نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12
سپاس ها 10سپاس
  • 2 توسط smeysamhen
  • 1 توسط aa123
  • 1 توسط mahdy
  • 1 توسط hamid118
  • 1 توسط undocumented
  • 1 توسط Majid0642
  • 1 توسط ss_movies
  • 1 توسط venus7
  • 1 توسط imannami

موضوع: کمک از اساتید شبکه جهت پیشنهاد آنتی ویروس سازمانی

نام حقيقي: جمال ابوالحسنی

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    14

کمک از اساتید شبکه جهت پیشنهاد آنتی ویروس سازمانی

با سلام خدمت اساتید و سروران گرامی
    در یک سازمان دولتی با 300 تا کلاینت و 20 تا سرور چه آنتی ویروسی و دقیقا کدام نسخه از آن را پیشنهاد میکنید. اگر امکانش باشد ما میخوایم 20 تا سرور و 40 تا از کلاینتهامون که مهمتر هستن حتما آنتی ویروس لایسنس داشته باشند و در شبکه داخلیمان سرور آنتی ویروسی قرار دهیم که آپدیتها رو بگیرد و بقیه این 60 تا آنتی ویروس از طریق سرور آنتی ویروس داخلی آپدیت شوند.
    مورد بعدی نمیدونم امکان پذیر هست یا نه . میخوام بقیه 260 تا کلاینت اگر بشه آنتی ویروس کرک شده ای نصب شه که از طریق همان سرور آنتی ویروس داخل شبکه مان آپدیت شوند. آیا همچین چیزی امکان پذیر هست؟ لطفا راه حل دهید. ضمنا کاربرای ما از لحاظ کتامپیوتر خیلی ضعیف هستند و هدف اینه که آپدیت کلیه آنتی ویروسهای سیستم ها بصورت خودکار از طریق سرور آنتی ویروس لوکالمون انجام شود.
    باتشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ميثم

عضو عادی
    نوشته
    364
    سپاسگزاری شده
    246
    سپاسگزاری کرده
    49
    با سلام

اولا به نظر من با داشتن همچین شبکه بزرگی استفاده از آنتی ویروس کرک شده اشتباهه. پس به اندازه همه کلاینتها آنتی ویروس بخر.
    اما اینکه چه آنتی ویروسی بخری خودش یه بحث جداست و حالا دوستان میان و هر کدوم یه برندی را پیشنهاد میدن. من خودم تو شبکمون از GDATA استفاده میکنیم و بسیار راضی هستیم. تعریف کسپر را هم خیلی شنیدم.

با تشکر

jamalagha و aa123 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: آرش

عضو عادی
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    8
    نه احتمال اینکه کرک ها از بین بره هست و اینکه به ریسکش نمی ارزه . تو ادارات بهتره یک لایسنس بخرید . کسپرسکی رو تجربه دارم و بد نیست بنظم ، بهتر هم ندیدم هرچند .

jamalagha سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهدی محّب الطّاهر

عضو عادی شناسه تصویری mahdy
    نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    یک کاری من یک سری کردم جواب داره

می تونی یک نسخه لایسنس دار روی سیستم نصب کنی و فایل آپدیتش رو به اشتراک بزاری بقیه هم از اون بگیرن اما برای شبمه های بزرگ اصلا کار خوبی نیست اما ارزون در میاد

ادارات که نونشون تو روغنه
    یکم توجیه کنید پول رو پرداخت می کنن
    البته بدید خودشون بخرن که پس فردا سر سال که لایسنس مجدد خواست سر شما خراب نشن که ما فکر کردیم دائمی هست و ...

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    14
    متاسفانه مدیران دولتی ما عموما درکشون از این لحاظ پایینه. حالا سعی میکنم راضیشون کنم. با توجه به مقایساتی که توی av-comparatives.org انجام شده به نظر میرسه دو آنتی ویروس kasper و bitdefender گزینه های خوبی باشند

نام حقيقي: hamid soltani

عضو عادی
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    2
    سلام دوس عزیز
    من کسپر استفاده کردم و در حال حاضر Eset استفاده میکنم ، کسپر آنتی ویروس خوبیه ولی نیاز به سیستم با Resource بالا داره ، پیشنهادم برا این کار Eset هستش!

