صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 26 از مجموع 26

موضوع: مقایسه کاربردی UTM‌ ها

نام حقيقي: علیرضاباقری

عضو عادی
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    82
    سپاسگزاری کرده
    59
    اپن سورس چه ربطی به backdoor داشتن یا نداشتن داره !!!!
    برنامه های اپن سورس بالغ بر میلیون ها خط برنامه س اگه کسی بخواد back door توی این برنامه ها بزاره پیدا کردنش سخته

نام حقيقي: مهدی هنرمند جوان

خواننده شناسه تصویری subzer0
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3
    تا حدی حرف شما درسته اما فکر نمیکنید اگه مثلا backdoor داشته باشه طرف مریض نیست اپن سورس کنه که!!
    این همه UTM که هیچکدومم اپن سورس نیستن مگه کسی گفت چرا اپن سورس نیستن؟!!!
    خرد جمعی اشتباه نمیکنه!! یا حر اقل میشه گفت خرد جمعی مدت طولانی نمیتونه اشتباه کنه!
    این همه سرور های رایگان لینوکسی وجود داره که اپن سورسن آیا میشه گفته شما رو راجع بهشون تکرار کرد؟!!

نام حقيقي: Hamed Shafaghi

عضو عادی
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    78
    سپاسگزاری کرده
    73
    با عرض سلام خدمت همه دوستان

من بعد از مقداری تحقیق به این دو مدل جهت شبکه یکی از دیتاسنترهامون رسیدم

1-Juniper ssg-520M
    2-FortiGate-310B

دوستانی که روی هر کدام از این برندها تجربه عملی دارند لطف کنند بدون توجه به قیمت مزایا و معایب این دو دستگاه را با هم مقایسه کنند.

نام حقيقي: mehrdad hajizadeh

عضو عادی
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    104
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط esfahanweb نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت همه دوستان

من بعد از مقداری تحقیق به این دو مدل جهت شبکه یکی از دیتاسنترهامون رسیدم

1-Juniper ssg-520M
    2-FortiGate-310B

دوستانی که روی هر کدام از این برندها تجربه عملی دارند لطف کنند بدون توجه به قیمت مزایا و معایب این دو دستگاه را با هم مقایسه کنند.
    دوست عزیز در خرید fortigate دقت کن.. UTM خیلی خوبیه ولی ما در خریدش یه نکته رو توجه نکردیم و اینکه مثل برندی مانند سایبروم هارد نداره و برای گرفتن log های ماهیانه و هفتگی و انالیز انها به ماژول دیگری بنام Forti analyzer یا یک syslog server جدا نیاز هستش و حودش نمیتونه لاگ نگهداری کنه...البته ما 200B خریدیم ها مشخصاتش رو باید چک کنی...

esfahanweb سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حمید قنبریان

خواننده
    نوشته
    501
    سپاسگزاری شده
    522
    سپاسگزاری کرده
    203
    از دید فنی و کارشناسی :

جهت اطلاع ، اخیراً بخشنامه ای که سازمانها و ارگانهای دولتی ابلاغ شده است و موکداً ذکر شده که فقط از فایروال ایرانی در شبکه خود استفاده کنید حتی اگر فایروال دیگری دارید آنرا از مدار خارج کنید . سازمانهایی سراغ دارم که Junipper یا Fortigate خود را از مدار خارج و بالاجبار از این فایروال گران قیمت استفاده کرده اند .

حالا دوستان چند نوع از این فایروالهای ایرانی میشناسید آیا فقط همان یک برند است . ثانیاً در مقام استفاده از این نوع فایروال چه جایگاهی دارد .

نام حقيقي: mehrdad hajizadeh

عضو عادی
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    104
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid khan نمایش پست ها
    از دید فنی و کارشناسی :

جهت اطلاع ، اخیراً بخشنامه ای که سازمانها و ارگانهای دولتی ابلاغ شده است و موکداً ذکر شده که فقط از فایروال ایرانی در شبکه خود استفاده کنید حتی اگر فایروال دیگری دارید آنرا از مدار خارج کنید . سازمانهایی سراغ دارم که Junipper یا Fortigate خود را از مدار خارج و بالاجبار از این فایروال گران قیمت استفاده کرده اند .

حالا دوستان چند نوع از این فایروالهای ایرانی میشناسید آیا فقط همان یک برند است . ثانیاً در مقام استفاده از این نوع فایروال چه جایگاهی دارد .
    دوست عزیز اتفاقا منم اینو شنیدم ...اگه بخش نامه ای در این زمینه داری میتونید بزارید اینجا.....
    اگه اشتباه نکنم 3 یا 4 شرکت رو من شنیدم که فایروال دارن و در واقع لینوکس رو embed کردن تو یه سخت افزار چینی یا تایوانی....البته نکته اینجاست که خیلی شرکت های بزرگ هم این کار رو کردن ولی روی سخت افزار خیلی کار کردن....

