صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 25 از مجموع 25

موضوع: بهترین sql server برای هلو شبکه

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    اگر همش رو نانو بزنی میشه 4 تا نانو که به قراری هر نانو 300 تا 350 در مجموع 1200 تا 1450
    اگر هم میکروتیک بزنی 2 تا برد میخواد به قرار هر برد 250 میکنه 500
    4 تا کارت شبکه وایرلس به قرار هر کارت 250 میشه 1 میلیون
    4 تا پیگ تیل ( pig tale ) لازم داری به قرار 30 میشه 120
    4 تا آنتن میخوای به قرار هر انتن حداقل 200 میکنه 800
    2 تا منبع تغذیه میخوای به قرار هر منبع 40 میکنه 80
    2 تا باکس میخوای به قرار هر باکس 75 میکنه 150
    حالا یه جمع بزن برای لینک میکروتیک ببین چقدر میشه
    ( البته اگر فاصله ات کمه به نظر من از همون نانو استفاده کن ، بهترین کیفیت ارتباطی رو بهت میده و بدون دردسر هم کانفیگ میشه . حالا فاصله ات چقدره )
    ممنون اینها برای یک لینکه یا دو لینک ؟ فاصله به شعاع 5 کیلومتر یعنی میخوام بتونم در بستر وای فای به وب سرویس های موجود در مرکز دسترسی داشته باشیم این دسترسی برای لب تاپ و تبلت و در آینده موبایل هایی رو شامل بشه که کارمندان شرکت در بیرون از مرکز باید برای ارتباط با دیتای موجود در سرور مرکز باید داشته باشند همچنین برای ارتباط بین مرکز یک شعبه در فاصله هوایی 2000 متری با دید مستقیم

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    این تجهیزاتی که گفتم 2 تا لینک رو بهت میده
    ببین برای اینکه بتونی تو این شعاع امکانات دسترسی از طریق گوشی و لپ تاپ رو فراهم کنی این چیزها به کارت نمیاد ، اصلا این کار تقریبا محاله ، چون نیاز به کلی تجهیزات داری ، برای یه بستر چند صد متری راحت میشه انجام داد اما این فاصله نه ،
    برای این فاصله هم از همون میکروتیک استفاده کن ، البته نانو هم جواب میده با دید مستقیم خوب ولی ممکنه کمی به دردسر بخوری مخصوصا جاهایی که آلودگی فرکانسی باشه

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    ببین برای اینکه بتونی تو این شعاع امکانات دسترسی از طریق گوشی و لپ تاپ رو فراهم کنی این چیزها به کارت نمیاد ، اصلا این کار تقریبا محاله ، چون نیاز به کلی تجهیزات داری ، برای یه بستر چند صد متری راحت میشه انجام داد اما این فاصله نه ،
    برای این فاصله هم از همون میکروتیک استفاده کن ، البته نانو هم جواب میده با دید مستقیم خوب ولی ممکنه کمی به دردسر بخوری مخصوصا جاهایی که آلودگی فرکانسی باشه
    ممنون ولی کاری است که در نهایت باید انجام بشه ولی من توی این فروم دوستان گفتن میشه برای شعاع 5 تا 10 کیلومتر میکروتیک استفاده کرد . کلا برای این سناریوی من نظر شما چیه ممنون میشم اگر به تفضیل برای یک مبتدی شرح بدین و در هر صورت از اینکه برای پست های من وقت گذاشتین نهایت تشکر و تقدیر رو دارم

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    ببین برای 5 تا 10 کیلومتر منظورشون لینک ارتباطی بوده ، که هر دو طرف به رادیو نیاز هست. شما با لپ تاپ نمیتونی تو فاصله 5 کیلومتری لینک بگیری. نیاز داری به جوری اون سیگنال رو برای لپ تاپ تقویت کنی ، چیزی مثل دکل BTS تلفن همراه که تو فواصل مناسبی باید تکرار بشه ، پس تو برای این فاصله به چیزی حدود 20 30 تا اکسس پوینت احتیاج داری که فکر نمیکنم هزینه اش برات بصرفه.

