صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 28

موضوع: انتخاب UTM سیستم مدیریت یکپارچه تهدیدات

نام حقيقي: Alireza Sotari

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

انتخاب UTM سیستم مدیریت یکپارچه تهدیدات

سلام دوستان
    من می خوام یه فایروال UTM بگیرم فورتینت و سایبروم رو بهم پیشنهاد کردن نظرتون چیه، سایبروم خیلی امکانات داره ولی اسمشو نشنیده بودم قبلا، لطفا راهنمایی کنید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: abbas azimi

عضو غیر فعال شناسه تصویری pyramid
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست خوبم
    اولین مساله ای که به نظرم می رسه تقاوت بین قابلیت ها و ابزار هایی که هر یک دارن، مثلاً سایبرم Bandwidth Manager داره که خیلی هم خوب کار میکنه و در کنار Identity Base بودنش قابلیت اعمال Policy های بسیار و متنوعی رو بر اساس هویت کاربر میده.
    در ضمن میتونید نگاهی هم به Online Demo هر کدوم بندازید و مقایسة خوبی داشته باشید.

سایبرم Support فوق العاده ای داره، لطفاً این آدرس رو چک کنید:
    UTM Support : Cyberoam
    حتی میتونید chat هم با مراکز پشتیبانیش داشته باشید.

از لحاظ حقوق بین الملل و Sanction هم هیچ موردی نداره، تو ابران نمایندگی های فروش و پشتیبانی رسمی و مجاز داره.
    نمیدونم Fortigate سیاست هاش چطوریه، اگر کسی اطلاعات بده ممنون میشم.

ویرایش توسط pyramid : 2008-10-15 در ساعت 03:06 PM
    foroutan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Danial Doustar Moghaddam

عضو غیر فعال شناسه تصویری danialm
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    من با سایبروم کار کردم. خیلی عالی هست . دوستمون هم درباره پشتیبانیش گفتن . حتی شده بهم زنگ زدن و راهنمایی کردن
    درباره خود کنسول هم باید بگم از هر لحاضی جواب داده و تا بحال تمام نیازهای من رو عملی کرده .
    حتی متونم راهنمایتون کنم کنسول بصورت آزمایشی براتون نصب بشه و بینید که جواب میده یا نه . اما مطمئن باشید پشیمون نمیشید .

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    نظر شخصی : سایبروم اصلا خوب نیست !!

نام حقيقي: Danial Doustar Moghaddam

عضو غیر فعال شناسه تصویری danialm
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    اقا ایمان وقتی میگی یه چیزی بده . بهتره برای حرفت یه دلیلی هم بیاری که ما هم اگر نمیدونیم یاد بگیریم . هرچند کوتاه اما قانع کننده باشه . ممنمون

نام حقيقي: Iman Mansouri

عضو غیر فعال شناسه تصویری shabake_karan
    نوشته
    1,050
    سپاسگزاری شده
    369
    سپاسگزاری کرده
    12
    اگر که با UTM و فایروال های مختلف کار کنی . کامل متوجه می شه که اصلا خوب نیست یعنی چه !!!

نام حقيقي: abbas azimi

عضو غیر فعال شناسه تصویری pyramid
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon1

سلام به همگی
    خصوصاَ ایمان عزیز
    ایمان جان به نظر میرسه که تجربه زیادی در زمینه امنیت و کار با Firewall و UTM ها داری. خیلی خوشحالم که تو این Forum قارسی پیدات کردم، میشه یکمی بیشتر واسمون توضیح بدی یا اگه محصول خاصی رو دوست داری میشه راجع بهش بیشتر بگی. من هم مثل شما و بقیه می خوام بهترینش رو تو شبکه ام داشته باشم و بعنوان یه مشاور بهترینش رو پیشنهاد بدم.

