نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: امنیت شبکه LAN در زمان اتصال به شبکه اینترنت

نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14 امنیت شبکه LAN در زمان اتصال به شبکه اینترنت

با سلام
    من یه شبکه LAN دارم که با یک سرور2003 و AD با هم در ارتباطند اومدم واسه اینترنت یه ISA Server راه انداختم و اینترنت و Share کردم تو شبکه میخوام بدونم برای امنیت شبکه خودم به لحاظ اینکه کسی از بیرون داخل نشه و مثلا اطلاعات داخل سرورهامو برنداره چه راهکاری وجود داره درضمن من McAfee هم نصب کردم
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: mmm

خواننده
    نوشته
    135
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط cisco_mha نمایش پست ها
    با سلام
    من یه شبکه LAN دارم که با یک سرور2003 و AD با هم در ارتباطند اومدم واسه اینترنت یه ISA Server راه انداختم و اینترنت و Share کردم تو شبکه میخوام بدونم برای امنیت شبکه خودم به لحاظ اینکه کسی از بیرون داخل نشه و مثلا اطلاعات داخل سرورهامو برنداره چه راهکاری وجود داره درضمن من McAfee هم نصب کردم
    با تشکر

ایزا همان کار را می کند اگر تنظیمات پیش فرض ان را تغییر ندهی

کلمات کلیدی در جستجوها:

امنیت شبکه lan

امنیت در شبکه lan

امنیت شبکه لن

امنيت در شبكه lanاتصال شبکه به اینترنت در 2003امنيت شبكه لنامنيت شبكه lanامنیت در شبکهlan*چگونگی وصل شدن به یک شبکه lan از بیرون شبکه*امنیت شبکه ‏LAN‏ شبکه لنامنیت شبکه داخلی LANتقویت شبکه lanامنیت شبکه lan و اینترنت امنیت یک شبکه LANامنیت در شبکه محلیserverراههایتقویت امنیت شبکه lanامنیت داخلی شبکه lanامنیت شبکه محلی LANامنیت lanبراي ديدن ساعت در شبكه محلي شبکه lan و اتصال به اینترنتامنیت در share فایلها در شبکه داخلیاقدامات امنیتی در اینترنت شبکه داخلی

برچسب برای این موضوع