صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: انتی ویروس پاندا

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832

بهترین آنتی ویروس

در مورد اینکه کدام آنتی ویروس بهتر از بقیه کار می کند هر کسی نظری دارد. در کشور عزیز ما هم که کپی رایت به خوبی رعایت می شود . ما کاملا حق اظهار نظر داریم. بهتر است برای انتخاب بهترین آنتی ویروس به سایتهای متخصص در این زمینه مراجعه کنید . وقتی سایتی مثل pcworld در آدرس Chart - Top Antivirus Software - PC World از اسپانسری همچون نورتون استفاده می کند ولی bitdifender , macafee , kaspersky , f-secure مراتب اول را به خود اختصاص می دهند احساس خوبی به من دست میدهد . اگر در ایران این مقایسه انجام شود حتما محصول اسپانسر اول خواهد شد . همانطور که روی دیوار تمامی غرفه های ارایه دهنده آنتی ویروس در نمایشگاه کامپیوتر اخیر تهران بهترین آنتی ویروس همان آنتی ویروسی بود که توسط آن فروشنده ارایه می شد. من کهsymantec endpoint security 11.0 MR4 استفاده می کنم. لایسنس دار هست و من از فایروال و application and device control آن خیلی استفاده کرده ام. تا حالا هم هر ویروسی آمده این آنتی ویروس گرفته. حالا شاید یک نفر از سیمانتک خوشش نمی آید. مختار است. مهم این است که آنتی ویروس آپدیت شود.وگرنه یک نگاه به دلایل انتخاب در سایتهای مقایسه مثل این سایت AntiVirus Software Review 2009 - TopTenREVIEWS بیندازید می بینید که مسیله اصلی گرفتن ویروس نیست . اختلاف در امکانات بیشتر است . وگرنه تقریبا لابراتوارهای آنتی ویروس همگی به خوبی کار می کنند و سعی می کنند که در اسرع وقت مشکل کلاینتها را حل کنند.

Firebirds سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: shahram

عضو عادی شناسه تصویری comiser
    نوشته
    160
    سپاسگزاری شده
    93
    سپاسگزاری کرده
    16
    دوستان عزیز

در مورد انتخاب آنتی ویروس باید به گزارش سایتهای بی طرف توجه داشت .

پاندا خیلی وقته از جمع بهترین ها خارج شده .

این موسسه که گزارشش در زیر ارائه شده از معتبرترین موسسات هست .

AV-Comparatives - Independent Tests of Anti-Virus Software - Main-Tests

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام
    به نظر من اگر یه آنتی ویروس کاملا بدون دردسر می خواهی که اصلا کابرها بهت گیر ندن خوب سیمانتک استفاده کن اما اگر خودتی و خودت و می خواهی تمام زوایای کامپیوترت رو زیر نظر داشته باشی و حاضری کلی دردسر بکشی برای امنیت بالا از بیت دفندر استفاده کن .و در آخر اگه می خواهی هم بی دردسر باشه و هم پول ندی همین ای وی جی مجانی رو بریز حالشو ببر .

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

آنتی ویروس پاندا برای ویندوز 2003 سرور

لایسنس پاندا

zahra salehi shiraz software

نظرتون ویروس پاندا

انتی ویروس پاندا سرور 2003

غیر فعال انتی ویروس پاندا

دانلود آنتی ویروس پاندا برای سرور 2003

دانلود آنتی ویروس پاندا ویندوز سرور 2003

برچسب برای این موضوع