نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 4سپاس

موضوع: ssl چیست؟

نام حقيقي: hediyeh

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ssl چیست؟

کار ssl چیست؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    https://www.google.com/search?q=%DA%...hrome&ie=UTF-8

یه روشی هست بهش میگن سرچ
    باور کنید بعضی وقتها نه اکثر مواقع جواب میده
    نه خدا وکیلی یه تکونی بدید اینکارو انجام بدید

نام حقيقي: Hamid Abedi

عضو عادی
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها

یه روشی هست بهش میگن سرچ
    باور کنید بعضی وقتها نه اکثر مواقع جواب میده
    نه خدا وکیلی یه تکونی بدید اینکارو انجام بدید
    آقای آشوری اخیرا تو جواب پست ها لحن صحبت و برخورد جنابعالی جالب نیست.درسته خیلی چیزارو میشه با سرچ پیدا کرد.ولی مطرح کردنش خالی از لطف نیست.حداقل سوال دوستمون باعث میشه که اگه منم ندونم فلان اصطلاح چیه برم دنبالش برای منم جالب میشه

در ضمن هستند کسانی در این انجمن که اطلاعاتی دارند از لحاظ تجربی و یا فن بیان قوی و یا......که تو درک مفاهیم به خیلی ها کمک میکنه

این انجمن هم مدیر داره.و به نظر من این قدر کارکشته و فهمیده هست که هدف این انجمن و خیلی چیز هارو بدونه که من و شما ندونیم

پس لطف بفرمایید خون خودتونو کثیف نکنید و کاسه داغ تر از آش نشید.اگه احساس میکنی خیلی بلدی و یا اعصابت خرد میشه از این سوال ها میتونی اون پست رو جواب ندی یا ازش رد شی.خیلی سوال ها و مشکلات دیگه هست که بدون پاسخه

نام حقيقي: Mojtaba

مسدود شده
    نوشته
    22
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    0
    socket security layer
    یه پرتکل برا encrypt کردن دیتای ارسالی تو شبکه(lan,wan) هست از پورت 443 tcp استفاده میکنه
    vpn sstp و https از این پرتکل استفاده میکنن.در کل میشه گفت قویترین پرتکل encryption هستش

mojtaba461، SAMANEH_E، SAMANEH_E و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    نقل قول نوشته اصلی توسط SAMANEH_E نمایش پست ها
    آقای آشوری اخیرا تو جواب پست ها لحن صحبت و برخورد جنابعالی جالب نیست.درسته خیلی چیزارو میشه با سرچ پیدا کرد.ولی مطرح کردنش خالی از لطف نیست.حداقل سوال دوستمون باعث میشه که اگه منم ندونم فلان اصطلاح چیه برم دنبالش برای منم جالب میشه

در ضمن هستند کسانی در این انجمن که اطلاعاتی دارند از لحاظ تجربی و یا فن بیان قوی و یا......که تو درک مفاهیم به خیلی ها کمک میکنه

این انجمن هم مدیر داره.و به نظر من این قدر کارکشته و فهمیده هست که هدف این انجمن و خیلی چیز هارو بدونه که من و شما ندونیم

پس لطف بفرمایید خون خودتونو کثیف نکنید و کاسه داغ تر از آش نشید.اگه احساس میکنی خیلی بلدی و یا اعصابت خرد میشه از این سوال ها میتونی اون پست رو جواب ندی یا ازش رد شی.خیلی سوال ها و مشکلات دیگه هست که بدون پاسخه

دوست عزیز نه من اصلا هیچی بلد نیستم اما هر چیزی رو بلد نباشم یکم براش تلاش میکنم لقمه حاضر آماده و جویده شده دوست ندارم ( شاید بعضیا دوست داشته باشن )
    دقیقا همینطوره مدیر داره و فکر میکنم این صحبتهای شما در حدود اختیارات مدیر سایت باشه

ممنون

- - - Updated - - -

دوست عزیز شما هم به جای اینکه وقت بگذاری جواب منو بدی اگه موضوع برات جالب بود جواب دوستمون رو میدادی

موفق باشی

نام حقيقي: Hamid Abedi

عضو عادی
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها
    دوست عزیز نه من اصلا هیچی بلد نیستم اما هر چیزی رو بلد نباشم یکم براش تلاش میکنم لقمه حاضر آماده و جویده شده دوست ندارم ( شاید بعضیا دوست داشته باشن )
    دقیقا همینطوره مدیر داره و فکر میکنم این صحبتهای شما در حدود اختیارات مدیر سایت باشه

ممنون

- - - Updated - - -

دوست عزیز شما هم به جای اینکه وقت بگذاری جواب منو بدی اگه موضوع برات جالب بود جواب دوستمون رو میدادی

موفق باشی
    منم نگفتم شما لقمه رو بجو بذار دهن کسی دیگه.گفتم شاید سوال دوستمون که از نظر شما مسخره است شاید که خیلی ها اون پست رو جواب نمیدند یا گذرشون رد میشه اون سوال رو میبینند برای اونها جالب باشه

منم ادعای بلد بودن نکردم.اگه جواب سوالو خیلی مسلط باشم میدم.(بیشتر بیننده هستم تا ..............)

کلمات کلیدی در جستجوها:

sdh چیست

ssl چیست سرچ

سرچ sll چیست

sll چیست

برچسب برای این موضوع