صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 22 از مجموع 22

موضوع: دسترسی به یک وبسایت دارای SSL که دسترسی به آن از خارج از ایران محدود شده(IP ایران فقط قبول است).

نام حقيقي: مجید

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط DiGiBoY نمایش پست ها
    اون ور پروکسی؟!!!
    پروکسی اطلاعات Encrypt شده رو از شما می گیره و به وب سرور بانک تحویل میده. خودش که نمی دونه این اطلاعات چیه. اگه از SSL استفاده نمی شد چون اطلاعاتی رو که داشت از خودش عبور می داد Encrypt نشده بود می تونست بفهمه که چیه.
    میزان امنیت در این Transaction به امنیت SSL بستگی داره. که من به شخصه در حال حاضر به اندازه کافی بهش اعتماد دارم.
    محمد جان پس طبق فرمایشات پیشین و تایید هم اکنون شما
    فکر می کنید استفاده از پروکسی شما که فرمودید خالی از اشکال ومورد اطمینان است و قابلیت اتکا دارد.اگر مورد تایید است امکان دارد از این دست پروکسی ها بیشتر برای من و سایرین قرار بدید که ممنونتم.

چون گزینه " سپاس" پایین پستها برای قدر دانی شما کم هست ازتون مجددا" سپاسگزارم
    مجید

DiGiBoY سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد

خواننده شناسه تصویری DiGiBoY
    نوشته
    410
    سپاسگزاری شده
    414
    سپاسگزاری کرده
    74
    مجید جان همون طور که قبلاً عرض کردم، اطلاعات شما فرستاده میشه به پروکسی و از اون جا فرستاده میشه به وب سرور بانک. صد البته تمام ترافیک شما از داخل پروکسی می گذره اما چون این اطلاعات Encrypt شده، به درد هیچ کس نمی خوره به جز خود بانک که کلید Decryption رو داره. امنیت این اطلاعات هم به اندازه امنیت پروتکل SSL هست. شاید نظر عده ای از دوستان این باشه که به SSL اعتماد نکنن، نظرشون هم محترمه، اما نظر من اینه که SSL با توجه به امکانات سخت افزاری/نرم افزاری امروزی به اندازه کافی امن هست.
    باشه، اگه نیاز هست چند تا دیگه هم میذارم. خودتون هم میتونید با Search تو اینترنت به راحتی پیدا کنید.
    و نهایتاً، خواهش می کنم مجید جان. قابلی نداشت.

Mxtgr سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمدرضا

خواننده
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    2
    اطلاعات از درخواست کننده تا پروکسی ، encrypt است، ولی در پروکسی clear text است ، و از پروکسی به بانک هم encryp است ، چرا که پروکسی private key را دارد.

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152
    از پراکسی استفاده کنید، اگه مرورگر ایراد validate کردن ssl داد استفاده نکنید ! در غیراینصورت اطلاعات شما %100 محفوظ است .

DiGiBoY و Mxtgr سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد

خواننده شناسه تصویری DiGiBoY
    نوشته
    410
    سپاسگزاری شده
    414
    سپاسگزاری کرده
    74
    نقل قول نوشته اصلی توسط networkmat نمایش پست ها
    اطلاعات از درخواست کننده تا پروکسی ، encrypt است، ولی در پروکسی clear text است ، و از پروکسی به بانک هم encryp است ، چرا که پروکسی private key را دارد.
    همون طور که اشکان گفت، اگه Proxy بخواد همچین کاری کنه Browser از Certificate ایراد می گیره.
    Private Key مربوط به Certificate بانک رو فقط خود بانک داره.

ویرایش توسط DiGiBoY : 2012-07-26 در ساعت 04:41 PM

نام حقيقي: محمدرضا

خواننده
    نوشته
    47
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    2
    web browser به خصوص mozila ایراد نمیگیره ، میاد میگه این Certificate که داره استفاده میشه توسط شرکتی issue شده که من نمیشناسمش، به کاربر میگه اگه trust داری ، تایید کن...

نام حقيقي: مجید

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط networkmat نمایش پست ها
    web browser به خصوص mozila ایراد نمیگیره ، میاد میگه این Certificate که داره استفاده میشه توسط شرکتی issue شده که من نمیشناسمش، به کاربر میگه اگه trust داری ، تایید کن...
    ممنون
    در این یه مورد من فقط از " گوگل کروم" واقعی و" اینترنت اکسپلورر 9" واقعی استفاده می کنم(واقعی یعنی اونی که خودم خریدمشون).این دوتا هم ایراد نگرفتن و داره جواب می ده خدایا شکر.

سپاس

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

پروکسی وب سایت

سایت دارای پروکسی

سایت وب پروکسی

وب پروکسی ایرانی

پروکسی ssl

ssl پروکسیوب پروکسی سایتپروکسی های sslوب پروکسی 2012پروکسی سرور برای 217.218.127.127حل مشکل sslپراکسی سروروب پروکسی به ایمیل شمارفع مشکل ssl با پراکسیپروکسی IP ایرانپراکسی سرور داخل ایرانوب سایت پرکسیوب پروکسی های جدید 2012سایتهای دارای پروکسینگرفتن آی پی vpnرفع مشکل sslاي پي پراكسي sslسایت دارای sslebanking.mellat.irسایت پرکسی

برچسب برای این موضوع