صفحه 4 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 از مجموع 69

موضوع: روش مقابله با DDos

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

چون همیشه این بحث ها میشه و معمولاً هم هیچ وقت دو طرق حاضر نیستن بگن که کی اشتباه می کنه و در آخر هم تاپیک دیگه پیگیری نمیشه یا بسته میشه از اساتید با تجربه و مدیران می خوام که کامل از اول تا آخر این تاپیک رو بخونن و بگن که کی اشتباه می کنه تا یکی میاد این تاپیک رو می خونه آخرش متوجه بشه و نتیجه گیری کنه . اینطور نباشه که ما اینجا بحث کنیم خواننده هم بخونه و متوجه نشه کدام مطالب درست و کدام یک غلط هستش . ممنون میشم اگه توجه بشه . اگه بنده اشتباه می کنم بگید اگر جناب کلاهی اشتباه می کنند بگین . من بار ها دیدم تاپیک ها رو که بحث میشه اما آخرش مشخص نمیشه کی حرف حق رو زده .

با تشکر

شما نگران نباشيد. كسي كه بخواد نتيجه گيري كنه و دنبال مطلب باشه ،
    مطمئنا انقدر فهم و شعور داره كه تشخيص بده كي چي ميگه. نظرم اينه.

نام حقيقي: کیوان رحیمی

عضو عادی شناسه تصویری Sinozit
    نوشته
    302
    سپاسگزاری شده
    256
    سپاسگزاری کرده
    119
    البته راست میگید جناب کلاهی وقتی دوستان کتاب به عنوان یک refrence قبول ندارند و یک فیلم youtube که پروکسی ست می کنه با hide ip رو میگن fake ip حتماً خواننده متوجه میشه .

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

البته راست میگید جناب کلاهی وقتی دوستان کتاب به عنوان یک refrence قبول ندارند و یک فیلم youtube که پروکسی ست می کنه با hide ip رو میگن fake ip حتماً خواننده متوجه میشه .
    جناب رحيمي ، دوست عزيز،
    لطفا كنين با طعنه و كنايه حرف نزنين، اگه مشكلي بود ، سوالي بود، اگه نكته نا مفهومي بود ،
    بگين تا توضيح داده بشه.

نوشته
    302
    سپاسگزاری شده
    256
    سپاسگزاری کرده
    119
    دوستان قضاوت می کنند راجع به مطالب

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    فکر میکنم موقعه اونه که بجای تقاضا به مدیریت برای رسیدگی، تقاضا برای بسته شدن تاپیک رو ارسال کنیم...

دوستان؛
    هرچقدر که اطلاعات دارید، مادامی که غرور در کنار آن داشته باشید، باور کنید، هیچ شخصی برای اطلاعات شما، پشیزی ارزش هم قائل نخواهد بود .

پیشنهاد میکنم هر یک، در یک تاپیک مجزا، راجع به تئوری ها، برنامه های عملی و روش های کاربردی که به صحت آن اعتقاد دارید، شروع به بحث و گفتگو کنید .
    صحت و سقم نوشته ها را دوستانی که بعد از شما به آن نوشته ها میرسند تایید یا رد خواهند کرد .

aliafzalan و Sinozit سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    302
    سپاسگزاری شده
    256
    سپاسگزاری کرده
    119
    نگاهی به حملات DDOS

این از تاپیک من

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    جناب رحیمی، تاپیک شما رو دیدم، نیازی به اعلام نبود؛ بگذریم... انشالله فعالیت های هم شما و هم سایر دوستان ادامه داشته باشه . . .

بیایید با هم، یک ساختمان آباد کنیم نه هرکدام، برای خود ساختمانی نیمه کاره و معیوب؛

یک دِهِ آباد، بهتر از صد شهر خراب !

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    302
    سپاسگزاری شده
    256
    سپاسگزاری کرده
    119
    بیایید با هم، یک ساختمان آباد کنیم نه هرکدام، برای خود ساختمانی نیمه کاره و معیوب؛
    خودتون این نظر رو داده بودید که هرکدام یک تاپیک جدا بزنیم . حالا با این جمله .......... نمیدونم والا من از وقتی که اومدم تو این فروم کسی پیدا نشد که اگه با گفته های من مخالف بوده باشه بیاد صحبت کنه و تا آخرش پای حرفش باشه .

نه هرکدام، برای خود ساختمانی نیمه کاره و معیوب
    و فقط هم کنایه دیدم در این فروم . باز هم می گم اگر reference نمیدادم این حرف ها رو شاید می شد قبول کرد .

بهتره بنده در این فروم نباشم چون با حقیقت کنار اومدن برای دوستان اینقدر سخت هستش که هر بار یک حرفی می زنند با تنه و کنایه بدون آنکه علمی بحث کنند .

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

کسی پیدا نشد که اگه با گفته های من مخالف بوده باشه بیاد صحبت کنه و تا آخرش پای حرفش باشه .
    نكته اينجاست كه تنها راه ارائه مستندات اين پست ها هستند
    و مادامي كه طرف مقابل ، با اصرار زياد ، در مقابل مستندات ،
    بر نظر خود پافشاري ميكند، سكوت بهترين راه است.

