نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: امنیت در شبکه های دارای وایرلس

نام حقيقي: Mosisms

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

امنیت در شبکه های دارای وایرلس

سلام
    خسته نباشید
    من مغازم چندین کامپیوتر داره که به کمک یه مودم وایرلس چهار پورت شبکش کردم ویه سری اطلاعات که مهمه ولی باید تو همه سیستما باشه رو به اشتراک گذاشتم
    الان از طریق وایرلس هم میتونم اونا رو ببینم

حالا میخوام جوری باشه که نشه دید و مشکلی پیش نیاد و کسی نتونه کپی کندشون
    بنظرتون چیکار کنم ؟
    متشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: amirmohammad

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط mosisms نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    من مغازم چندین کامپیوتر داره که به کمک یه مودم وایرلس چهار پورت شبکش کردم ویه سری اطلاعات که مهمه ولی باید تو همه سیستما باشه رو به اشتراک گذاشتم
    الان از طریق وایرلس هم میتونم اونا رو ببینم

حالا میخوام جوری باشه که نشه دید و مشکلی پیش نیاد و کسی نتونه کپی کندشون
    بنظرتون چیکار کنم ؟
    متشکر
    درود
    دوست عزیز برای این که دسترسی ها ررو محدود کنید باید فولدری که share میکنید رو بهش permission بدید و همه ی گروه ها و کاربر های اضافه رو حذف کنید و فقط یوزر ها یا گروهی که خودتون میخواید دسترسی داشته باشند رو در قسمت permissiion ست کنید ، برای محکم کاری میتونید از کاراکتر $ هنگام نام گذاریی فولدر share شدتون در انتهای نامی که میگذارید استفاده کنید تا هر سیستم یا کاربرری حتی نتونه اون رو مشاهده کنه !

نام حقيقي: Mosisms

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط usertest نمایش پست ها
    درود
    دوست عزیز برای این که دسترسی ها ررو محدود کنید باید فولدری که share میکنید رو بهش permission بدید و همه ی گروه ها و کاربر های اضافه رو حذف کنید و فقط یوزر ها یا گروهی که خودتون میخواید دسترسی داشته باشند رو در قسمت permissiion ست کنید ، برای محکم کاری میتونید از کاراکتر $ هنگام نام گذاریی فولدر share شدتون در انتهای نامی که میگذارید استفاده کنید تا هر سیستم یا کاربرری حتی نتونه اون رو مشاهده کنه !
    سلام
    یعنی میتونم کاری کنم فقط چند کاربر موجود خودم ببینن پوشه ها رو ؟
    چجوری ؟

البته تو یه آموزش خوندم باید تو اضافه کردن کاربر homegroup$ رو اضافه کنم ولی نبود چنین چیزی

ممنون میشم توضیح بدین برام

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    نقل قول نوشته اصلی توسط mosisms نمایش پست ها
    سلام
    یعنی میتونم کاری کنم فقط چند کاربر موجود خودم ببینن پوشه ها رو ؟
    چجوری ؟

البته تو یه آموزش خوندم باید تو اضافه کردن کاربر homegroup$ رو اضافه کنم ولی نبود چنین چیزی

ممنون میشم توضیح بدین برام
    بله دوست عزیز
    وقتی روی فولدر مورد نظر راستت کلیک میکنید و share رو میزنید در قسمت advanced sharing قسمتی که share name هستش هر اسمی که میخواید رو بنویسید و در آخر نامی که گذاشتید $ رو اضافه کنید همین !
    و در نهایت در قسمت permission هم دسترسی هایی مثل everyone رو حذف کنید و بعد ADD رو بزنید و در صفحه ای که باز میشه Advanced رو بزنید
    سپس کلید find now رو که بزنید تمام یوزر ها و روه ها رو براتون میاره که میتونید هر کدوم و خواستید انتخاب کنید
    برای مثال وقتی administrator رو انتخاب کنید و به لیست اضافه کنید و گزینه full contrroll رو هم براش در نظر بگیرید یوزر ادمین و یا یوزر هایی که عضو گروه ادمین باشند میتونندد دسترسی کامل به ااون فولدر share شده داشته باشند

jozef سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    13
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    2
    در ضمن برای تکمیل توضیحم این رو هم عرض کنم که وقتی از کاراکتر $ استفاده کنید دیگه رو هیچ کامپیوتریدر شبکه اون فولدر رو نمیتونید با search کردن مشاهده کنید و برای دسترسی به اون فولدر علاوه بر داشتن permission یا همون سطح دسترسی که توضح دادم شما باید به طریق زیر عمل کنید
    در قسمت run ویندوزتون باید به این طریق علاوه بر ادرس کامپیوتری که فولدر در اون share شده در اخر نام فولدر رو همراه با $ ذکر کنید تا براتون رو کلاینتها فولدر نمایش داده بشه
    کد:
    \\192.168.1.20\foldershared$

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع