صفحه 9 از 10 اولیناولین ... 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 135 از مجموع 142

موضوع: آموزش نصب و راه اندازي آنتي ويروس nod با آپ ديت روزانه - رايگان براي همه فصول (سرور - كلاينت)

نام حقيقي: mostafa

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان کسی نیست

نام حقيقي: saeid

خواننده شناسه تصویری jozef
    نوشته
    261
    سپاسگزاری شده
    355
    سپاسگزاری کرده
    278
    دوست گرامی
    فرض میکنیم شما سرور ویندوزی در اختیار داری که بر روی آن دومین ثبت شده ای را نگه داری میکنی
    در این صورت کار شما بسیار آسان میباشد فقط کافیه از طریق ریموت به سرور خودتون کانکت کنید و نرم افزار را نصب بفرمایید و بعد از تنظیمات ( که در پستهای اول همین تایپک مفصل توضیح داده شده ) پوشه Eset_upd در فضایی که هاست شما به دامین join شده قرار دهید و بعد همه چیز آماده است

و آدرس سرور شما هم میشه

کد:
     http://www.yourdomain.com/Eset_upd
    نکات قابل توجه

1- اگر در بخش اول یعنی خرید و اجاره سرور و join کردن هاست به دامین مشکل دارید در تاپیک جداگانه مطرح فرمایید
    2 - مشکلات مربوط به شکایت شرکت Eset از دیتا سنتری که سرور در اختیار شما قرار داده ( مخصوصا سرور های خارجی )
    3 - مشکلات امنیتی نرم افزار NOD32 Update Viewer برای استفاده از آن بر روی سرور ( البته به نظر شخصی بنده )

https://defense.blogsky.com/

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    فکر نکنم به همین راحتی باشه
    من آپدیت ها رو گرفتم و در

http://www.yourdomain.com/Eset_upd

قرار دادم ولی این ارور رو میده

Directory Listing Denied

This Virtual Directory does not allow contents to be listed.

و نمیشه با eset update کرد
    فکر کنم باید تنظیمات دیگه ای انجام بدی

نوشته
    261
    سپاسگزاری شده
    355
    سپاسگزاری کرده
    278
    دوست گرامی
    یک تست ساده بکن
    یک فایل rar معمولی در همون مسیر بگذار چک کن میتونی دانلود کنی یا خیر

کد:
     http://www.yourdomain.com/Test.rar

تازه وارد
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    بله اونجا میداد
    مشکل از جای دیگه بود
    الان مشکل آپدیت من بدون رمز حل شده و به آسانی با وارد کردن ادرس سرور آپدیت میشه ولی من میخوام مثلا توی این یوزر و پس بسازم تا کاربرا با یوزر پس وارد کردن بتونن آپدیت کنن
    ممنون میشم جواب بدین

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    با سلام
    دوستان من در شبكه ام به اين روش عمل كردم و هيچ مشكلي ندارم
    1. در يك فولدر اشتراكي فايلهاي به روز رساني رو كپي كردم.و اون رو به اشتراك گذاشتم (اگه از اشتراك مخفي($) استفاده كنيد اونوقت بايد يوزر را administrator تعريف كنيد ولي اگه اشتراك معمولي باشه با يه يوزر معمولي هم مي توني كارت رو انجام بدي)
    2. براي فولدر به روز رساني تعريف كردم كه مثلا فقط يوزر UPDATE با پسورد 1234567 بتونه محتويات رو بخونه.يا مي تونيد براي Everyone باز باشه.
    3. همچنين براي فولدر تعريف كنيد كه گروه SYSTEM نيز دسترسي خواندن داشته باشه.اين گزينه مهم است!!!
    4. در قسمت به روز رساني آنتي ويروس مسير را از حالت اتوماتيك به فولدر اشتراكي تغيير دادم.اگه فولدر اشتراكي map بشه كار نمي كنه و حتماً بايد با IP سيتمي كه فولدر اشتراكي در آن هست براش تعريف بشه.
    5. در قسمت يوزر و پسورد هم همان يوزر UPDATE رو با پسورد 1234567 تنظيم كردم.البته فرمتش بايد استاندارد باشه (domainname\username or workgroupname\username و يا username@domainname or username@workgroupname)
    و به روز رساني آنتي ويروس
    الان هم تمامي سيستمهاي شبكه ام مي تونند به روز رساني بشن.
    نكته:
    تنظيم يوزر و پسورد تحت شبكه براي آنتي ويروس لازمه ولي كافي نيست. حتماً بايد براي فولدر اشتراكي تعريف بشه كه اين يوزر معتبره و همچنين گروه SYSTEM يادتون نره براي فولدر اشتراكي تعريف بشه.

