صفحه 1 از 10 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 142

موضوع: آموزش نصب و راه اندازي آنتي ويروس nod با آپ ديت روزانه - رايگان براي همه فصول (سرور - كلاينت)

نام حقيقي: رنجبران

بلاگر شناسه تصویری pardazande
    نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500

آموزش نصب و راه اندازي آنتي ويروس nod با آپ ديت روزانه - رايگان براي همه فصول (سرور - كلاينت)

آموزش راه اندازي آنتي ويروس
    Nod 32 وUpdate هاي روزانه (آفلاين و آنلاين) تحت شبكه با License هميشگي و براي تمام روزهاي هفته ، ماه و سال و شايد قرن ...
    بدون پرداخت هيچگونه هزينه اي

به همراه ابزار آپ ديت آفلاين

Eset v3& V4 - Nod 32 v2DrWeb - Kaspersky - Trojan Remover

راستش خيلي وقته ميخواستم اين بحث رو راه اندازي كنم و تجربه خودم رو در اختيار علاقمندان و دوستاني كه دنبال يه آنتي ويروس خوب و مطمئن و قابل Update روزانه و البته از همه چيز مهمتر مجاني ميگردن بزارم. به اطلاع همه اساتيد و دوستان برسونم كه من حدود يك سال هستش از اين آنتي ويروس و ابزار جانبي اون استفاده ميكنم و تا حالا به هيچ مشكلي برنخوردم و شبكه هم از لحاظ ويروس هيچ مشكلي نداشته.
    من اين مطلب رو تقديم ميكنم به جناب آقاي حكيمي استاد و مدير محترم فروم Persian Network كه واقعا كارش بيسته و استاد عزيز جناب پاتريس ( كه دلم واسه مطالبش واقعا تنگ شده) و اساتيد بزرگوار و مديران قديمي مثل آقاي نجاتي زاده آقاي مشعلي آقاي آريا گوهر و ... و مديران جديد فروم كه شديدا دارن تلاش ميكنن و اگه بخوام اسم ببرم تعدادشون خيلي زياد ميشه . اميدوارم همه بچه ها هر جا هستند به خوبي و خوشي زندگيشون رو سر كنن و دنيا به كامشون باشه. از همگي براي همه چيز ممنون

واقعا خوشحالم كه اين عزيزان بدون هيچ چشم داشتي داشته هاشون رو با همه به اشتراك ميذارن.

خيلي لذت بخشه وقتي به اصل اين موضوع فكر ميكني خيلي

خوب مقدمه رو تموم ميكنم و ميرم سراغ اصل مطلب :

اول از همه چيز يه نسخه تر و تميز از خود سايت http://www.eset.com يكي از نسخه هاي ESET Smart Security4 يا ESET NOD32 Antivirus 4 رو دانلود كنين (البته اگه خواستين روي سرور هم از اين آنتي ويروسها نصب كنين حتما نسخه Business رو هم دانلود كنيد. البته اگه بتونين يه نسخه اي گيز بيارين كه Expire نشه كه خيلي خيلي عاليه. توي نت بگردين هست . خيلي هم هست .

ESET Smart Security4
    ESET NOD32 Antivirus

آنتي ويروس رو به صورت Trial نصب كنيد ( هم روي سرورهاتون هم روي كلاينتهاتون ) من كه روي همه كلاينتها و سرورها همون نسخه Business نسخه NOD32 Antivirus رو نصب كردم.
    خوب حالا نوبته اصل كاريه و معجزه قرن براي كسايي كه دلشون نميخواد پول واسه آنتي ويروس بدن هست.
    اول برين به اين آدرس و آخرين نسخه برنامه NOD32 Update Viewer را دانلود كنيد
    Download NOD32 Update Viewer

در حال نگارش اين آموزش( 28 تيرماه 1389) آخرين نسخه NOD32view 4_07_4 هستش.