عضو عادی
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    78
    سپاسگزاری کرده
    73
    از دید فنی و کارشناسی :

من واقعاً از جواب شما تعجب کردم چون گفته بودید "از دید فنی و کارشناسی" ولی جوابتان هیچ بخش فنی و کارشناسی نداشت!!!
    شرکت ما دولتی نیست و همچین بخشنامه ای هم نداریم ، بنده هم به هیچ عنوان قصد ندارد برند ایرانی استفاده کنم.
    مجدداً سوالم را تکرار می کنم که نظر دوستان در مورد این دو دستگاه از دید فنی چیست؟؟

نام حقيقي: حمید قنبریان

خواننده
    نوشته
    501
    سپاسگزاری شده
    522
    سپاسگزاری کرده
    203
    نقل قول نوشته اصلی توسط esfahanweb نمایش پست ها
    من واقعاً از جواب شما تعجب کردم چون گفته بودید "از دید فنی و کارشناسی" ولی جوابتان هیچ بخش فنی و کارشناسی نداشت!!!
    شرکت ما دولتی نیست و همچین بخشنامه ای هم نداریم ، بنده هم به هیچ عنوان قصد ندارد برند ایرانی استفاده کنم.
    مجدداً سوالم را تکرار می کنم که نظر دوستان در مورد این دو دستگاه از دید فنی چیست؟؟
    دوست و سرور گرامی جناب آقای شفقی بدلیل اینکه تاپیک اصلی حول UTM ایرانی است بنده نیز از دوستان تقاضای نظر کارشناسی و فنی در مورد این چند نوع UTM ها کردم (چون برند ایرانی است تبلیغ محسوب نشود) امیدوارم جسارت بنده را ببخشید و پاسخ تعجبتان را گرفته باشید .

احیاناً کسی از دوستان این UTM ها را با ترافیک بالا زیر بار برده است ...

عضو عادی
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    78
    سپاسگزاری کرده
    73
    دوست و سرور گرامی جناب آقای شفقی بدلیل اینکه تاپیک اصلی حول UTM ایرانی است بنده نیز از دوستان تقاضای نظر کارشناسی و فنی در مورد این چند نوع UTM ها کردم (چون برند ایرانی است تبلیغ محسوب نشود) امیدوارم جسارت بنده را ببخشید و پاسخ تعجبتان را گرفته باشید .

احیاناً کسی از دوستان این UTM ها را با ترافیک بالا زیر بار برده است ...
    با وجود توضیحاتتان باز هم متن شما یک جمله خبری/اداری است نه یک جمله فنی/کارشناسی.
    بنظر من البته در هر صورت استفاده از UTM خارجی اگر یک ضرر مثل back door داشته باشد استفاده از UTM ایرانی هزار و یک ضرر دارد

عضو عادی
    نوشته
    260
    سپاسگزاری شده
    78
    سپاسگزاری کرده
    73
    سه نکته اینجا وجود دارد.

1- اینکه به گفته شما یک شرکت ایرانی به فنآوری بالاتر و برتر از شرکتهایی مانند Cisco ، juniper و .... رسیده است.

2- در مورد ترافیک 2G حداقل اجازه بدهید بنده قبول نکنم این تست را

3- اگر قرار به ارجاع به ایمیل و خارج از انجمن باشد سمت و سوی تاپیک مـتأسفانه منحرف شده است

ویرایش توسط ARM : 2011-07-10 در ساعت 09:48 AM

ARM
    ARM آنلاین نیست.
    نام حقيقي: علیرضا مشعلی

مدیر بازنشسته شناسه تصویری ARM
    نوشته
    1,898
    سپاسگزاری شده
    2497
    سپاسگزاری کرده
    1832
    سلام
    همونطور که دوست عزیزمان آقای نجاتی زاده فرمودند این تاپیک امکان تبدیل به موضوع تجاری را دارد . در پست های گذشته چند مورد تبلیغاتی و نام بردن از محصولات داخلی مشاهده شد که حذف و اخطار انجام گردید .در صورت تکرار با وجود جذاب بودن مبحث تاپیک بسته خواهد شد .
    با تشکر

esfahanweb و al1p0ur سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

utm ایرانی

مقایسه انواع utm

کاربرد utm

انواع utmUTM ايرانيمقایسه UTM هاutm کاربردutm ایرانutm netasq چیستایرانی utmفایروال ایرانیمقایسه فایروال های ایرانیutm هاي ايرانيمقایسه UTMutm netasqچیستفایروال های utmفايروال ايرانيكاربرد utmutm چیستفایروال های ایرانیUTMهای ایرانیقیمت UTMutm netasq چيستانواع utmهاسیستم تصویر utm ایران

برچسب برای این موضوع