نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 از مجموع 1

موضوع: ban شدن در مسنجری به نام beyluxe و راهکاری برای unban شدن

نام حقيقي: mohammad

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ban شدن در یک مسنجر و راهکاری برای unban شدن

سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز

حقیقت اینکه در مسنجری به نام ***bey یک ID داشتم که بنا بر دلایلی وارده ban list این مسنجر شدم

حالا هم میخوام با تغییر دادن اطلاعات شبکه و با اطلاعات جدید دوباره به این مسنجر دسترسی پیدا کنم و تا حدودی

از تجهیزات شبکه سر در میارم ولی قطعا نه به اندازه ی شما

ولی شنیده بودم که همچین مسنجری که ساختارش مثل ***Pal هست از روی چند تا چیز یک USER رو Ban میکنن
    و تا اونجایی که من میدونم این اطلاعات مربوط میشه به :
    MAC Address
    IP Address
    Volume Serail Number Hard Disk Drive
    Serial Windows

تا اونجایی که من میدونستم با تغییر اینها باید میشد دوباره به این مسنجر دسترسی پیدا کرد ولی همه این کار هارو
    کردم اما بازم نشد و به این ترتیب عوضشو کردم 100 تا برنامه برای تغییر سریال هارد هست ولی به دلیل اینکه
    هیچ کدوکشون درست کار نکردند از هاردم back up گرفتم و هارد رو دوباره پاریشن بندی کردم با اینکه نیاز به

پارتیشن بندی نبود اما این کارو کردم و هاردو فرمت و تا سریال هارد عوش بشه که شد در مرحله ی بعد windows

رو عوض کردم که سریال ویندوز عوض بشه از vista استفاده میکردم که بعدش یه Winsows 7 Ultimate 64 bit ریختم
    پیشنهاد میکنم اگه سیستمتون میکشه نصبش کنید حرف نداره اینم از مرحله دوم که سریال windows هم

عوض شد و بعد MAC Address رو خواستم عوض کنم که در Windows 7 یکم سخته بدون استفاده از هیچ برنامه ای

طبق تعاریف Windows 7 به صورت XY XX XX XX XX XX عوضش کردم و این مرحله هم با موفقیت انجام شد و حالا
    یک MAC Address جدید دارم و مرحله بعد که عوض کردن IP Address بود که IP Address من طبق دستور
    ipconfig/all در CMD تونستم IP خودمو پیدا کنم و با IP Scanner از رنج IP خودم Ping گرفتم و یک Dead IP پیدا کردم

و اون رو وارده IPv4 کردم به عنوان مثال IP خودمو از 192.168.1.100 به 192.168.1.132 تغییر دادم با یک DNS جدید از

سایتفقط کسانی که ثبت نام کرده اند می توانند لینک ها را ببینند ... در کمتر از 1 دقیقه ثبت نام کنیدو بعد سیستم رو Restart کردم و خواستم با یک ID جدید وارد Bey**** Messnegr

بشم که انگار نه انگار و باز هم این پیغام رو میده
    You Are Currently Restricted From Using Bey**** Messenger
    و یک دونه USB Wifi هم داشتم اصلا کارت شبکه Laptop رو خاموش کردم و این رو اکتیو کردم ولی باز هم نشد و
    پیغام بالا رو داد حالا میخوام اگه ممکنه کمک کنید دیگه چه چیز های رو باید عوض کنم و یا چی کار کنم تا بتونم به

این مسنجر وارد بشم ممنون از همه ی شما دوستان