Amir 2010a سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    بین برای 5 تا 10 کیلومتر منظورشون لینک ارتباطی بوده ، که هر دو طرف به رادیو نیاز هست. شما با لپ تاپ نمیتونی تو فاصله 5 کیلومتری لینک بگیری
    ممنون گرفتم دو ست عزیز حالا برای انتقال دیتا دو طرف لینک در نهایت به چه پهنای باندی در این فاصله میشه رسید و با چه تجهیزات و قیمتی ؟ در حالت کلی شما فرض کنید کاربران دو طرف لینک 10 کیلومتری بخوان یک کنفرانس آموزشی رو بصورت ویدئو در سیستماشون و بدون فریز و قطع ارتباط مشاهده کننن عملیه؟چه سخت افزاری میخواد؟

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    ای بابا حاجی گرفتی ما رو؟
    پس اون لیست قیمتی که دادم چی بود؟
    برای 10 کیلومتر بهتره از میکروتیک استفاده کنی ، اما اگر نمیخوای زیاد خرج کنی میتونی bullet m5 بگیری ، با آنتن پارابولیک استفاده کنی ، تنظیمش سریع و بی دردسر اما خب کیفیت سخت افزاری میکروتیک نمیشه.
    این چیزی هم که میخوای بعید میدونم بیشتر از 2 مگ پهنای باند بگیره ، حله

نام حقيقي: M.Moradi

عضو عادی . شناسه تصویری mozafar_sa
    نوشته
    634
    سپاسگزاری شده
    438
    سپاسگزاری کرده
    87
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    سلام مظفر جان. یه چیزی ازت بپرسم؟ خب فرض کن من یه رادیو بهت معرفی کردم که سرعت اترنت 1000 بهت داد بعدش به چه کارت میاد؟ شما خیلی خوب بتونی لینک بگیری سرعت 100 مگابیت بگیری ، تازه گفتم خیلی خوب بگیری، پس در هر صورت فرقی نداره ، راستش توی این مدت هم من رادیویی ندیدم که سرعت بالاتر از 100 داشته باشه ، اگر واقعا انقدر برات مهمه از 2 تا لینک استفاده کن.
    وقتی همه سوئیچ ها و کامپیوتر ها و کابل ها 1000 رو ساپورت کنه فرق نمیکنه ارتباط رادیویی بین دو نقطه بالاتر از 100 باشه ؟؟؟؟؟
    که ارتباط بین 2 طرف هم خوب باشه ؟؟
    مثلا RB411GL یک نمونه روتر بورد با پورت 1000 هست !
    هم اتر و هم Wlan بالاتر از 100 باشه

SXT توی دیتاشیتش نوشته 100 اما همه فروشنده های بی سواد اینجا میگن 1000 !
    حالا مثلا همون نانو که 150 هست وایرلسش اما اترش 100 هست
    ما با این فاصله کم و دید تقریبا خوب نتونستیم بیشتر از 38 مگابیت ازش بگیریم (بین وایرلس نه اینکه اتر !!)

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    خب به قول خارجی ها good for you
    زیر ساختتون 1000 هست اما وقتی نمیتونید بالاتر از 100 بگیرید چرا هزینه الکی؟
    لینک وایرلس تو بهترین شرایط هم به زور 100 رو میده ( والا من این همه کار کردم نداده بهم ، بعدش هم شما با نانو 150 گرفتی تا الان؟ خیلی خوب بده تو حالت داپلکس بشه 150 ، نه واسه سند یا ریسیو )
    پس هزینه الکی نتراشید واسه خودتون وگرنه میتونید لینک میایکرویو بذارید و پهنای بسیار بیشتری هم هم بگیرید )