نام حقيقي: مهدی جوادی

خواننده شناسه تصویری undocumented
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    136
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط jamalagha نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید و سروران گرامی
    در یک سازمان دولتی با 300 تا کلاینت و 20 تا سرور چه آنتی ویروسی و دقیقا کدام نسخه از آن را پیشنهاد میکنید. اگر امکانش باشد ما میخوایم 20 تا سرور و 40 تا از کلاینتهامون که مهمتر هستن حتما آنتی ویروس لایسنس داشته باشند و در شبکه داخلیمان سرور آنتی ویروسی قرار دهیم که آپدیتها رو بگیرد و بقیه این 60 تا آنتی ویروس از طریق سرور آنتی ویروس داخلی آپدیت شوند.
    مورد بعدی نمیدونم امکان پذیر هست یا نه . میخوام بقیه 260 تا کلاینت اگر بشه آنتی ویروس کرک شده ای نصب شه که از طریق همان سرور آنتی ویروس داخل شبکه مان آپدیت شوند. آیا همچین چیزی امکان پذیر هست؟ لطفا راه حل دهید. ضمنا کاربرای ما از لحاظ کتامپیوتر خیلی ضعیف هستند و هدف اینه که آپدیت کلیه آنتی ویروسهای سیستم ها بصورت خودکار از طریق سرور آنتی ویروس لوکالمون انجام شود.
    باتشکر
    برای این موارد یه پیشنهاد دارم
    اگر خواستید بهم p.m بدین باهاتون در میون میزارم

نام حقيقي: Majid0642

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام
    این بستگی به سخت افزارهایی داره که در کامپیوترهای شبکه به کار رفته . ممکنه سخت افزارها پایین باشه و آنتی ویروس BitDefander یا KasperSky برای اون سنگین باشه. پیشنهاد میشه از ESET استفاده کنید. چون معمولا چیز آنچنان حادی نیست که بخواین لو بره.سانتریفیوژ که تولید نمی کنید.

نام حقيقي: صابر

عضو عادی
    نوشته
    119
    سپاسگزاری شده
    69
    سپاسگزاری کرده
    25
    در مورد کرک کردن انتی ویروس به نظر من شما ا گر اون تهداد کامپیوتر رو محدودیت بیشتری روش بزاری بهتر از نسب انتی ویروس هست البته اگر تمام کامپیوتر ها به اینترنت دسترسی ندارن در غیر اینصورت میتونید یه سرور افلاین برای دریافت لایسنس درست کنید توی اینترنت سرچ کنی میبینی کار راحتی نیست ولی خوب دیگه راهی نداری جز این

در مورد نوع انتی ویروس تماما بدرد نخورن اینو میتونم ثابت کنم((کار من امنیت شبکه هست(البته نه کاملا بدرد نخور ولی برای بحث امنیت واقعا بدبد نخورن ))) توی انتی ویروس های خوب اولین و اخرین پیشنهاد من ESET بعد kaspersky کسپر رو توی ایران سازمانهای دولتی بیشتر قبول میکنن چون روسی هست ولی نود رو بستگس داره اگر محدودیت ندارید نود رو نصب کنید خیالتون از همه بابت راحت باشه شما برای تست هم میتونید تعدادی بد افزار و ویروس روی 2 تا سیستم قبل و بعد از نصب این دو انتی ویروس بریزید ببینید کدام یک بهتر عمل میکنه(100 البته نود)

از بابت سنگینی هم بله کاسپر یکم سنگین تره نود سبکتر هست (از بابت استفاده از ریسورس)

- - - ادامه - - -

اینو هم بگم شما بهتره برای امنیت بیشتر توی پالسی تمام امکانات اضافی ویندوز رو از کاربر بگیرید حتا سایت های اضافی (اگر اینترنت دارین)
    در صورت که این کارو درست و دقیق انجام بدین به جرعت میتونم بگم بد افزار یا ویروسی بتونه به کامپیوتر نفوض کنه

نام حقيقي: sina

خواننده
    نوشته
    199
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    211
    به نظر من اگر سیستم هایی ضعیفی دارید eset ولی اگر از این نظر مشکلی ندارید bitdefender رو پیشنهاد میکنم البته کسپر هم انی ویروس خوبی مخصوصا برای تشخیص بد افزار های مثل کیلاگر بوت نت و....

نام حقيقي: imannami

عضو عادی . شناسه تصویری imannami
    نوشته
    885
    سپاسگزاری شده
    436
    سپاسگزاری کرده
    10
    دوست عزیز من انتی ویروس جی دیتا رو پیشنهاد میکنم یه انتی ویروس فوق العاده است اگه هم با کانفیگ انتی ویروس مشکل داشتی من پشتیبان جی دیتا در ایران هستم یه دیوایس کنترل و مدیریت اینترنت و یه فایروال قوی داره ای انتی ویروس

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    14
    ممنون از همه دوستان

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf107t70607.html#post455846