مراحل نصب برنامه خيلي راحته . اگه نميخواين دستكاري كنين چيزي رو، بزارين توي همون پيش فرضهاي نصب بمونه و نصب بشه . بعدا هر وقت خواستين ميتونين Update هاي Nod رو جابجا كنين.
    يه كاري كه يه ذره زحمت داره اينه كه برين بگردين يه سري user name و password روز Nod رو از توي سايتها كه ماشاء الله زياد هم هستن پيدا كنين و توي يه فايل Text ذخيره كنين.
    (البته اگه خواستين زحمت نكشين بگين خودم زحمتش رو ميكشم براتون تو اين پست ميزارم)

حالا برنامه رو بازكنين و براي Load كردن پسوردها توي برنامه NOD Viewer به طريق زير عمل كنيد
    كليك سمت راست و انتخاب check password from file

بعد مسير ذخيره شده فايل متني رو بدين

خود برنامه شروع ميكنه به گشتن و بررسي تمام user name ها و هركدوم كه مشكل داشته باشن رو بلوك ميكنه. معمولا توي يه فايل كه من جمع ميكردم نزديك 10 درصد رو بلوكه ميكنه .(بعضي وقتها هم هيچي ) به نظر من اصلا مهم نيست خيلي راحت ميشه با همون باقيمونده ها يه 7 يا هشت ماهي رو سر كرد. اين رو تا حالا نتونستم كشف كنم چرا user هاي معمولي رو وقتي توي خود آنتي ويروس ميزنيم دو سه روز يا نهايتا يه هفته دووم مياره ولي توي اين برنامه تا 7 يا 8 يا حتي يه سال دووم مياره و بلوكه نميشه شايدم بيشتر ....
    حالا بريم سراغ تنظيمات برنامه
    به اين صورت عمل كنين بد نيست. خودم همين كارها رو كردم
    اون بالا روي شكل ( setting ) كليك كنيد

بخش General جزء قسمتهاي مهمه برنامه س

واسه قسمتهاي خيلي مهمش يه توضيح كوچولو ميدم بقيه شو خودتون بررسي كنين

اين قسمتها رو حتما علامتدار كنين. زمان آپ ديت رو از بين 1 يا 3 يا 6 يا 12 يا 24 ساعته انتخاب كنيد

قسمت اول براي آنتي ويروس Smart security نسخه 3 و 4 هستش

توي قسمت Mirror هم ميتونين مسير ذخير فايلها رو عوض كنين
    Automatic update رو واسه دانلود بهنگام علامتدار بكنين
    X 64 رو اگه نسخه آنتي ويروستون 64 بيتي هستش علامتدار كنين.البته با اينكار حجم آپ ديت بيشتر ميشه
    Components Downoad رو اگه ميخواين اشكالات برنامه و باگهايي كه توي برنامه پيدا ميشه و فايلهاي رفعش رو شركت توليد كننده روي سرورهاي دانلودش ميزاره رو دانلود كنين و اتوماتيك برنامه تون ارتقا پيدا ميكنه

توي قسمت پائين هم معلومه كه مخصوص نسخه Nod32 Version 2 هستش
    تنظيماتش هم بيشتر شبيه بالايي هاس

توي اين قسمت ميتونيد محصولاتي رو كه ميخواين فايلهاي آپ ديتش رو داشته باشين ميتونين علامتدار كنين

حالا روي گزينه اتوماتيك آپ ديت كليك كنيد

برنامه شروع ميكنه به آپ ديت گرفتن از روي سرورهاي سايت آنتي ويروس و توي پوشه محل نصب برنامه و پوشه eset_upd ذخيره ميكنه . البته براي در اينجا Smart Security . داره آپ ديت ميشه

اينم نتيجه فايلهاي آپ ديت دانلود شده آنتي ويروس

خوب تا اينجا كه دانلود آخرين آپ ديتها كه تموم شد و ميتونين طبق تصاوير زير مسير دانلود و پوشه حاوي فايلهاي دانلود شده رو براي آنتي ويروس بزارين براي آپ ديت روي كامپيوتر مورد نظر
    1- مسير فايلهاي دانلود شده رو انتخاب و كپي ميكنيم

2- آنتي ويروس رو اجراء ميكنيم و كليد F5 رو فشار ميديم

3- بعد گزينه Update رو از سمت چپ انتخاب ميكنيم

4- بر روي گزينه Edit كليك ميكنيم و آدرس رو در آنجا وارد ميكنيم

و سپس پنجره Edit را مي بنديم

5- سپس پنجره Setup را مينديم و از فهرست سمت چپ گزينه آپ ديت رو انتخاب ميكنيم

6- با كليك بر روي اين گزينه عمليات بروز رساني آنتي ويروس به صورت آفلاين شروع ميشود