mohammadi4 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علی

عضو عادی شناسه تصویری ali_gtp
    نوشته
    406
    سپاسگزاری شده
    124
    سپاسگزاری کرده
    79
    سلام دوستان می دونم از تاریخ این موضوع زمان زیادی می گذره ولی بعلت اینکه نیاز دارم می خواستم ببینم اگه کسی تجربه ای داره و یا اینکه این موضوع رو پیاده سازی کرده منو راهنمایی کنه.

الان باید این رو روی تک تک سیستم های شبکه نصب کنم؟ یا اینکه یه حالت سروری داره که همه از روی اون آپدیت بشن؟
    و آیا راه حل مناسبی هست برای یک شبکه با 70 کامپیوتر؟

نوشته
    406
    سپاسگزاری شده
    124
    سپاسگزاری کرده
    79
    من این کار رو انجام دادم و تمام تنظیماتی هم که توی این تاپیک بهش اشاره شده بود رو عمل کردم ولی روی بعضی از سیستمها عمل می کنه و بدون هیچ دردسری آپدیت انجام می شه ولی بعضی از سیستم های دیگه آنتی ویروس از من یوزر و پسورد می خواد !!!

شبکه : Domain Base
    آنتی ویروس همه کلاینت ها : Ess 5

در مورد اینکه می گم یکی می تونه و یکی نمی تونه هم بگم که یوزر همه مثل همه و سطوح دسترسیشون یکسانه .

نام حقيقي: رنجبران

بلاگر شناسه تصویری pardazande
    نوشته
    829
    سپاسگزاری شده
    442
    سپاسگزاری کرده
    500
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_gtp نمایش پست ها
    من این کار رو انجام دادم و تمام تنظیماتی هم که توی این تاپیک بهش اشاره شده بود رو عمل کردم ولی روی بعضی از سیستمها عمل می کنه و بدون هیچ دردسری آپدیت انجام می شه ولی بعضی از سیستم های دیگه آنتی ویروس از من یوزر و پسورد می خواد !!!

در مورد اینکه می گم یکی می تونه و یکی نمی تونه هم بگم که یوزر همه مثل همه و سطوح دسترسیشون یکسانه .

سلام
    دوست عزیز من میتونی از این مطالب که توی پستهای قبلی دوستان تجربه شون رو توی این زمینه نوشتن استفاده کنید

- - - Updated - - -

این مطالب به دردتون میخوره .

نقل قول نوشته اصلی توسط H_F_G نمایش پست ها
    من هم همین مشکل رو توی شبکه داشتم، به نظر من این یوزر و پس هیچ ربطی به خود برنامه نداره بلکه مشکل در تعریق دسترسی هاست، من هم اول یه فولدر رو برای گروه everyone شیر کردم جواب نداد بعد اومدم تو کادر یوزر و پس برنامه یه یوزر و پس از ادمین های همون کامپیوتری که فولدر آپدیت ها روش شیر هست وارد کردم جواب داد البته جای هیچ نگرانی نیست که یوزر و پس ادمین رو وارد کنید چون کلاینت ها نهایت یوزر ادمین رو می قهمند اما پسورد اونو متوجه نمیشن چون ستاره دار هست، امیدوارم برای شما هم کار کنه؛ اگر هم احیانا جواب نداد می تونید در قسمت تنظیمات برنامه و قسمت آپدیت و گزینه ی setup و تب LAN تنظیمات بیشتری رو انجام بدید، البته برای من که همون اولی کار کرد.
    موفق باشید.

