نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 9سپاس
  • 2 توسط Ziba
  • 1 توسط Ziba
  • 5 توسط Hakimi
  • 1 توسط Ziba

موضوع: سوال درباره symantec endpoint protection ver11

نام حقيقي: mmm

خواننده
    نوشته
    135
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    20

سوال درباره symantec endpoint protection ver11

سلام

ایا symantec endpoint protection ver11 نیاز به شماره سریال دارد چون من نصب کردم وکار می کند بدون وارد کردن شماره سریال.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: MCSE 2010

خواننده شناسه تصویری pny8gb
    نوشته
    46
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    8
    ننننننننننننننننننننننه

نام حقيقي: نسترن زیبا

عضو عادی شناسه تصویری Ziba
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    27
    سلام، به جمع کاربران Symantec Endpoint خوش آمدید. :-)
    نسخه هائی که عمدتاً یافت می شوند، از Package هائی هستند که Register شده اند ( یعنی مال یک مشتری بوده اند ) و با توجه به این که این Package های آنتی ویروس Symantec Endpoint طوری کار می کنند که نیاز به ورود شماره سریال و یا ورود فایل از نوع License ندارند، بنابراین Package هائی مثل مال شما کار می کنند.
    عمدتاً License شرکت هائی مثل Symantec و Microsoft ، فعلاً بر مبنای تعهد اخلاقی مشتری کار می کنند و اگر روزی این سیاست عوض شود، کار خیلی ها مختل شده و دچار مشکل می شوند .

mmm2 و zzzzesht سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: mmm

خواننده
    نوشته
    135
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ziba نمایش پست ها
    سلام، به جمع کاربران Symantec Endpoint خوش آمدید. :-)
    نسخه هائی که عمدتاً یافت می شوند، از Package هائی هستند که Register شده اند ( یعنی مال یک مشتری بوده اند ) و با توجه به این که این Package های آنتی ویروس Symantec Endpoint طوری کار می کنند که نیاز به ورود شماره سریال و یا ورود فایل از نوع License ندارند، بنابراین Package هائی مثل مال شما کار می کنند.
    عمدتاً License شرکت هائی مثل Symantec و Microsoft ، فعلاً بر مبنای تعهد اخلاقی مشتری کار می کنند و اگر روزی این سیاست عوض شود، کار خیلی ها مختل شده و دچار مشکل می شوند .

مرسی ازجوابتان

پس ایا ازلحاظ کارکرد با نسخه ای که پول می دهیم ولایسنس ان را مخریم فرق می کند؟

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    خیر. فرقی نمی کند.

نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    27
    با سلام مجدد و عذرخواهی از دیرکرد به دلیل مشغله درسی، البته جوابی که آقای حکیمی - ادمین داده اند اندکی قابل تامل است .
    من در حال حاضر در دو شرکت مختلف مشغول به کار هستم ( Part Time )، که البته در هردو شرکت قبلاً این نرم افزار نصب شده بوده و من کمی تغییرات در Policy آن ها ایجاد نموده ام. یکی از این دو شرکت از نسخه License دار استفاده می کند و دیگری نیز از نسخه ای که شما هم احتمالاً آن را از اینترنت دریافت کرده اید .
    همانطور که در ابتدا اشاره کردم، در شرکت اولی که از نسخه License دار استفاده می کنند، همه چیز از نظر ظاهری شبیه به شرکت دوم است با این تفاوت که آنتی ویروس آنها بسیار فعال تر از شرکت دوم بوده و حتی بسیاری از ویروس هائی را که در شرکت دوم آنتی ویروس حتی پیدا نمی کند در شرکت اول ما پیدا می کنیم. البته این که مورد که پاکسازی ویروس ها چگونه است موردی است دیگر که اکثر اوقات فایل های ویروسی را حذف می کند و نه آنکه آنها را به اصطلاح Clean کند .
    با توجه به وجود لایسنس در شرکت اول، من به راحتی از طریق سیستم Support WebBased - Tickeing System ، من براحتی مراحل ارسال فایل های مشکوک را تا به انتها دنبال می کنم و در ظرف حدود کمتر از سه ساعت نیز عملیات بروز رسانی آن ها انجام و در لیستی موسوم به Rapid Release قرار داده می شود .
    البته لازم به ذکر است که شرکت اول نسخه خود را از طریق Dubai خریداری نموده و لیسانس نیز در اینترنت به نام ایشان قابل مشاهده و بروز رسانی است. مضافاً بر آنکه امکاناتی همچون Remote Administration و Remote Support و Rescue Live CD - NSS و امثالهم در اختیار شرکت اول است که شرکت دوم از آن ها محروم است و بسیاری از اوقات کارهائی که در شرکت دوم به سختی انجام شده و یا گاهاً اصلاً امکان انجام آن نیست در شرکت اول انجام و به اتمام می رسد.
    مثلاً ویروس معروف Confiker را یادتان هست ؟ در شرکت اول پس از یک هفته مشکل برطرف ولی در شرکت دوم هنوز نیز با آن دست به گریبان هستیم .

