نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: راهنمایی برای برقراری امنیت در شبکه

نام حقيقي: سید محسن علوی

عضو عادی شناسه تصویری alavi
    نوشته
    116
    سپاسگزاری شده
    50
    سپاسگزاری کرده
    31

راهنمایی برای برقراری امنیت در شبکه

با سلام
    من میخوام اینترنت رو به یکی از سرورهام بدم که کاربران بتونن از اون طریق ارتباط داشته باشن با سایت و بتونن کارهاشون رو انجام بدن.
    مسئله اصلی برقراری امنیت در این شبکه است که هرکسی نتونه وارد بشه رو این سرور هم برنامه SQL Server 2012 و ویندوز 2012 R2 و سرویس IIS نصب هستش میخوام برای امنیت این سرور راهکاری رو بهم پیشنهاد بدید هر چند کاربران قراره از طریق توکن با سایت کار کنن ولی نیاز به امنیت بیشتر دارم چون چیزی که خیلی برام مهمه بانک اطلاعاتی هست در ضمن یک فایروال Cyberom هم دارم که به اونم یک اینترنت دیگه متصل هست.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سهیل هاشمی

عضو عادی شناسه تصویری walker
    نوشته
    60
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط alavi نمایش پست ها
    با سلام
    من میخوام اینترنت رو به یکی از سرورهام بدم که کاربران بتونن از اون طریق ارتباط داشته باشن با سایت و بتونن کارهاشون رو انجام بدن.
    مسئله اصلی برقراری امنیت در این شبکه است که هرکسی نتونه وارد بشه رو این سرور هم برنامه SQL Server 2012 و ویندوز 2012 R2 و سرویس IIS نصب هستش میخوام برای امنیت این سرور راهکاری رو بهم پیشنهاد بدید هر چند کاربران قراره از طریق توکن با سایت کار کنن ولی نیاز به امنیت بیشتر دارم چون چیزی که خیلی برام مهمه بانک اطلاعاتی هست در ضمن یک فایروال Cyberom هم دارم که به اونم یک اینترنت دیگه متصل هست.
    سلام دوست عزیز
    همان طور که مشخص هست شما از نظر بودجه مشکل نداری چون فایروال سایبروم داری برای سناریو اینترنت دادن عمده کارهایی امنیتی که میکنن همه چی دو تا میکنن سوییچ و ... دو تا یکی برای لوکال یکی برای اینترنت
    راه حل بعدی اینکه یک ویندوز سرور جدا متصل کنی به اینترنت و ترمینال سرور نصب کنی بهش ریموت بزنن برن تو اینترنت
    یک راه حل دیگم هست که کمی کانفیگ میخواد اونم راه اندازی remote app هست یعنی browser مثل کروم از طریق ۳۳۸۹ وصل میشه یه سرور که گیتوی داره به نت و تنظیمات و پالیسی های خودش .... و اینترنت داره
    اما اگر قرار شما rdp بزنی به یک vps باید یک راه حل دیگه انتخاب کنی چون gateway میخوای
    راه حل های دیگم هست مثل TMG فایروال مایکروسافت که بیای کلاینت بزاری پشت فایروال و بهشون اینترنت بدی طبق پالیسی سازمان
    بسته به بودجه + علم ادمین سازمانتون میتونین یکی از راه حل های بالا رو انتخاب کنید
    **البته شاید دوستان راه حل های دیگه ارایه بدهند و از راه حل من هم بهتر باشد
    موفق باشید./

نام حقيقي: مهدی هلاکویی

عضو عادی
    نوشته
    502
    سپاسگزاری شده
    231
    سپاسگزاری کرده
    130
    -کاربرا از بیرون وصل میشن به سرور؟
    - وب بیس داری یا باید ریموت بزنن به خود سرور؟
    - از وی پی ان خود سایبروم استفاده کن برا کاربرا که وصل بشن و به خود سرور هم مستقیم نباید اینترنت بدی.
    - سرورت هم پچ شده باشه که مشکلی نداشته باشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع