نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 2سپاس

موضوع: زمانی که با vmware کار می کنید این مشکلات هم دارید؟

نام حقيقي: z

عضو عادی
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    37

زمانی که با vmware کار می کنید این مشکلات هم دارید؟

من روی سرور2003 ماشین مجازی نصب کردم و روی ماشین مجازی هم ویندوز و لینوکس را.
    بعد از حدود 5 دقیقه که با ماشین مجازی کار می کنم این مشکلات را روی سرور با موس و صفحه کلید دارم:
    موس:
    وقتی روی فولدری کلیک می کنید نباید در پنجره جدید باز شود باید روی همان پنجره اطلاعات پوشه را نشان دهد اما پنجره جدیدی باز می کند
    شما فولدری را کلیک کردین وقتی می خواهید فولدر دیگر را از همان پنجره کلیک کنید با فولدر قبلی هایلایت می شود و اگر کلیک کنید هر دو باز می شود
    در نوار ابزار پایین دیسک تاپ هر چیزی را باز کنید در انجا شما مشاهده می کنید و می توانید با کلیکی برروی ان ماکزیمم یا مینیم کنید حالا من وقتی روی ان کلیک می کنم ( مثلا قبلا صفحه وبی باز کردم حالا می خواهم ماکزیممش کنم) حالت فرورفتگی پیدا می کند و در ان حالت می مانند
    و از همه جالبتر وقتی روی ان راست کلیک می کنم تا صفحه را ببندم ،ایتمها که در نمایش راست کلیک بصورت close group است و وقتی انتخاب می کنم می گوید ایا سیستم عاملی که در حال اجرا روی ماشین مجازی است را خاموش کنم و..
    و ....
    صفحه کلید
    نمی توانم هیچ چیزی را تایپ کنم در command line وقتی مثلا می خواهم دستور ping را تایپ کنم اینطوری تایپ می کند^P^N^G
    اخه این مشکلات عجیب غریب چیه همه دارند راحتکار می کنند من فقط دارم مشکلاتشو رفع می کنم.

موضوعات مشابه:

خواننده
    نوشته
    466
    سپاسگزاری شده
    94
    سپاسگزاری کرده
    187
    من حدود 6 ماهه كه دارم با vmware esx 3.5 update4 كار ميكنم حتي يه بار هم باهاش مشكل پيدا نكردم واقعا فوق العاده است
    خود vmware رو يه بار reinstall كنيد ماشين مجازي ها رو هم همينطور قطعا مشكلتون حل ميشه

نام حقيقي: آوا

خواننده شناسه تصویری Avaa
    نوشته
    150
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    50
    منم تا حالا باهاش مشکلی نداشتم.
    VMware Tools رو هم نصب کنید بد نیست شاید درست شد.

نام حقيقي: M.M

عضو غیر فعال شناسه تصویری mohsen3k
    نوشته
    139
    سپاسگزاری شده
    37
    سپاسگزاری کرده
    41
    نقل قول نوشته اصلی توسط tanha_naba نمایش پست ها
    بعد از حدود 5 دقیقه که با ماشین مجازی کار می کنم این مشکلات را روی سرور با موس و صفحه کلید دارم:
    موس:
    وقتی روی فولدری کلیک می کنید نباید در پنجره جدید باز شود باید روی همان پنجره اطلاعات پوشه را نشان دهد اما پنجره جدیدی باز می کند
    شما فولدری را کلیک کردین وقتی می خواهید فولدر دیگر را از همان پنجره کلیک کنید با فولدر قبلی هایلایت می شود و اگر کلیک کنید هر دو باز می شود
    در نوار ابزار پایین دیسک تاپ هر چیزی را باز کنید در انجا شما مشاهده می کنید و می توانید با کلیکی برروی ان ماکزیمم یا مینیم کنید حالا من وقتی روی ان کلیک می کنم ( مثلا قبلا صفحه وبی باز کردم حالا می خواهم ماکزیممش کنم) حالت فرورفتگی پیدا می کند و در ان حالت می مانند
    و از همه جالبتر وقتی روی ان راست کلیک می کنم تا صفحه را ببندم ،ایتمها که در نمایش راست کلیک بصورت close group است و وقتی انتخاب می کنم می گوید ایا سیستم عاملی که در حال اجرا روی ماشین مجازی است را خاموش کنم و..
    و ....
    صفحه کلید
    نمی توانم هیچ چیزی را تایپ کنم در command line وقتی مثلا می خواهم دستور ping را تایپ کنم اینطوری تایپ می کند^P^N^G
    اخه این مشکلات عجیب غریب چیه همه دارند راحتکار می کنند من فقط دارم مشکلاتشو رفع می کنم.
    فکر نمیکنم این مشکلاتی که مطرح کردید ربطی به VMware داشته باشه!

عضو عادی
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    37
    10 بار اینکارو کردم تازمانی که با vmware کار نمی کنم مشکلی ندارم اما به محض اینکه شروع به کار می کنم مشکلاتنمایان می شود حتی من سثقرثق هم دوباره نصب کردم

عضو عادی
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    37
    منظورم سرور را هم من حتی دوباره نصب کردم

نام حقيقي: پسر خوب

عضو غیر فعال
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    :-o

نام حقيقي: حسین توکلی

خواننده
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    146
    سپاسگزاری کرده
    15
    نقل قول نوشته اصلی توسط tanha_naba نمایش پست ها
    دوست گرامی
    اول اینکه لطفاً نوع نرم افزار مجازی سازی که استفاده می کنید را ذکر کنید. مثلاً VMware Workstationd یا VMware ESX یا غیره.

موس:
    و ....
    صفحه کلید
    دوم اینکه مشکل شما از آنجایی ناشی می شود که سیستم عاملی که بصورت مجازی درحال کار است، کلید CTRL را بصورت دایم فشرده شده احساس کرده و تمام کلیکها و تایپهایی که شما انجام می دهید درحقیقت ترکیبی از نگه داشتن کلید کنترل بعلاوه عمل مربوطه است. شاهد این مدعا این است که پای کامپیوتر خودتان کلید کنترل را نگه داشته و دستور ping را تایپ کنید. مشاهده خواهید کرد که به همان صورت که شما گفتید تایپ می شود. و همینطور در مورد کارکردن با ماوس.
    پس حالا که علت مشکل پیدا شد بهتر می توان به راه حل رسید. همیشه 90% پیداکردن راه حل، پیداکردن علت مشکل است.
    راه حلهای پیشنهادی:

• با یکبار فشردن کلید کنترل در محیط مجازی، سعی کنید وضعیت کلید کنترل را دردست بگیرید.
    • VMware Tools را دوباره نصب کنید.
    • نسخه نرم افزار مجازی سازی خود را ارتقا داده و سپس VMware Tools را نیز Upgrade کنید.

موفق باشید

ویرایش توسط Tavakkoli : 2011-02-01 در ساعت 04:25 PM
    th95 و yogishiip سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

vmware مشکلات

کار با Vmware

مشکل کلید کنترل در vmware

کار با esx

مشکل کیبورد در vm ware

رفع مشکل موس در vmware

اشکالات نصب vmware

مشکل با کلید کنترل در vmware

مشكلات كار با vmware

http:forum.persiannetworks.comf113t26288.htmlمشکل از دست دادن موس در vm ware vorkمشکل کی بورد در vmwareمشکل کار vmwareمشکل دکمه ctrl در vmwareموس درvmwareرفع مشکلات کار با wmwareکار کردن موس در vmwareمشکل با کلید ctrl در vm ware مشکل کیبورد و موس در vmware 10مشکل با کلید vm ware مشکل کلید با vmwareصفحه کلید در محیط vmware کار نمی کندرفع اشکال موس در ماشین مجازیحل مشکل کیبورد در vmwareمشکل موس در لینوکس vmware

برچسب برای این موضوع