خوب حالا ميرسيم به بحث شيرين آنتي ويروس آپ ديده شده و كامل و اجراء اون توي يه شبكه داخلي
    شما ميتونين روي يه سيستم كه دائم به اينترنت وصل هست - (البته اگه نيازي دارين هر لحظه آخرين آپ ديتهاي NOD رو بگيرين ) - مراحل فوق رو انجام بدين برنامه NOD Viewer رو نصب كنين و پوشه محل دانلود آپ ديتها رو توي شبكه به اشتراك بزارين و مسير آپ ديت (Share ) شده رو براي همه كامپيوترها تنظيم كنيد. با اينكار كلاينتها به محض وجود بروزرساني توي محل اصلي فايلهاي مورد نياز رو از اون پوشه ميگيرن و اينطوري از آپ ديت راحت و بي دردسر و يه شبكه ترو تميز و بدون ويروس لذت كامل ببريد اگه خواستين يه دعا هم به جون ما بكنيد كه اين همه متن رو نوشتم. !!! خدائيش كلي كار داشتم ولي عشق بچه هاي فروم و مديران فروم كه كلي ازشون مطلب ياد گرفتم اين شوق رو بهم داد كارو تموم كنم.
    البته اينم بگم نميدونم تا حالا اين مطلب به اين صورت جايي بحث شده يا نه ولي اميدوارم مفيد واقع بشه.
    از دوستان هم معذرت ميخوام اگه جايي رو خيلي ابتدايي توضيح دادم چون دوست داشتم همه با هر سطح سوادي از دنياي آي تي بتونن ازش استفاده كنن. اگه تو جايي هم غلط نگارشي دارم يا مطلب رو نرسوندم به بزرگي خودتون ببخشيد.

راستي اينم بگم اين برنامه قابليت
    Update اين آنتي ويروسها رو هم داره
    Eset v3& V4 - Nod 32 v2DrWeb - Kaspersky - Trojan Remover

آموزش استفاده از بقيه آپ ديت آنتي ويروسها شبيه همين هستش . يه ذره آسونتره

دوستان عزيز سئوالي چيزي داشت توي فروم بپرسه تا حد امكان بتونم جواب ميدم.

آخيش تموم شد. !!!

اين مطلب براي فروم persiannetworksآماده شده است http://forum.persiannetworks.com

دریافت نسخه PDF:
    http://forum.persiannetworks.com/att...ting-nod32-zip

موضوعات مشابه:
    Attached Files Attached Files
    ویرایش توسط pardazande : 2010-07-19 در ساعت 11:45 PM علت: بهم ريختگي متن
    Hakimi، nkm، SADEGH65 و 47 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.
    خوشبختی یعنی اینکه خداوند آنقدر عزیزت کند که مایه آرامش دیگری شوی ...

نام حقيقي: سعید

عضو عادی شناسه تصویری wawinfo
    نوشته
    153
    سپاسگزاری شده
    91
    سپاسگزاری کرده
    30
    منم یه راه خوب واسه استفاده از NOD چه نسخه AV چه نسخه Smart که خودم دارم استفاده میکنم و عالی جواب میده سراغ دارم، سایت Softgozar یه سرور رایگان آپدین NOD راه انداخته که عالیه ، کافیه تو قسمت Set up>Advanced Setup>Update>Update Server گزینه Edit رو بزنین و آدرس این سرور رایگان رو وارد کنید (http://dl.softgozar.com/eset_upd_softgozar) و سپس ADD کنید ( وقتی این پنجره رو بستید مطمئن شید که در قسمت Update server این آدرسی که وارد کردید انتخاب شده) . سپس تمام .
    بدون هیچ User و Pass می تونین همیشه Update باشین ، نهایتا آخرین Update ها همیشه بعد از یک دوساعت که در سرور های NOD میاد اینجا هم Upload میشه پس خیالتون راحت .!!!
    اگه تکراری بود شرمنده