به هر حال این تجربه اندکی بود که من داشتم، به نظرم آنتی ویروس هرچه که باشد License آن مهم است

zzzzesht سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    License نرم افزار SEP صرفا یک کاغذ است و نرم افزار هیچ گونه وابستگی به License ندارد.

Does Symantec Endpoint Protection 11.0 require a license file?
    Solution:Symantec Endpoint Protection does not require a License file.
    Does Symantec Endpoint Protection 11.0 require a license file?

این یک ادعای بی اساس نیست. در آدرس های زیر می توانید توضیح صریح کارشناسان شرکت Symantec را ببینید که اعلام می کنند که SEP 11 هیچ نیازی به License ندارد و برای همیشه بدون محدودیت Update می شود و براساس اعتمادی که به مشتریانش دارد بدون نیاز به License کار می کند.

و اما تجربه:
    از SEP تا بحال در بیش از 30 شبکه متوسط و بزرگ استفاده کرده ام که برخی از آنها به درخواست خودشان License تهیه کرده اند و برخی هم نکرده اند. بین این دو هیچ تفاوتی وجود ندارد، بجز پشتیبانی شرکت Symantec که اگر License داشته باشید می توانید از آن استفاده کنید. آن Support هم به نظر من خیلی مهم نیست. تقریبا تا بحال با مشکلی برخورد نکرده ام که در Forum شرکت Symantec نتوان پاسخی برایش یافت.
    اگر یک License داشته باشید، تمامی مشکلات همه شبکه هایتان را می توانید با همان یک License با Symantec در میان بگذارید و برایشان پاسخ بگیرید.

پس برای شرکتهایی که برایشان SEP را راه اندازی کرده ام مهم نیست که SEP آنها License دارد یا ندارد. مهم این است آنتی ویروسشان درست کار کند و پشتیبانی داشته باشند که دارند! شما هم باید پشتیبان نسخه هایی باشید که نصب کرده اید. باید مشکلات را بررسی کنید و راه حل بیابید. اگر آنتی ویروس به درستی کار نمی کند، باید به تنظیمات شک کنید و دوباره آنها را بازنگری کنید. حتما در تنظیمات مشکلی وجود دارد که به درستی کار نمی کند.

SADEGH65، ARM، mgholami و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    دقیقا هیچ تفاوتی نمیکنه نسخه لایسنس دار با بدون لایسنس توی کارکرد

نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    27
    با سلام مجدد، حضور مدیر سایت و سایر کاربران سیمانتک و دنبال کنندگان موضوع، همانطور که قبلاً هم گفتم، تاکنون چند مورد نسبتاً حاد بوده که از صحبت توی Forumکار به Ticketing رسیده، در هنگام ورود به این سیستم، می بایست در یک مرحله شماره License و در مرحله دبگر نیز Contact ID خود را وارد نمائید، در این مرحله عمدتاً پس از بررسی اولیه و احراز Validation ، کار ادامه پیدا کرده و به درخواست شما رسیدگی خواهد شد .
    - یک مورد دیگر نیز در خصوص دریافت برخی فایل های خاص نظیر SymantecRemoval موسوم به Cleanwipe بود که پس از به روز رسانی نسخه های جدید SEP که در واقع بعد از MR3 به MR4 انجام شد، این برنامه دیگر درست کار نمی کرد. پس از کردن Ticket ، برای من در FTP Server شرکت Symantec یک Link موقت ایجاد شد که از طریق آن توانستم برنامه ای موسوم به SEPCleanWipe4.2 را دریافت و به راحتی Symantec را از روی Client هائی که مشکل داشتند Remove کنم .
    - یک بار دیگر هم که سرورهای سوم و چهارمم در Replication دچار مشکل شده بودند، مجبور شدم به درخواست Symantec ، فایل های Log را از روی سرورها و با استفاده از Tools هائی که از سایت سیمانتک دریافت کرده بودم ( باز هم با طی همان مراحل ) برطرف کنم . نکته جالب اینکه من به آن ها نگفته بودم که این دو سروری که مشکل داشتند سرورهائی بودند که خودم نصبشان کرده بودم و البته این ها در واقع نسخه های به نوعی Crack بود که از اینترنت دانلود کرده بودم و میخواستم ببینم از نظر کاری واقعاً تفاوت دارند یا نه ( همان پرسش معروف همیشگی و سوالی که ذهن همه ما را مشغول کرده ) ، نکته جالب در پاسخ بررسی مشکل بود که از طرف شرکت Symantec برایم ارسال شد، طبق بررسی آنها، دو سروری که مشکل داشت، با License من همخوانی نداشت، در واقع فایلی که من از کاربران قبلاً Export و یا Backup گرفته بودم و قرار بود که با استفاده از Synchronization توسط سرورهای اول و دوم با سرورهای جدید همخوانی پیدا نماید، بر روی آن سرورها درست کار نمی کرد و شرح خطا نیز Policy Number مربوطه بود.
    کارشناس Symantec پیشنهاد کرد که سرورهای جدید را مجدداً با دقت و از روی Source نرم افزار Symantec ( قابل دریافت مستقیم از FTPServer ) نصب نموده و در صورت بروز اشکال در هر مرحله ای با ایشان تماس مجدد بگیرم . نکته جالب اینکه در ظاهر، نرم افزارهای نصبی بر روی سرورهای جدید از نظر نسخه و Rev. هیچگونه تفاوتی نمی کرد اما من با انجام رهنمود پیشنهادی مشکلم به راحتی برطرف شد و حتی برای اطمینان از این امر، یک بار دیگر با استفاده از Virt. Machine مورد را شبیه سازی و نتایج یکسانی به دست آوردم و اینجا بود که به اهمیت اصل بودن نرم افزار پی بردم.
    - یک مورد دیگر نیز در خصوص ارسال فایل مشکوک به آلودگی به سایت سیمانتک و پی گیری نتیجه آن از طرف ایشان است که از طریق وب به دو روش امکان پذیر است، در روش اول که برای همه امکان دارد با استفاده از این آدرس فایل ارسال می شود و در روش دوم که از این آدرس استفاده می شود، شما نیاز به وارد نمودن شماره معروف Contract ID دارید که تنها کاربرانی که License تهیه نموده اند از این امکان برخوردار بوده و هر خریدار یک شماره مخصوص به خود دارد که بازهم برای پی گیری موارد مرتبط می توان از آن در پورتال سیمانتک بهره جست و سوابق را مشاهده نمود . در فرم نیز جلوی آن ستاره دار * شده و این به معنای آن است که وارد کردن آن برای ارسال فایل اجباری و ضروری است و پس از ارسال از این طریق، تا حل شدن مورد با شما از طریق e-mail ارتباط برقرار خواهد بود .
    البته ناگفته نماند که بسیاری از این موارد تنها در مورد نرم افزار SEP & SEPM یعنی نسخه جدید پیش می آید و بسیاری از دوستان که از نسخه Symantec 10.x استفاده کرده و می کنند اصلاً با مشکلاتی که کاربران SEP با آن دست به گریبان هستند ، سر و کار نداشته و ندارند . ( چون پاسخم طولانی شده فقط به یک نکته که جدیداً اتفاق افتاده اشاره می کنم که فقط SEP ای ها دچار آن شده اند ، دوستان مرا ببخشند ) موردی که در خصوص به روز نشدنVir. Def. تاریخ Client ها در اواخر سال 2009 بوجود آمد که در واقع افتضاح واقعی بود و توی Forumسایت Symantec هم به نام 2009-12-31 معروف شد و Ver 10 ای ها خبردار نشدند ! ؟؟؟ .
    امیدوارم که این موارد برای دوستان محترم و جناب آقای حکیمی – ادمین سایت کارساز بوده ولی بنده اصراری در رد و یا قبول آن نداشته و ندارم . من خودم همیشه گفته و می گویم که کنسول مدیریتی آنتی ویروس جدید SEP یک چیز دیگری است ولی خودم بسیاری از اوقات برای پاکسازی ویروس ها از نسخه معروف Stand Alone آنتی ویروس ESET و یا Rescue CD آن استفاده کرده و می کنم و اصراری بر خوب یا بد بودن آن ندارم .