بهتره بنده در این فروم نباشم .
    مطمئن باشيد نه براي من نه براي شما و نه براي هيچ كسي
    دعوت نامه فرستاده نشده.

چون با حقیقت کنار اومدن برای دوستان اینقدر سخت هستش که هر بار یک حرفی می زنند با تنه و کنایه بدون آنکه علمی بحث کنند
    اهل بحث علمي هستيم ، اهل جدل علمي نيستيم.
    بحث رو دنبال كنين، ببينين اولين كنايه وحاشيه رو كي نوشته؟
    ارجاع به پست شماره 47 و 42.

سكوت.

ویرایش توسط zamoova : 2010-07-01 در ساعت 07:27 PM

نوشته
    302
    سپاسگزاری شده
    256
    سپاسگزاری کرده
    119
    نكته اينجاست كه تنها راه ارائه مستندات اين پست ها هستند
    و مادامي كه طرف مقابل ، با اصرار زياد ، در مقابل مستندات ،
    شما برای حرفهای خودتون یک منبع معتبر معرفی نکردین جناب کلاهی اما بنده معرفی کردم پس قطعاً اگر بخواهید تئوری های بنده رو رد کنید می بایستی توسط یک منبع معتبر تر این کار را انجام بدید .

بنده بدون منابع بر روی تئوری های خودم پا فشاری نکردم و نمی کنم . هر حرفی که بزنم این رو شک نکنید که یک کتاب در مورد حرف خودم معرفی می کنم . اما شما یک wikipedia دادین که تو اون هم راجع به mac spoofing بود . یک فیلم youtube که راجع به استفاده از پروکسی . بنده ندیدم شما یک کتاب معرفی کنید که صحت تئوری های شمارو ثابت کند . حتی اون منابع ای هم که گذاشتید اصلاً ربطی به تئوری های شما نداشت

ویرایش توسط Sinozit : 2010-07-01 در ساعت 07:57 PM

نوشته
    302
    سپاسگزاری شده
    256
    سپاسگزاری کرده
    119
    ببينين اولين كنايه وحاشيه رو كي نوشته؟
    ارجاع به پست شماره 47 و 42.
    در تاپیک جداگانه بنده ( نگاهی به حملات DDOS ) این رو خوندید ؟ :

سلام به تمامی دوستان . در تاپیک قبلی بحث به حاشیه کشیده شده بود و من هم مقصر بودم و از همه دوستان طلب بخشش می کنم . با گفته ی آقای محمد رسول راستی موافق بودم و به همین جهت یک تاپیک اختصاصی در مورد تئوری هایی که خودم قبول دارم اونهارو باز کردم و تئوری های موجود رو در اینجا قرار میدم و جناب کلاهی هم لطف کننید یک تاپیک دیگه بزنند و تئوری های خودشون رو اونجا قرار بدن . حالا یا بهتر اینکه پایپن همین تاپیک بنده کل تئوری هایی که مورد قبول ایشون هست رو بزارند .

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

هر حرفی که بزنم این رو شک نکنید که یک کتاب در مورد حرف خودم معرفی می کنم . اما شما یک wikipedia دادین که تو اون هم راجع به mac spoofing بود . یک فیلم youtube که راجع به استفاده از پروکسی . بنده ندیدم شما یک کتاب معرفی کنید که صحت تئوری های شمارو ثابت کند . حتی اون منابع ای هم که گذاشتید اصلاً ربطی به تئوری های شما نداشت
    قطعا همین طوره جناب رحیمی.

ویرایش توسط zamoova : 2010-07-02 در ساعت 11:17 AM

نام حقيقي: علی مهری

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

کمک

سلام به همه
    استاد ما گفته یکی از حمله های DDOS یا DOS رو با C# شبیه سازی نمایید . لطفا کمک کنید
    چه جوی اینکارو بکنم .

نام حقيقي: هومن

عضو عادی شناسه تصویری houman_wan
    نوشته
    191
    سپاسگزاری شده
    80
    سپاسگزاری کرده
    11
    یه آرایه 10 تایی تعریف کن . . . بعد برنامه رو اجرا کن و از کاربر بخواه که عدد وارد کنه و با اون اعداد ، آرایه رو پر کن . . . ولی به جای 10 تا ، 600 تا عدد بریز !
    دیگه برنامه ات نمی تونه سرویس بده . . . به این میگن DoS .

یه کم پیشرفته تر می خوای ؟؟ یک دیتا بیس تعریف کن که مثلا 200 تا رکورد String بگیره . . هر String هم 10 تا کاراکتر باشه . . بعد دوباره برنامه رو اجرا کن و از کاربر بخواه که دیتابیس رو پر کنه . . . بعد به جای 200 تا string که هر کدوم 10 تا کاراکتر داره . . 500 تا string که هر کدوم 50 تا کاراکتر داره توش بریز . . . دیگه دیتابیس نمی تونه سرویس بده و از کار می افته . . .به این میگن DoS .

