نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط mehdi-e62
  • 1 توسط sma.ffcc
  • 1 توسط halvaei

موضوع: مشکل با pwkara

نام حقيقي: علی

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

مشکل با pwkara

سلام من نرم افزار pwkara رو در شرکت نصب کردم بر روی یکی از سیستمها نرم افزار ی که می گه فقط فایل config.ini رو نصب کن نصب کردم حالا اون کامپیوتر رو عوض کردم و یک backup با Acronis ازش گرفتم ولی فایل backup روی سیستم جدید بالا نمی یاد و وقتی که فایل اجرایی رو از روی سرور اجرا می کنم پیغام خطا می ده من ایمیج ویندوز قبلی رو دارم کسی می دونه این فایل config.ini کجا کپی می شه که اونو تو سیستم جدید کپی کنم و برنامه رو اجرا کنم پیغام خطا هم می گه: قادر به ارتباط با sql نمی باشد

نام حقيقي: مهدی مرادی

عضو عادی
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    12
    شما 1 بار سی دی آپدیت نرم افزارو بزار و نرم افزار آپدیت کن
    احتمال زیاد مشکلت حل میشه

brownbear سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: seyyed mehdi abedi

عضو عادی شناسه تصویری sma.ffcc
    نوشته
    716
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    228
    نقل قول نوشته اصلی توسط brownbear نمایش پست ها
    سلام من نرم افزار pwkara رو در شرکت نصب کردم بر روی یکی از سیستمها نرم افزار ی که می گه فقط فایل config.ini رو نصب کن نصب کردم حالا اون کامپیوتر رو عوض کردم و یک backup با Acronis ازش گرفتم ولی فایل backup روی سیستم جدید بالا نمی یاد و وقتی که فایل اجرایی رو از روی سرور اجرا می کنم پیغام خطا می ده من ایمیج ویندوز قبلی رو دارم کسی می دونه این فایل config.ini کجا کپی می شه که اونو تو سیستم جدید کپی کنم و برنامه رو اجرا کنم پیغام خطا هم می گه: قادر به ارتباط با sql نمی باشد
    دوست عزیز با سلام
    این پیغام
    قادر به ارتباط با sql نمی باشد
    برای ما هم پیدا شده بود اول طبق گفته شرکت فقط روی قفل کلیک راست میکنی گزینه About را بزن وپورت مورد نظر دو ریجستری تو قسمت این نرمافزار کد رو تغییر بده و سیستم ریست کن
    دوم اگه ورزن سخت افزار و نرم افزار قدیمی هستش حتما به روزرسانی کن ( ما با هزار منت این کار کردیم چون شرکت اصلا زیر بار نمیرفت برای اینکه کلیه ورژن سخت افزار هاشون ورژن 85 هستش )
    باز اگر نشد تو پوشه نصب برنامه یه فایل sql update هستش حتما اونو تو sql server باز کن و اجرا کن تا پایگاه داده به روز بشه
    ما هم همچین مشکلات داشتیم با این نرم افزار

brownbear سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    دوستان عزیز ، فکر می کنم بهترین کار برای رفع مشکلاتتون تماس با خود شرکت باشه .کارشناسهای پشتیبانی اونجا خیلیخوب جواب میدن .

sma.ffcc سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: seyyed mehdi abedi

عضو عادی شناسه تصویری sma.ffcc
    نوشته
    716
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    228
    با تشکر از اقای حلوایی عزیز
    ولی چه کارشناسانی ؟
    که هنوز با sql 2000 کار میکنند که ما باید به اون بگیم چطوری فایل تو sql وارد کنن یا وقتی مشکل داریم به هزار دلیل ادمو میپیچونن
    یا هنوز ورزن این برنامه با ویندوز Xp کار میکنه و تو ویندوز 7 مشکل داره
    میگیم حل کنن
    خیلی راحت میگن ویندوز به xp تغییر بدین درسته میشه
    اخه اینم شد جواب

نام حقيقي: علی

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    با تشکر از دوستان
    من فکر می کنم سوالم را درست اعلام نکردم
    ببینید من یک سیستم داشتم که این برنامه روش نصب بود سیستم مشکل پیدا کرد و اونو عوض کردم ویندوز هم عوض شد ، من یک بکاپ از سیستمم با acronis داشتم ولی چون سخت افزار سیستم تغییر کرده قادر به بازیابی نیست فقط می تونم به داده هاش دسترسی داشته باشم
    ببینید دوستان من به سرور دسترسی ندارم و هیچ اطلاعی درباره ارتباطش به سرور ندارم(این برنامه قبل از من روی این سیستم نصب شده بود) یعنی این برنامه رو سیستم من نصب نیست
    سوال من اینه ببینید دوستان من وقتی می خوام اونو نصب کنم یه سری اطلاعات می خواد که من نمی دونم
    می خواستم ببینم این فایلی که روی سیستم کپی می شه و حاوی تنظیمات اتصال هست می دونید کجاست که من این فایلو از back up سیستم قدیمی روی سیستم جدید کپی کنم و برنامه اجرا بشه

کلمات کلیدی در جستجوها:

pwkara

طریقه نصب نرم افزار pwkara

نصب Pwkara

نرم افزار pwkara

قادر به ارتباط با sql server نمی باشدشركت pwkaraنحوه نصب برنامه pwkaraبرنامه pwkaraنصب برنامه pwkaraریست کردن پسورد pwkaraطریقه نصب pwkaraاشکال در نصب pwkaraنرم افزار pw karapw karaنصب نرم افزار pwkarapwkara نرم افزارpwkara نصبقفل نرم افزار PWKARAنحوه نصب pwkaraشرکت pwkaraآپدیت برنامه pwkarapwkara مشکلاتراهنمای نصب pwkaraپسورد pwkaraنصب قفل pwkara

برچسب برای این موضوع