صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: ایا می توان isp را Sniff کرد؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: محمد بازویی

خواننده شناسه تصویری power
    نوشته
    460
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    123
    اگر برات امکان داره مشکلتو توی همین تاپیک بگو تا بقیه بچه ها هم نظر بدن ... البته اگر دوست داری ناراحت نشی ها ...

نام حقيقي: Mobin

عضو عادی
    نوشته
    111
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    11
    اینطور که داره پیش میره کاملاً از بحث Sniffing خارج شدیم و در حال تحلیل راههای نفوذ به یک ISP هستیم! ببینید بعضی تکنیک های نفوذ به شبکه هست که الان بیشتر جنبه ی تئوری داره و نمیشه به اونها به عنوان راه نفوذ یک شبکه نگاه کرد.البته هر کدوم از این روشها مثل Sniffing در جای خودش ممکنه کمکی برای شما باشه اما زیاد نمیشه روشون حساب باز کرد.مثلاً همین War Dialing،زمانی که شما Range شماره های ISP رو نداشته باشید و همچنین خطر ردیابی خط تلفنتون هم وجود داشته باشه چطور میخواید از این روش استفاده کنید؟
    من یه پیشنهاد دارم براتون که فکر میکنم بهترین و کم خطرترین راه برای نفوذ به ISP باشه.اکثر ISP ها برای خودشون Mail Server و Web Server دارن که به یوزرهاشون آدرس ایمیل بدن و صفحات گزارشگری اکانتها رو هاست کنن.اغلب این سرور ها رو خود ادمین ISP نصب میکنه و چون زیاد پیگیر update و پشتیبانیش نیستن میتونید یه باگ خطرناک که پیدا شد روی این سرور ها تست کنید.البته اکثر باگهایی که Public میشن در ابتدا کد exploit ندارن و باید خودتون کدش رو بنویسید.اگر برنامه نویسی مشکل دارید میتونید پسورد های پیش فرض رو تست کنید،موقع نصب هر برنامه ای معمولاً اکانت های پشتیبانی با پسورد پیشفرض روش ایجاد میشه.
    اگر ISP مورد نظرتون زیاد بزرگ نباشه و پشتیبانی خوبی نداشته باشه بهتون تضمین میدم اگه پشت firewall گیر نکنید در صورت عدم امکان ورود با اکانت های پیشفرض باگهای روی سرور حتماً شما رو به هدفتون میرسونه.قبل از هر کاری هم از پروکسی استفاده کنید.

فکر میکنم نه تنها War Dialing بلکه کلاً این مسائل آخر عاقبت خوبی براتون نداشته باشه.به هر حال خودتون بهتر میدونید چیکار دارید میکند.

این نوشته ها رو هم من ننوشتم،دوستم با نام کاربری من نوشته!

عضو غیر فعال شناسه تصویری handi
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوباره از همه مخصوصا اقایان secure_krnl و power متشکر
    نمیدونم می تونم بحث رو که دیگه با این تاپیک ارتباط نداره ادامه بدم یا نه.....
    دوستان این isp از چندتا سرور استفاده می کنه که رو یکیش وب سرور iis (کلا از ویندوز سرور ۲۰۰۳ استفاده می کنه) ورژن ۶ هست
    با نسوس آ‍پ دیت هم چک کردم اما......
    به نظر شما از حملات لایه شبکه استفاده باید کرد یا لایه کاربرد؟ یا بهتره به روتر حمله کرد؟
    اگه لازمه بگید با پی ام یا ایمیل یا پیغام خصوصی بپرسم........

نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    راستش همونطور که secure_krnl عزیز گفت wardialing یه کم ترسناکه...

nkm
    nkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Ali, Niknam

مدیر بازنشسته شناسه تصویری nkm
    نوشته
    2,552
    سپاسگزاری شده
    519
    سپاسگزاری کرده
    197
    اجازه ميديد به بخش امنيت انتقالش بدم؟؟؟

دز ضمن دوستاني كه اطلاع دارن ممنون ميشم كه اطلاعات را به صورت جدا گانه بدن تا دوستاني كه شبكه دارن از اون استفاده كرده و جلوي حملات را بگيرن

بزودی دوباره برمیگردم!
    ------
    علی نیکنام
    ali { a@t } niknam.ir

نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    خواهش می کنم.. فک کنم اونجا بهتر باشه...

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

دانلود نرم افزار cheops

دانلود dsniff

نفوذ به isa

snifحمله از نوع

اموزش کامل نرم افزارcheops

دانلود برنامه tcpdump

مقاله در مورد sniff

دانلود نرم افزار DSniff

حمله active sniffingطریقه کار با نرم افزار CHEOPSدرباره sniffingبرنامه dsniffنرم افزار هابیل و قابیلآیا ip دریافتی از isp رویحمله active sniffing از نوع سوئیچدانلودنرم افزار CHEOPSکد pdump حمله به سوییچ از طریق نرم افزار cainنحوه اسنیف یک isp محلینفوذ به ispتوضیحی درباره sniffingحمله sniffing در lan از طریق سوییچ با استفاده از نرم افزار cainآموزش حمله mac flooding از طریق نرم افزار cainآموزش حمله به سوییچ از طریق نرم افزار cainحمله به arp از طریق نرم افزار cain

برچسب برای این موضوع