IOS ها بود، قرار بود اون رو کاملش کنی، من هنوز منتظرم . . .

نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط aliafzalan نمایش پست ها
    نه دیگه، نشد. باید دینتو به انجمن ادا کنی! ESX رو که راه انداختی خلاصش رو بزار اینجا (و شاید هم توی مجله! )
    راستی یه پست در مورد نامگذاری IOS ها بود، قرار بود اون رو کاملش کنی، من هنوز منتظرم . . .
    حدس میزدم بری سراغ IOS ها
    حقیقتش خیلی مطلب جمع کردم دیدم هر چی میرم جلوتر داره تو در تو میشه و یه سری چیزها با هم قاطی شده و ریزه کاری های زیادی وجود داره
    گفتم میرم با استادمون چک میکنم. اون بنده خدا هم نقرس اش عود کرد و چند هفته ای نشد ببینمش ولی به روی چشم
    همین امروز پستش رو میذارم
    فقط شما و سایر دوستان ببینید و تصحیح بفرمایید

ویرایش توسط th95 : 2010-05-21 در ساعت 08:39 AM

نام حقيقي: Mehdi Golpayeganni

مدیر بخش سیستم های مجازی شناسه تصویری mehdi.g
    نوشته
    917
    سپاسگزاری شده
    883
    سپاسگزاری کرده
    505
    سایتی که جناب پاتریس معرفی کرده ، سایتی هست که من هم یکسری مطالب رو از اونجا یاد گرفتم.
    آقا محمد من یک نکته رو هم بهت بگم ، من هم با تائید حرف دوستان عزیزم در انجمن می خوام بهت بگم این روش که همه مباحث روبخوای با آزمون و خطا جلوبری و بعد از اینکه به مشکل برخوردی در موردش اطلاعات بدست بیاری همه جا جواب نمیده.

توصیه می کنم هر قسمتی رو که می خوای نصب و تست کنی ، ابتدایک مطالعه کلی در موردش داشته باش تا مفاهیم اولیه رو دقیقا متوجه بشی ، بعدش در موقع تست و عمل ، مطمئنا به مشکلات کمتری بر می خوری. سعی کن از همون trainsignal استفاده کنی و یااگر حوصله pdf خوندن داری ، از کتاب Mastering Vmware Vsphere 4.0 که مرجع بسیار کاملی در این زمینه بحساب میاد.

ویرایش توسط mehdi.g : 2010-05-21 در ساعت 09:47 AM
    th95 سپاسگزاری کرده است.

صفحه 4 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود vmware esx server

http://forum.persiannetworks.com/f113/t26297.html

دانلود ESX

دانلود ESX 4

vmware vsphere client download

http://forum.persiannetworks.com/f113/t26297-3.html

دانلود vsphere

دانلود esx server

دانلود vmware esx 4

ESX server

vmware vcenter server 4

کلاستر کردن در esxvcenter servervmware esx دانلودنصب ESX ServerVMware ESX Server دانلودesx 4.0licens vsphermagnitudeمحاسبات ابرینحوه کلاستر کردن esx keygen esx 4.0سن سوئیچforum.persiannetworks.com installing esx vmware config train signalhttp://forum.persiannetworks.com/f113/t26297-4.html

برچسب برای این موضوع

2008, 3750, 878, access, account, acronis, active, additional, admin, alexa, application, backdoor, backup, bios, boot, bridge, cache, cbt, client, clone, cloud, cluster, configuration, control, core, cpu, datacenter, desktop, device, direct access, disable, dl380 g6, download, drive, drop, edge, email, emc, enable, error, esx, esx 3.5, esx4, esxi, fail, failover, failure, file sharing, firmware, form, forum, hardware, high, host, hp dl380, html, http, hyper-v, image, img, intel, ivr, lan, laptop, license, list, load, local, memory, microsoft, migrate, mirror, monitoring, move, nas, network, number, osi, partition, patch, persian, policy, problem, profile, proliant, raid, raid 5, ram, ras, reboot, recovery, report, restart, ris, run, san, san storage, secure, serial, server, server 2008, services, shared, software, start, startup, static, stop, switch, telephone, time, traffic, unlimited, update, upgrade, فیلم, فیلم آموزشی, كمك, لینوکس, لاگین, مقایسه, مهم, مهاجرت, مایکروسافت, ماژول, ماشین مجازی, مجازی, مجازی سازی, مدیریت, مدیریتی, مشكل, مشکل, چک لیست, نصب, نصب نرم, نصب و راه اندازی, همکاران سیستم, هارد, هستش, ویندوز, ویندوز سرور, ویروس, کلاستر, کمک, کند, کیفیت, کانفیگ, کار, کارها, کاربران, کارت شبکه, کارشناس, کتاب, کرک, کردن, گیت وی, پورت, پینگ, پیشنهاد, پارتیشن, پروژه, پسیو, vcenter, vcenter server, vdi, veritas, vhd, view, virtual, virtual machine, virtual switch, virtualization, virtuozzo, vlan, vmdk, vmotion, vmware, vmware esx server, vmware esxi, vmware workstation, vmx, vnetwork, vsphere, vsphere client, vsphere hypervisor, wan, web, windows, windows 2008, windows server, windows xp, word, wordpress, آموزش, آموزشی, آپدیت, آشنایی, افزایش, انتقال, اولین, ایران, اکتیو, اتوماتیک, اتوماسیون, اتصال, ادغام, ارور, ارتقا, اشتراک, اشتراک گذاری, اطلاعات, بوت, بکاپ, بالای, برنامه, برد, بررسی, تفاوت, تنظیمات, تجهیزات, تجربه, تحقیق, ترافیک, ترانک, تست, ثبت نام, جلوگیری, حداقل, خودش, خرید, خط فرمان, خطا, دی ان اس, دیتا سنتر, دانلود, درایور, روی, روزانه, روش, راهنمایی, رزومه, زمانی, سوییچ, سیاست, سیستم, سایت, ست کردن, سرور hp, سرور مجازی, سریال, سرعت, شیرینگ, شیرپوینت, شبیه سازی, شبکه مجازی, شبکه های بزرگ, صفحه

نمایش برچسب ها