- - - Updated - - -

راستی بگم برای فاصله 200 متر واقعا 38 مگ برای نانو یعنی فاجعه ، تازه خودتون هم میگید دید مستقیم دارید. همین الان من یه 411 رو وصل کردم به نانو تازه از پشت سر توی فاصله 250 متری ، دارم 11 مگ ازش میگیرم ، دید مستقیم هم نیست ،

نام حقيقي: M.Moradi

عضو عادی . شناسه تصویری mozafar_sa
    نوشته
    634
    سپاسگزاری شده
    438
    سپاسگزاری کرده
    87
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    خب به قول خارجی ها good for you
    زیر ساختتون 1000 هست اما وقتی نمیتونید بالاتر از 100 بگیرید چرا هزینه الکی؟
    لینک وایرلس تو بهترین شرایط هم به زور 100 رو میده ( والا من این همه کار کردم نداده بهم ، بعدش هم شما با نانو 150 گرفتی تا الان؟ خیلی خوب بده تو حالت داپلکس بشه 150 ، نه واسه سند یا ریسیو )
    پس هزینه الکی نتراشید واسه خودتون وگرنه میتونید لینک میایکرویو بذارید و پهنای بسیار بیشتری هم هم بگیرید )

راستی بگم برای فاصله 200 متر واقعا 38 مگ برای نانو یعنی فاجعه ، تازه خودتون هم میگید دید مستقیم دارید. همین الان من یه 411 رو وصل کردم به نانو تازه از پشت سر توی فاصله 250 متری ، دارم 11 مگ ازش میگیرم ، دید مستقیم هم نیست ،
    علیرضا از تو بعیده این حرفاااا
    بابا 38 مگابیت چیزی معادل 5مگابایت اونم داپلکس ! خیلی چیزه شاخی نیست که داداش البته منظورتو نگرفتم فاجعه یعنی خوبه یا بده ؟؟؟؟
    چرا بالای 100 نمیتونم بگیرم ؟ اگر رادیو ها بیشتر از 100 بدن بازم نمیشه ؟
    حالا من نمیخام 1000 واقعی بگیرم اما خوب بهتر از این میخام باشه
    بحث هزینه نیست اگر خودم اوکی رو بدم طرف هیچ حرفی نداره فقط باید خودمم مطمئن باشم که جواب میده
    چون اون منو قبول داره و دوست ندارم هزینه بیخود واسه کسی بتراشم
    همیشه خودمو میزارم جای مشتری

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    فاجعه یعنی بد. آخه 38 مگ هم برای لینک 200 متری شد تروپوت؟ اونم با دید باز و مستقیم!!!!! بعدش هم 38 مگ داپلکس یعنی جمع سند و ریسیوت ، یعنی ممکنه سندت 15 باشه ریسیو هم 23 یا چیزهای دیگه ، پس وضع خیلی خراب تر شد ، یعنی عملا پهنای باندت کمتره.
    یه جای کارت میلنگه اساسی،
    بعد هم عزیزم شما یه لینک داری فوق العاده پایدار و با تروپوت بسیار بالا ، به نظرت این تروپوت چقدر میشه؟ اصلا آیا به 100 میرسه؟ من که فکر نکنم تو شرایط ایده آل هم بتونی 100 بگیری ، خب وقتی لینکت از 100 کمتره دیگه اترنت 1000 به چه کار میاد؟
    شما یه اتوبان فوق العاده بزرگ داری که توانایی جا دادن 5 تا ماشین در کنار هم رو داره ، میرسی به یه عوارضی که فقط همزمان 2 تا مشین ازش رد میشن ، نتیجه چی میشه؟ عملا همه پهنای باند اون اتوبانت بی کار میمونه چون باید هر دفعه 2 تا ماشین ازش خارج بشن و 2 تا هم وارد.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

sql server هلو

نصب سیستم هلو شبکه

نصب هلو شبکه

sql نرم افزار سپیدز

دانلود sql نرم افزار هلو

مشکل sql server در نرم افزار هلو

رفع خطای 31 نرم افزار هلو

sql برای برنامه هلو

نصب sql هلو

برنامه اس كيو سرور جهت نصب هلو