نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط vadood
  • 1 توسط al1p0ur
  • 1 توسط sallea
  • 1 توسط al1p0ur

موضوع: دسترسی به اینترانت یک سازمان ,اداره ,... از طریق اینترنت

نام حقيقي: مجید

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    18

دسترسی به اینترانت یک سازمان ,اداره ,... از طریق اینترنت

سلام عزیزان شبکه.

می خواستم این رو بدونم که همیشه به ما پرسنل گفتند که فقط تو محیط اداره می تونید از بخشنامه ها و اطلاعیه ها و اخبار سازمان مطلع باشید و هر زمان که از خانه یا خارج از محل کار سعی کردیم این اطلاعات رو ببینیم اینترنت قبول نمی کرد و اینولید اعلام می کنه.ولی برخی مدیران از طریق اینترنت به این اطلاعات دسترسی دارند و همه مطالب همیشه و در هر کجا در اختیارشونه. جالب اینکه اطلاعات خاصی هم نیست همش مربوط به جلسات و بازدید های و امور پرسنلی و رفاهی و ایناست و این نیست که بخوای به مدارکی دسترسی داشته باشی و هر موقع از مسئولان کامپیوتر خواستیم برای کارکنان هم راه بندازن گفتند" نمی دونم پهنای باند نداریم و مدیران فلان و ..." ما هم که خبره شبکه مثل شما نبودیم و نیستیم (طبق فرمایش آدمین عزیز ما از 90% ایم نه از 1 - 9 ).
    قابل به ذکر اینکه من به ایمیل شخصی درون سازمان و برخی چیز های مشترک بین اینترانت و اینترنت با یوزر و پسورد شخصی اعطایی توسط سازمان دسترسی دارم ولی می خوام بدونم بدون هماهنگی و ایجاد تنظیمات اختصاصی به هر فرد توسط مرکز کامپیوتر سازمان خودمون می تونیم به وبسایتهای اینترانتی سازمان برای دیدن اطلاعات عمومی موجود دسترسی داشته باشیم؟

اگه نمیشه راهی باشه که بتونیم پی دی اف اطلاعیه ها و بخشنامه ها و اخبار رو هم در بیاریم خوبه وب پیچ نخواستیم.

ممنونم

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط Mxtgr : 2012-07-23 در ساعت 03:55 AM

نام حقيقي: ودود

عضو عادی شناسه تصویری vadood
    نوشته
    741
    سپاسگزاری شده
    548
    سپاسگزاری کرده
    49
    اگر این امکان را برای شما در نظر نگرفته باشند طبیعی است که موفق نشوید.

البته یه راهکار هست که اون هم وقتی قابل انجام هست که شما جزو اون 10 درصد باشی و مسولان انفورماتیک شرکت جزو 90 درصد

Mxtgr سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    18
    دوست عزیز ممنون از اینکه سعی درمن تشویق به پیوستن در جرگه 10 درصدی ها دارید .همه چیز را همگان دانند من اینجا 90 % ام ولی تو فرومهای تخصصی دیگر خارج از این فروم جزو بالای هرم هستم.
    ممنون خواهم شد که راهکاری بدید و من هم سعی می کنم تو این انجمن هم خودم رو بالا بکشم.

بسم اله

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    18
    اساتید کسی خارج از تعارفات راه حل واقعی نداره برای این مورد؟راهنماییم کنید لطفا"
    ممنون

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mxtgr نمایش پست ها
    سلام عزیزان شبکه.

.ولی برخی مدیران از طریق اینترنت به این اطلاعات دسترسی دارند و همه مطالب همیشه و در هر کجا در اختیارشونه.
    اگه اینطوره شما هم باید بتونید ، فقط باید آدرسی رو که مدیران از اون استفاده میکنند رو ، بدونید .
    مگر اینکه به مدیرانتون وی P ان داده باشند یا از Token استفاده کنند که در اینصورت باید شما هم اینا رو داشته باشید

نام حقيقي: علیرضاباقری

عضو عادی
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    82
    سپاسگزاری کرده
    59
    داداش یه شوال رو سیستم اگه میتونی نرم افزار نصب کنی نرم افزار team viewer رو نصب کن بعد از خونه به کامپیوتر اداره وصل شو

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط al1p0ur نمایش پست ها
    اگه اینطوره شما هم باید بتونید ، فقط باید آدرسی رو که مدیران از اون استفاده میکنند رو ، بدونید .
    مگر اینکه به مدیرانتون وی P ان داده باشند یا از Token استفاده کنند که در اینصورت باید شما هم اینا رو داشته باشید
    ممنون از بذل توجه تون به سوالم

دادن "توکن" و دسترسی به آدرسها که قاعدتا" بدون تایید انفورماتیک سازمان شدنی نیست که اونام سخت گیری خودشو دارن. فقط می دونم آدرس های درون سازمان بجای com. یا org. و غیره 2 حرفی هستند و سر واژه اول نام سازمان هست که از بیرون اینترانت بی معنی است.

مثلا" اگه برفرض مثال تامین اجتماعی باشه بخوای بری بخش "رفاهیات" اسم سایتش تو اینترانت هست :
    refahi.te
    البته این آدرس بالا بر مبنای واقعی نیست ولی همچینن چیزی هست تو سازمان ما که واقعی تو محیط اینترانت صفحه رو باز می کنه.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sallea نمایش پست ها
    داداش یه شوال رو سیستم اگه میتونی نرم افزار نصب کنی نرم افزار team viewer رو نصب کن بعد از خونه به کامپیوتر اداره وصل شو
    ممنون از شما
    من دقیقا" نگرفتم چی شد و باید چه کار کنم و به چه ابزاری نیاز دارم؟

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    مطلب رو نگرفتی !
    وقتی مدیران آ از اینترنت ، از همه جا ، و هر وقت میتونند به سایتی که مورد نظر شما هست دسترسی داشته باشند ، یعنی هیچ محدودیتی برای دسترسی در نظر گرفته نشده و شما هم میتونید با داشتن آدرس ، به این موضوع دست پیدا کنید . در این حالت سیستم از کجا میفهمه که شما مدیر هستید یا نه ؟
    احتمالا از یک آدرس دیگه غیر از چیزی که در داخل سازمان استفاده میکنید استفاده میشه .
    همانطور که قبلا هم عرض کردم مگر مدیران از vpn,ssl-vpn یا .... استفاده کنند .

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط al1p0ur نمایش پست ها
    مطلب رو نگرفتی !
    وقتی مدیران آ از اینترنت ، از همه جا ، و هر وقت میتونند به سایتی که مورد نظر شما هست دسترسی داشته باشند ، یعنی هیچ محدودیتی برای دسترسی در نظر گرفته نشده و شما هم میتونید با داشتن آدرس ، به این موضوع دست پیدا کنید . در این حالت سیستم از کجا میفهمه که شما مدیر هستید یا نه ؟
    احتمالا از یک آدرس دیگه غیر از چیزی که در داخل سازمان استفاده میکنید استفاده میشه .
    همانطور که قبلا هم عرض کردم مگر مدیران از vpn,ssl-vpn یا .... استفاده کنند .
    ممنون
    باید همین طور باشه از یه واسطه باید استفاده کنن برای اینکه بتونن به زیر سایتهای سازمان دست برسونند.چه طور میشه براش وی بی ان ساخت و چه چیز هایی نیازه؟

از شفاف سازی تون ممنون

کلمات کلیدی در جستجوها:

دسترسی به اینترانت از طریق اینترنت

امنیت اینترانت

همه چیز درباره اینترانت

همه چیز راجع به اینترنت و اینترانت

دسترسی به شبکه اینترانت از طریق اینترنت

اینترانت از طریق g.

دسترسی یک سازمانمدیریت دسترسی به اینترنت در شبکههم اینترانت ه اینترنتاينترنت از طريق اينترانتدسترسی به اینترنت واینترانت از طریق isaدر اداره فقط به ایمیل دستری دارمدست رسی به اینترنت محدود شده کامپیوتر ادارهدسترسی به اینترنت از طریق اینترانت؟تنظیمات اینترانت ادارهدسترسی به اینترنت با اینترانتدسترسی به اینترانت با اینترنتدسترسي به اينترنت در شبكه يك ادارهدسترسی به یک کامپیوتر از طریق اینترانتدسترسی به کامپیوترها در ادارات از طریق سرورهمه چیز در باره اینترانتهمه چیز در مورد اینترانتاطلاعات مربوط به اینترانتدسترسی به اینترانت از اینترنتشبکه یک اداره

برچسب برای این موضوع