البنه تو یه انجمن دیگه هم عرض کردم که "هیچکدوم وحی منزل نیست و هر کسی با یه شیوه ای راحت تر و به قول انگلیسی ها One man's trash is another man's treasure"

خیلی ها رو هر کدوم خیلی زحمت کشیدن و می کشن، ما وظیفه داریم متناسب با نیازها، امکانات، بودجه و ... خوبتر رو انتخاب کنیم.

ae_ سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: hadi

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوست من
    سایبروم یه محصول هندی هست که حدود 3 سال هست وارد ایران شده و عمر زیادی از اون نمی گذره. ولی آماری که من سراغ دارم تابحال با وجود اینکه حدود 20 پروژه اجرای مختلف با توپولوژی های شبکه و نیازمندی های متفاوت رو که خودم دیدم حتی یک موردشون هم ناراضایتی برای مدیران شبکه و امنیت بوجود نیاورده. سایبروم چندین مزیت رقابتی داره که محصولات مشابه یا ندارن یا ضعیف دارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alisec نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من می خوام یه فایروال UTM بگیرم فورتینت و سایبروم رو بهم پیشنهاد کردن نظرتون چیه، سایبروم خیلی امکانات داره ولی اسمشو نشنیده بودم قبلا، لطفا راهنمایی کنید

ویرایش توسط SADEGH65 : 2010-05-15 در ساعت 08:06 AM

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    چرا همینجا نمیذارین که من و احتمالا سایرین هم بتونن استفاده کنند ؟

نام حقيقي: isa

خواننده
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    cyberoam مدت زمان زیادی نیست که تو ایران فعالیت میکنه و با محصولاتی مثل Fortigate و juniper هنوز زوده که مقایسه بشه
    تو مسایل امنیتی سابقه و عملکرد مثبت امتیاز محسوب میشه و به شخصه من نسبت به محصولی که هنوز شناخت زیادی روش ندارم نمی تونم اعتماد کنم.
    ضمناً این محصول مشترکاً هندی و آمریکاییه.

نام حقيقي: Ali Imani

عضو غیر فعال
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    10
    با سلام خدمت اساتید عزیز.
    ببینید در مورد انتخاب یه UTM نباید بگیم چون این امکاناتش زیاده پس این UTM خیلی خوبه یا چون در خیلی از شبکه های استفاده شده،خوبه یا چون خدمات پشتیبانی خوبی داره پس خوبه یا اینکه چون با ایران مشکلی نداره خوبه البته بی تاثیر نیست در ضمن قصد جسارت خدمت اساتید عزیز رو به هیچ عنوان ندارم.
    به نظر من هر شبکه شرایط خاص خودش رو داره و هر UTM واسه هرشبکه ای خوب نیست نیازها مشخص میکنه که از چه UTM استفاده بشه.و نباید به صورت کلی بررسی بشه.
    ببینید اولین دلیل استفاده از UTM برقراری امنیت شبکه بطوری که تاثیر کمی روی سرعت شبکه داشته باشه.
    خوب UTM میتونه همزمان چند تا کار رو انجام بده فایروال ، آنتی ویروس ، IPS و ... ،
    چقدر IPS این UTM در مقابل حملات مقاومه از چه الگوریتمی واسه تشخیص حمله استفاده میکنه آیا هوشمنده؟ که اینم جای بحث داره.
    آنتی ویروس همینطور در مورد تشخیص ویروس .
    و ....
    استفاده کردن از هرکدوم از این بخش های UTM باید ببینید چقدر در overload شبکه تاثیرگذازه
    بهتره در مورد جزئیات UTMها بحث بشه و دید کلی نداشته باشیم.تا از این طریق بتونیم تجربه های خودمون رو به اشتراک بگذاریم.
    من به شخصه Fortigate و Juniper رو می پسندم ولی دلیلی نمیشه که همیشه و در همه حال از این 2 برند استفاده کنم.

موفق باشید.

نام حقيقي: رحيمي

خواننده شناسه تصویری rahimi_gnu
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    26
    نقل قول نوشته اصلی توسط aimani نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید عزیز.
    ببینید در مورد انتخاب یه UTM نباید بگیم چون این امکاناتش زیاده پس این UTM خیلی خوبه یا چون در خیلی از شبکه های استفاده شده،خوبه یا چون خدمات پشتیبانی خوبی داره پس خوبه یا اینکه چون با ایران مشکلی نداره خوبه البته بی تاثیر نیست در ضمن قصد جسارت خدمت اساتید عزیز رو به هیچ عنوان ندارم.
    به نظر من هر شبکه شرایط خاص خودش رو داره و هر UTM واسه هرشبکه ای خوب نیست نیازها مشخص میکنه که از چه UTM استفاده بشه.و نباید به صورت کلی بررسی بشه.
    ببینید اولین دلیل استفاده از UTM برقراری امنیت شبکه بطوری که تاثیر کمی روی سرعت شبکه داشته باشه.
    خوب UTM میتونه همزمان چند تا کار رو انجام بده فایروال ، آنتی ویروس ، IPS و ... ،
    چقدر IPS این UTM در مقابل حملات مقاومه از چه الگوریتمی واسه تشخیص حمله استفاده میکنه آیا هوشمنده؟ که اینم جای بحث داره.
    آنتی ویروس همینطور در مورد تشخیص ویروس .
    و ....
    استفاده کردن از هرکدوم از این بخش های UTM باید ببینید چقدر در overload شبکه تاثیرگذازه
    بهتره در مورد جزئیات UTMها بحث بشه و دید کلی نداشته باشیم.تا از این طریق بتونیم تجربه های خودمون رو به اشتراک بگذاریم.
    من به شخصه Fortigate و Juniper رو می پسندم ولی دلیلی نمیشه که همیشه و در همه حال از این 2 برند استفاده کنم.

موفق باشید.
    ولی از اونجایی که fortigate , juniper مبتنی بر سخت افزار و asic-based هستند تاثیر خیلی زیادی روی تروپوت شبکه نمیذارند و realtime عمل میکنند.
    که همین فیچر فورتیگیت و جونیپر و سیسکو رو از بقیه متمایز میکنه.
    در انتخاب یک محصول هم اتفاقا پیشینه/ اینکه کجاها کار شده / اینکه چند ساله بدون مشکل کار میکنه خودشون عواملی هستند که در انتخاب یک جنس به خریدار کمک میکنه.

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    ما هم برای جایی یم Cyberoam گرفتیم.
    سیستم عاملش لینوکس، قابلیتهای خوبی داره اما برای فایروال استفاده نکردیم هنوز.

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    سلام
    ما Cyberoam داریم (قبلش از ISA استفاده میکردیم) - سرعت به نسبت ISA خیلی بهتر شده.
    از قابیلتهای کنترل پهنای باند و محدودیت زمانی کاربران و آنتی ویروی ازش استفاده میکنیم. لایسنس IPS اش رو هم خریدیم ولی هر دو سه روز یکبار CPU usage به 100 درصد میرسید و تقریبا برای 5 دقیقه از کار میافتاد (البته بعدش خودش درست می شد!!) به همین دلیل غیرفعالش کردیم.

f14f21 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: رحيمي

خواننده شناسه تصویری rahimi_gnu
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    26
    جناب یوسفی: آنتی ویروس / آنتی اسپم / مدیریت پهنای باند / ids - ips چطور بوده؟

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

کارکرد اصلی سایبروم

درباره utm

http://forum.persiannetworks.com/f105/t22377-2.html

سيستم utm

spooler utm

utmسيستم

کارکرد اصلی سایبروم چیستمدیریت یکپارچه تهدیداتچرا در ایران از سیستم تصویر UTMاستفاده میشود1سایبروم چیست؟مقاله utmکارکرد اصلی سایبروم به لاتینسیستم utmUTMسیستمutm spooler شرکت کارکرد اصلی سایبروم http://forum.persiannetworks.com/f105/t22377.htmlutm spoolerفایروال میتافایروال utmچرا در ايران ازسيستم تصوير utm استفاده ميشود؟fortinet سیستم مدیریت یکپارچه تهدیدهاسیستم مدیریت یکپارچه تهدید fortinetcybroam

برچسب برای این موضوع