برای شبیه سازی DDoS هم می تونی از چند کلاینت مختلف ، همین سناریو ها رو پیاده سازی کنی . . . مثلا برنامه تحت شبکه بنویس : یه آرایه 10 تایی تعریف کن . . . بعد برنامه رو اجرا کن و از سه کاربر تحت شبکه بخواه که عدد وارد کنند و با اون اعداد ، آرایه رو پر کن . . . ولی به جای 10 تا ، هر کاربر 600 تا عدد وارد کنند!
    دیگه برنامه ات نمی تونه سرویس بده . . . این میشه DDoS

نام حقيقي: علی مهری

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman_wan نمایش پست ها
    یه آرایه 10 تایی تعریف کن . . . بعد برنامه رو اجرا کن و از کاربر بخواه که عدد وارد کنه و با اون اعداد ، آرایه رو پر کن . . . ولی به جای 10 تا ، 600 تا عدد بریز !
    دیگه برنامه ات نمی تونه سرویس بده . . . به این میگن DoS .

یه کم پیشرفته تر می خوای ؟؟ یک دیتا بیس تعریف کن که مثلا 200 تا رکورد String بگیره . . هر String هم 10 تا کاراکتر باشه . . بعد دوباره برنامه رو اجرا کن و از کاربر بخواه که دیتابیس رو پر کنه . . . بعد به جای 200 تا string که هر کدوم 10 تا کاراکتر داره . . 500 تا string که هر کدوم 50 تا کاراکتر داره توش بریز . . . دیگه دیتابیس نمی تونه سرویس بده و از کار می افته . . .به این میگن DoS .

برای شبیه سازی DDoS هم می تونی از چند کلاینت مختلف ، همین سناریو ها رو پیاده سازی کنی . . . مثلا برنامه تحت شبکه بنویس : یه آرایه 10 تایی تعریف کن . . . بعد برنامه رو اجرا کن و از سه کاربر تحت شبکه بخواه که عدد وارد کنند و با اون اعداد ، آرایه رو پر کن . . . ولی به جای 10 تا ، هر کاربر 600 تا عدد وارد کنند!
    دیگه برنامه ات نمی تونه سرویس بده . . . این میشه DDoS

به همین راحتی؟

صفحه 4 از 5 اولیناولین 1 2 3 4 5 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

شناسایی botnet

http:forum.persiannetworks.comf105t36313.html

شبیه سازی حملات DDoS

هانی پات

شبیه سازی حمله ddos

راه های مقابله با ddos

روش مقابله با DDOS

pdf راجع به spoofing

توضیح ddos

شبيه سازي حمله ddos

انواع حملات ddos

دانلود نرم افزار sebekیک کتاب راجع به ismsراه کار قطعی مقابله با ddosarpچيست ؟:wikipediaتشخیص و مقابله با حملات dosجلوگیری از حملات arp روش های مبتنی بر نرم افزارمقابله با حملات ddosکتاب botnetشبیه ساز حملات ddosهاني پات چيستحملات DDOSddos روش مقابلهddosروش anomaly detectionدر مورد مقاله

برچسب برای این موضوع

2008, archive, arp, attack, backup, broadcast, cache, ddos, dns cache, dos, file sharing, forum, gateway, google, hack, hacking, high, html, https, img, internet, ip address, isms, join, lan, list, local, login, mac, man, messaging, name resolution, pat, pdf, persian, php, proxy, ram, route, rule, smb, sniffer, ssl, telnet, فیلم, فیلترینگ, فایر وال, فایروال, لینوکس, مقایسه, محافظت, مدیریت, مشکل, نگهداری, نرم افزار, نصب شده, هوشمند, هاست, هزینه, هستش, ویروس, وایرشارک, وب سرور, وبلاگ, کلاستر, کنفرانس, کنترل, کند, کامپیوتر, کانفیگ, کار, کتاب, کردن, گوگل, پهنای باند, پورت, پروکسی, پروتکل, view, web, wordpress, آموزشی, آنالیز ترافیک شبکه, آی پی, آپدیت, امنیت, امنیت شبکه, انتقال, اولین, ای پی, اینترنت, ایران, اجرای, استاد, اشتراک, اشتراک گذاری, اطلاعات, بلاک, بک آپ, بالای, برنامه, برنامه نویسی, بررسی, تجربه, تحقیق, تحت وب, ترافیک, ترافیک شبکه, تست, جلوگیری, حمله, حمله ddos, حداقل, خودکار, خودش, دیتا سنتر, دیتابیس, دامنه, دانلود, درخواست, دزدگیر, دستور, دسترسي, روی, روش, راهنمایی, رایگان, زمانی, سناریو, سوییچ, سوئیچ, سرور, شبكه, شبیه سازی, شبکه, عیب یابی

نمایش برچسب ها