این چیزی که شما میگی امکان نداره چون اگه یه نسخه تریال از سایت نود بگیری بعد با این آپدیت ها اونو آپدیت کنی حتی تریالش هم میپره، به نظر من مشکلت در اینجاست که توجه نمیکنی که این برنامه دو نوع آپدیت رو از سرورهای نود میگیره یکی آپدیت های نسخه های اصلی که علامتش اینه که آیکون کنار تمام سرورهایی که تو برنامه لیست شدن سبز رنگه و دومی آپدیت های نسخه های تریال که از سرورهای تریال دانلود میشه که آیکون کنارشون تو لیست سرورها قرمز رنگه، حالا به نظر من مشکل شما اینه که اومدی سرورهای اصلی رو به تریال تغییر دادی و آپدیت ها رو داری از یک سرور تریال میگیری که حتی اگر نسخه های کاملا قانونی نود را با اونا آپدیت کنی سی روزه میشن و اگر نسخه های سی روزه رو با آپدیت های دائمی و اصلی آپدیت کنی در کمال تعجب مببینی که سی روزگی شون میپره و دائمی میشن. بهتره اول مطمئن بشی که داری آپدیت های اصلی رو میگیری علامتشم اینه که آیکون کنار تمام سرورهات بجز یکی(که قرمزه) بقیه سبز رنگه در اون صورت داری آپدیت های اصلی و دائمی رو میگیری ولی اگر بر عکس آیکون کنار تمام سرورهات بجز یکی که سبزه بقیه قرمز باشن داری آپدیت های تریال رو میگیری.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi4 نمایش پست ها
    دوستانی که مشکل با آپدیت کردن دارند دلیل اون اینه که آنتی ویروس از دسترسی اکانت system استفاده می کنه اکانت system هم اجازه دسترسی به شبکه داخلی رو نداره ،بهتره دوستان توضیحات تکمیلی تری ارائه بدن.
    اما راه حل :

Advenced Setup -> Update ->Advenced Update Setup(Setup) ->Lan

Connect to lan as روی Current User و یا یوزری که به شبکه محلی دسترسی داره تعریف کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjzaret نمایش پست ها
    براي آپديت از طريق شبكه به صورت زير عمل مي‌نماييم:
    ابتدا فايلهاي آپديت رو روي سرور يا كامپيوتري از شبكه به اشتراك قرار مي‌دهيم.
    حال اين مسير رو روي كلاينتها تنظيم مي‌نماييم. (فكر كنم همتون اين مورد رو بلد هستيد)
    موقع‌اي كه شما دكمه آپديت رو مي‌زنيد مطمئناً ازتون Username و Password مي‌خواد.
    براي Username و Password اين موارد رو بنويسيد:
    کد:
    192.168.1.1\administrator
    کد:
    123456789
    خط اول Username و خط دوم Password هست.
    شايد بشه گفت اين يكي از بيشترين و مهمترين مشكلات كاربرا در آپديت كردن در شبكه هست.
    شاد باشيد
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjzaret نمایش پست ها
    مشكل همه دوستان در آپديت كردن كلاينت‌ها يه چيز هست و اون هم Username و Password
    يه پوشه رو روي يه سيستم به صورت اشتراك دربياريد.
    ادمين اون سيستم رو داراي رمز كنيد.
    حالا مسير آپديت اين پوشه رو در ناد 32 كلاينت‌ها ست كنيد.
    موقع‌اي كه ازتون Username و Password خواست همان مشخصات ادمين و پسوردش رو وارد كنيد.
    احتمالاً با تقريب 99 درصد به مشكل برخورد مي‌نماييد.
    شما بايستي Username رو به صورت زير وارد نماييد:
    ابتدا IP سيستمي كه پوشه آپديت در آن قرار دارد و سپس Username سيستم
    مثل نمونه زير:
    کد:
    192.168.0.1\administrator
    به اين طريق مشكل آپديت كلاينت‌هاتون حل ميشه.
    شاد باشيد
    نقل قول نوشته اصلی توسط dodvaod نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من در شبكه ام به اين روش عمل كردم و هيچ مشكلي ندارم
    1. در يك فولدر اشتراكي فايلهاي به روز رساني رو كپي كردم.و اون رو به اشتراك گذاشتم (اگه از اشتراك مخفي($) استفاده كنيد اونوقت بايد يوزر را administrator تعريف كنيد ولي اگه اشتراك معمولي باشه با يه يوزر معمولي هم مي توني كارت رو انجام بدي)
    2. براي فولدر به روز رساني تعريف كردم كه مثلا فقط يوزر UPDATE با پسورد 1234567 بتونه محتويات رو بخونه.يا مي تونيد براي Everyone باز باشه.
    3. همچنين براي فولدر تعريف كنيد كه گروه SYSTEM نيز دسترسي خواندن داشته باشه.اين گزينه مهم است!!!
    4. در قسمت به روز رساني آنتي ويروس مسير را از حالت اتوماتيك به فولدر اشتراكي تغيير دادم.اگه فولدر اشتراكي map بشه كار نمي كنه و حتماً بايد با IP سيتمي كه فولدر اشتراكي در آن هست براش تعريف بشه.
    5. در قسمت يوزر و پسورد هم همان يوزر UPDATE رو با پسورد 1234567 تنظيم كردم.البته فرمتش بايد استاندارد باشه (domainname\username or workgroupname\username و يا username@domainname or username@workgroupname)
    و به روز رساني آنتي ويروس
    الان هم تمامي سيستمهاي شبكه ام مي تونند به روز رساني بشن.
    نكته:
    تنظيم يوزر و پسورد تحت شبكه براي آنتي ويروس لازمه ولي كافي نيست. حتماً بايد براي فولدر اشتراكي تعريف بشه كه اين يوزر معتبره و همچنين گروه SYSTEM يادتون نره براي فولدر اشتراكي تعريف بشه.

