نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: آنتی ویروس های رایگان بهتر از نسخه های پولی

نام حقيقي: مهدی جان بزرگی

عضو غیر فعال
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0

آنتی ویروس های رایگان بهتر از نسخه های پولی

در آخرین تست منتشر شده از مرجع مقایسه آنتی ویروسها AV-COMPARATIVES نتیجه بسیار جالبی بدست اومده. تو این تست تعدادی از آنتی ویروسها نسخه رایگان رو شرکت داده بودند.

و نتیجه زیر در قدرت شناسایی ویروسها بدست اومد

یکی از ایراداتی که به آنتی ویروسهای رایگان گرفته میشه اینه که کمپانی هایی که نسخه رایگان ارایه می کنند در حقیقت از کامپیوترهای مربوط به عنوان honey farm استفاده می کنند به این صورت که فرمولهای پیچیده تری رو توی هوش مصنوعی بکار میبرن تا نمونه ویروسهای بیشتری رو جمع کنند. این کار خطر false positive رو افزایش میده و ممکن یه فایل حیاتی سیستم از بین رفته و خسارت جبران نا پذیری رو وارد کنه.

موضوعات مشابه:
    maminsafar سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امین

مسدود شده
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    5

آنتی ویروس های رایگان بهتر از نسخه های پولی

[QUOTE=bjbozorgi;328854]در آخرین تست منتشر شده از مرجع مقایسه آنتی ویروسها AV-COMPARATIVES نتیجه بسیار جالبی بدست اومده. تو این تست تعدادی از آنتی ویروسها نسخه رایگان رو شرکت داده بودند.

و نتیجه زیر در قدرت شناسایی ویروسها بدست اومد

یکی از ایراداتی که به آنتی ویروسهای رایگان گرفته میشه اینه که کمپانی هایی که نسخه رایگان ارایه می کنند در حقیقت از کامپیوترهای مربوط به عنوان honey farm استفاده می کنند به این صورت که فرمولهای پیچیده تری رو توی هوش مصنوعی بکار میبرن تا نمونه ویروسهای بیشتری رو جمع کنند. این کار خطر false positive رو افزایش میده و ممکن یه فایل حیاتی سیستم از بین رفته و خسارت جبران نا پذیری رو وارد کنه.

خوب باید بگویم که این کیفیت در مورد هوش مصنوعی بوده و در مورد تکنولوژی هایی چون کلود که جدیدا در برخی آنتی ویروس ها استفاده می شود باعث ایجاد کیفیت فراتر و امکانات بیشتر در نسخه های رایگان می گردد.
    اگر شما از نسخه های رایگان صحبت کنید امکانات آن در مورد فقط ویروس یابی است یعنی محافظت و نه اینکه راهکاری برای جلوگیری از سرقت اطلاعات باشد زیرا امکاناتی همچون محافظت پسورد ها و یا وب و یا دانلودها و خیلی چیزهای دیگر را ندارد .
    و بیشتر به درد پاکسازی یک سیستم آلوده می خورد.

نام حقيقي: mohsen

عضو عادی شناسه تصویری mohsen_nt
    نوشته
    21
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    0
    در نسخه های سازمانی ضد ویروس رایگان نداریدم مگر نسخه 30 روزه که ان هم بعد از 30 روز انقضا می شود من به شخصه چون در سازمان های زیادی کار کردم چه دولتی چه خصوصی و .... مک افی را پیشنهاد می کنم هرچند ضد ویروس های دیگر مثل کسپراسکای یا نود32 بسیار برای کاربران خانگی خوب و پر مصرف هستند اما برای سازمان ها به ان شکل که در منزل و مصارف خانگی عملکرد درستی دارند عمل نمی کنند و باز هم تجربه بنده نشان داده که کنسول مدیریتی این محصولات در شبکه تا چه حد ضعیف عمل می کند در صورتی که مک افی با دارا بودن نسخه شبکه بسیار پیشرفته و حرفه ای که باید حتما تجربه کنید بسیار سر تر از این محصولات می باشد برای اطلاعات بیشتر به وب سایت زیر مراجعه کنید در این میان لازم به ذکر هست که امنیت 90 درصد بانک های کشور و. سازمان های مهم کشور توسط این ضد ویروس و محصولات امنیتی مک افی تامین می شود.
    WWW.MCAFEESECURE.IR

نام حقيقي: ali mahdavikia

عضو عادی
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    9
    حرفه همتون قبول ولی اگه یه ادمین شبکه حرفه ای باشه نیاز به آنتی ویروسم نداره چون خودش آنتی ویروسه ما مشکل هممون اینه که خیلی تنبلیم و سعی نمی کنیم اگه یه ذره پشتکار به خرج بدیم نه هک می شیم نه ویروس می گیریم یه داستان جالب که برای خودم اتفاق افتادو براتون بگم : من توی علمی کاربردی تحصیل می کنم یه روز ادمین شبکه دانشگاه اومد پیشم ( البته میدونست که از هک و امنیت یه چیزایی سرم میشه ) جالب بود گفت فکر کنم هک شدیم رفتم به سیستم سرور یه نگاه انداختم دیدم به به چه حالی میکنه هکره نه فایروالی نه آنتی ویروسی هیچی دریغ از یه ذره امنیت خالی بعد از اینکه فایروال و آنتی ویروس رو فعال کردم شبکه بهتر شد خیلی خیلی جالب بود که ادمین ما چند ساله که Isp هم داره نمی دونست که فایروال رو باید روشن کنه. از همه معذرت می خوام قصد اسپم نداشتم فقط می خواستم بگم که اگه من ادمین یا کاربر یه ذره بخودم فشار بیارم هیچوقت چنین مشکلاتی پیش نمی یاد ما ها همه کارو انجام می دیم فقط انجام میدیم دیگه کاری به بقیه مسائل جانبیش نداریم اگه دروغ میگم بگین ما همیشه چوب اشتباهات خودمونو می خوریم غیر از اینه

کلمات کلیدی در جستجوها:

مقایسه آنتی ویروس های پولی ورایگان

مقایسه آنتی ویروس رایگان با پولی

مقایسه آنتی ویروس های رایگان و پولی

برچسب برای این موضوع