M-r-r، Mehrany، yogishiip و 4 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    نقل قول نوشته اصلی توسط wawinfo نمایش پست ها
    منم یه راه خوب واسه استفاده از NOD چه نسخه AV چه نسخه Smart که خودم دارم استفاده میکنم و عالی جواب میده سراغ دارم، سایت Softgozar یه سرور رایگان آپدین NOD راه انداخته که عالیه ، کافیه تو قسمت Set up>Advanced Setup>Update>Update Server گزینه Edit رو بزنین و آدرس این سرور رایگان رو وارد کنید (http://dl.softgozar.com/eset_upd_softgozar) و سپس ADD کنید ( وقتی این پنجره رو بستید مطمئن شید که در قسمت Update server این آدرسی که وارد کردید انتخاب شده) . سپس تمام .
    بدون هیچ User و Pass می تونین همیشه Update باشین ، نهایتا آخرین Update ها همیشه بعد از یک دوساعت که در سرور های NOD میاد اینجا هم Upload میشه پس خیالتون راحت .!!!
    اگه تکراری بود شرمنده
    ممنون دوست من
    ولي شما با آموزشي كه من نوشتم خيلي راحت ميتونيد خودتون يه آپ ديت سرور هم راه بندازيد. فكر كنم اونا هم دقيقا دارن از اين تكنيك استفاده ميكنن.
    به هر حال از اطلاعاتتون ممنون

M-r-r، radar، 3ddream و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    دوستان عزیز یه مطلبی یادم رفت بگم اونم اینه که با این Update ها میشه همه نسخه ها رو بروز کرد. و راحت روی فلش ریخت و همه جا حالش رو برد

M-r-r، radar، 3ddream و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    براتون جديدترين username و password هاي Nod رو ميزارم. خيلي راحت ميتونين طبق آموزش بالا توي يه فايل txt اونو وارد برنامه كنيد و ازش لذت ببريد. البته فايل پائين به فرمت TXT هست .

موفق باشيد

M-r-r، 3hsan، th95 و 4 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: maziar

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8
    آقا دمت گرم .
    فقط چند تا سوال داشتم.
    نمیشه گزینه آپدیت رو کلاینت ها رو اتومات کرد .؟
    در ضمن ممنون میشم این کار رو ادامه بدین و یوزر نیم و پسوورد ها رو به روز در سایت قرار بدید.
    باتشکر

radar سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمدی

خواننده
    نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    168
    من از یک نرم افزار روسی استفاده میکنم ، کافیه اونو اجرا کنید و بگید از آپدیت های روی این سیستم یک کپی برام تهیه کن ، بعد به روش های گفته شده اونو در شبکه و سیستم های دیگه استفاده می کنیم.
    اگه خواستین بگین تا براتون آپلود کنم.

نام حقيقي: نیما

عضو عادی
    نوشته
    49
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    9
    سلام داداش واقعا پست بسیارجالبی بود.
    حاجی فقط من یه مشکلی داشتم که عکسش را برات میزارم
    لطفا راهنماییم کنید

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    ممنون از زحماتتون
    اگه update کلاینت*ها روی آنتی ویروسشون بصورت اتوماتیک باشه و آدرس سرور برای آپدیت رو شبکه share باشه اونوقت آپدیت کلایت*ها هم اتوماتیک میشه؟
    یعنی کافیه ما فقط آخرین ورژن آپدیت رو بریزیم تو فولدر share شده؟

نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    دوست عزيز چرا از يوزر و پسورد ها استفاده نكردين ؟؟
    اين خطا معمولا بخاطر استفاده نكردن از يوزر و پسورد ها پيش مياد.
    1- شما روي خط دوم دوبار كليك كنيد ببينيد همين خطا رو دارين؟
    2- يا كليك سمت راست بزنين روي خط دوم و chec server info را انتخاب كنيد ببينيد تاريخ آخرين آپ ديت روي سرور رو نشون ميده.
    3- بر روي اهرم كنار check All server كليك اكنيد و گزينه نشان داده شده رو انتخاب كنيد. ببينيد سرورها رو نشون ميده ؟؟

نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiiiii نمایش پست ها
    ممنون از زحماتتون
    اگه update کلاینت*ها روی آنتی ویروسشون بصورت اتوماتیک باشه و آدرس سرور برای آپدیت رو شبکه share باشه اونوقت آپدیت کلایت*ها هم اتوماتیک میشه؟
    یعنی کافیه ما فقط آخرین ورژن آپدیت رو بریزیم تو فولدر share شده؟
    دقيقا همينطوره. البته به نظر من اصلا نيازي نيست حتما نسخه ناد روي كلاينتها رو دستكاري كنين. خودش به صورت اتوماتيك توي ساعاتي خاص آپ ديت ميكنه و اگه بخواين خودتون تنظيم كنيد اونم ميشه. من خودم اينكارو نكردم و خودشون اتومات ميگيرن
    اگه فولدر اصلي برنامه رو share كنين و آدرس اونو روي كلاينتها تنظيم كرده باشين نيازي به ريختن آخرين آپ ديتها توي يه پوشه جداي share شده نيست
    موفق باشيد

mehdiiiii و radar سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3ddream نمایش پست ها
    آقا دمت گرم .
    فقط چند تا سوال داشتم.
    نمیشه گزینه آپدیت رو کلاینت ها رو اتومات کرد .؟

باتشکر
    دوست عزيز گزينه آپ ديت روي كلاينتها به صورت پيش فرض اتوماتيك هست

در ضمن ممنون میشم این کار رو ادامه بدین و یوزر نیم و پسوورد ها رو به روز در سایت قرار بدید.
    چشم سعي ميكنم هميشه اينكارو بكنم

نام حقيقي: maziar

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8
    tnx
    ممنون میشم در صورت امکان یک عکس از تنظیمات اوتوماتیک یا پیش فرض منوی آپدیت قرار دهید.

نام حقيقي: سعید

عضو عادی شناسه تصویری Firebirds
    نوشته
    253
    سپاسگزاری شده
    105
    سپاسگزاری کرده
    137
    خوب حالا ميرسيم به بحث شيرين آنتي ويروس آپ ديده شده و كامل و اجراء اون توي يه شبكه داخلي
    شما ميتونين روي يه سيستم كه دائم به اينترنت وصل هست - (البته اگه نيازي دارين هر لحظه آخرين آپ ديتهاي NOD رو بگيرين ) - مراحل فوق رو انجام بدين برنامه NOD Viewer رو نصب كنين و پوشه محل دانلود آپ ديتها رو توي شبكه به اشتراك بزارين و مسير آپ ديت (Share ) شده رو براي همه كامپيوترها تنظيم كنيد
    با سلام

آیا امکان این وجود دارد که با استفاده از Group Policy آدرس فولدر شیر شده را به تمام کلاینت ها از پای سرور اعمال کرد ؟
    تا آن جایی که من متوجه شدم امکان گزارش گیری از وضیت آنتی ویروس کلاینت های در شبکه ( از قبیل ویروس هایی که دیتکت کرده و پاک کرده و.. ) توسط این روش وجود ندارد و فقط کمک به آپدیت آنها می نماید که باز هم این اقدام برای شبکه های کوچک ارزشمند است.

نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3ddream نمایش پست ها
    tnx
    ممنون میشم در صورت امکان یک عکس از تنظیمات اوتوماتیک یا پیش فرض منوی آپدیت قرار دهید.
    آتي ويروس رو به حالت Advanced ببريد حالا از سمت راست بر روي گزينه Tools و سپس Scheduler را انتخاب و بر روي گزينه نشان داده شده كليك و علامتدار كنيد و سپس در قسمت پائين Edit را كليك كنيد و تنظيمات را با انتخاب گزينه هاي دلخواه در هر صفحه و با زدن Next در هر صفحه انجام بدين
    خيلي راحته

براي بردن آنتي ويروس به حالت Advanced به طريق زير عمل كنيد :

سپس پيغام آمده را با گزينه Yes تائيد كنيد

compi، radar و 3ddream سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 1 از 10 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب آنتی ویروس

نصب انتی ویروس

آموزش نصب آنتی ویروس

نصب نود 32

آموزش نصب آنتی ویروس نود 32آموزش نصب نود 32نصب آنتی ویروس نود 32نحوه نصب نود 32نصب انتی ویروس رایگانطریقه نصب آنتی ویروسنحوه نصب آنتی ویروسروش نصب نود 32آموزش نصب آنتی ویروس nod32راهنمای نصب آنتی ویروسنصب آنتی ویروس nod32نصب انتی ویروس nod32اموزش نصب انتی ویروس نود 32راهنمای نصب نود 32طریقه نصب انتی ویروسآموزش نصب nod32راهنمای نصب انتی ویروسروش نصب انتی ویروس نود32نحوه نصب نود32راهنمای نصب نود32راهنمای نصب nod32

برچسب برای این موضوع