خوشبختی یعنی اینکه خداوند آنقدر عزیزت کند که مایه آرامش دیگری شوی ...

نوشته
    406
    سپاسگزاری شده
    124
    سپاسگزاری کرده
    79
    دوستان دست همیگیتون درد نکنه . کارم راه افتاد چقدر حال میده بصورت رایگان شبکه Up To Date باشه !!!

نام حقيقي: master

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3

آنتی ویروس شبکه

سلام

من نرم افزار NOD32 Update Viewer 5.02.1 را دانلود کردم ولی هر چی یوزر و پسورد جدید تو سایت های مختلف حتی با تاریخ 2013 پیدا میکنم و میدم بهش در زمان چک کردن هیج کدوم رو به صورت valid قبول نمیکنه و یه چند تا رو هم که قبول کرد بعد از زدن run automatic update چیزی دانلود نمیکنه...
    میشه راهنماییم کنید باید چیکار کنم

نوشته
    261
    سپاسگزاری شده
    355
    سپاسگزاری کرده
    278
    دوست گرامی از نگارش جدیدتر نرم افزار ( 5.04.0 ) استفاده کنید .... با برخی از تغییراتی که در سرورهای ESET صورت گرفته از نزدیک یک ماه پیش نسخه های قدیمی کار نمیکنند

masterhowl سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    406
    سپاسگزاری شده
    124
    سپاسگزاری کرده
    79
    راست میگن من هم حدود 500 تا پسورد پیدا کردم ولی هیچکدوم ولید شناسایی نمیشه.

نوشته
    261
    سپاسگزاری شده
    355
    سپاسگزاری کرده
    278
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali_gtp نمایش پست ها
    راست میگن من هم حدود 500 تا پسورد پیدا کردم ولی هیچکدوم ولید شناسایی نمیشه.
    دوست گرامی
    پسوردهایی که الان در بسیاری از سایتها وجود دارند پسورد تریال نرم افزار میباشند که با Trial شروع میشوند از نگارش 5.003 به بعد باید فقط از پسوردهای EAV-xxxxxxxx استفاده بفرمایید

نام حقيقي: master

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط jozef نمایش پست ها
    دوست گرامی از نگارش جدیدتر نرم افزار ( 5.04.0 ) استفاده کنید .... با برخی از تغییراتی که در سرورهای ESET صورت گرفته از نزدیک یک ماه پیش نسخه های قدیمی کار نمیکنند
    ممنونم دوست عزیز من از راهنمایی شما استفاده کردم و درست شد مشکلم

jozef سپاسگزاری کرده است.

صفحه 9 از 10 اولیناولین ... 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب آنتی ویروس

نصب انتی ویروس

آموزش نصب آنتی ویروس

نصب نود 32

آموزش نصب آنتی ویروس نود 32آموزش نصب نود 32نصب آنتی ویروس نود 32نحوه نصب نود 32نصب انتی ویروس رایگانطریقه نصب آنتی ویروسنحوه نصب آنتی ویروسروش نصب نود 32آموزش نصب آنتی ویروس nod32راهنمای نصب آنتی ویروسنصب آنتی ویروس nod32نصب انتی ویروس nod32اموزش نصب انتی ویروس نود 32راهنمای نصب نود 32طریقه نصب انتی ویروسآموزش نصب nod32راهنمای نصب انتی ویروسروش نصب انتی ویروس نود32نحوه نصب نود32راهنمای نصب نود32راهنمای نصب nod32

برچسب برای این موضوع