mahyar49 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    سلام
    مطالب تاپیک رو خوندم
    من الان Symantec Endpoint Protection Business Edition 12.0.122.192 رو از همین سایت دانلود و نصب کردم
    قسمت لایسنس نوشته 30 days trial خوب بعد از 30 روز من چه کار کنم و چطوری لایسنس بدست بیارم؟
    بعد از 30 روز اتفاق خاصی نمی افته و آنتی ویروس بدون لایسنس کار می کنه؟

نام حقيقي: عادل میری

عضو غیر فعال
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    14
    درود
    من هم از نسخه 11 این برنامه استفاده میکنم و بزنم به چوب !! تا حالا درست کار کرده و حتی چندی پیش که ظرف 1 روز بیشتر از 15 تا کلاینت شبکه من دچار 1 ویروسی شدن که تقریبا تمام کامپوترها طوری دچار مشکل شدن که کار نمی کردن و یا دائما ریست میشدند یا شبکه را برای 20 دقیقه اول نمیدیدند و ..........
    (متاسفانه یادم نیست چه ویروس یا کرمی بود و باید از history چک کنم ! ) هیچ کدام از آنتی ویروسها و یا اینترنت سکیوریتی های معروف چون kasper و macafee نتونستن مشکل را حل کنن و فقط symantec ANTIVIRUS 10.0 میتونست 2 تا فایل را در System32 پیدا کنه و بعد از clean کردن دستگاه را ریستارت میکرد اما باز اون فایلها برمیگشتن فقط NOrton Internet security 2010 به راحتی مشکل من را در همه سیستمها حل کرد ! و جالب اینکه تمام ترس من و مدیر عامل شرکت( چون خودش اقرار کرد که 1 فایلی را دانلود کرده و اجرا کرده و حالا تمام شبکه را آلوده کرده!! ) این بود که نکنه سرور هم دچار این مشکل شده باشه و شبکه و سرور برای مدتی تعطیل بشه اما جالب بود که سرور هیچ تکانی نخورده بود!
    بعد از این هم به پیشنهاد خود مدیر عامل من سعی کردم نسخه اصلی نرم افزار را خریداری کنم اما :
    جالب بود که با وارد شدن به سایت symantec پیغام میداد که به منطقه شما سرویس نمیدیم !!!
    از یکی از دوستام که زیاد وارد نبود در خارج ار ایران خواستم تحقیق کنه ولی گفت از قیمتها سر در نمیاره!
    حالا سوال من این هست که واقعا برای خرید این نرم افزار چه راهی هست و قیمتش چقدر هست ؟ و فکر کنم زیر 5 تا license نشه خرید؟
    البته من چون فقط برای 2 تا سرور لازم دارم فکر کنم کمترین حالت مناسب هست اما چطور و به چه قیمتی ؟
    سپاس

کلمات کلیدی در جستجوها:

cleanwipe دانلود

http://forum.persiannetworks.com/f107/t33310.html

درباره symantec

licensing in symantec چگونه است

تفاوت لایسنس های Symantec Endprotection

روش غيرفعال كردن symantec endpoint protection

نحوه کار با symantec endpoint

پسورد ریمو کردن سیمانتک اندپوینت

symantec endpoint protection manager دانلود

درباره سيمانتيك انتي ويروس

درباره symantec antivirus

سیمانتک اند پوینت

symantec ارسال فایل آلوده

دانلود انتی ویروس سروری symantec 11symantec endpoint protection کرک دانلود برای 2008چگونگی آبدیت نسخه مدیریتی سیمانتیکendpointفرق نسخه manager با client سیمانتکدانلود نرم افزار cleanwipe symantecuninstall endpoint روشنحوه حذف کردن ویروس در سیمانتکsymantec endpoint protection آموزشدرباره سیمانتک پوینتفرق endpoint security با endpoint antivirus چیستدانلود پسورد پاك كردن آنتي ويروس سيمانتيك اندپوينتدربارهsymantec endpoint protection

برچسب برای این موضوع