نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 15
سپاس ها 5سپاس
  • 2 توسط mch
  • 1 توسط mgholami
  • 1 توسط dodvaod
  • 1 توسط dodvaod

موضوع: همکاران سیستم

shf
    shf آنلاین نیست.
    نام حقيقي: saeid hosseinpour

عضو عادی
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    7

همکاران سیستم

سلام خسته نباشید
    من جدیدا رفتم یه شرکتی که نرم افزار همکاران سیستم داره
    میخوام یه دامین راه بندازم بهد سرور همکاران سیستم رو بهش جوین کنم
    من تا حالا با همکاران کار نکردم نمیدونم اگه جوین کنم بعدش مشکلی پیش میاد یا نه
    یه مشکل دیگه ام که دارم نمیدونم چه طوری باید برای یه کلاینت شورت کات همکاران وروی دسکتاپش بزارم

موضوعات مشابه:

mch
    mch آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mehdi

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    سلام دوست عزیز قبلا از هر کاری از دیتا بیس Sql بک اب گیر بعداش هم با همکاران سیستم تماس بگیر راهنمایی می کنند
    در کل اگر بخواهم بگم سه تا فایل هم bde, cristal ,sql این سه تا فولدر به اشتراک گذاشته شده این ها را نصب کن رو سیستم کلاینت و بعداش تنظیمات مربوط به دیتا بیست انجامم بده کانکت می شه همین ولی باز با همکاران سیستم تماس بگیر برای اطلاعات کاربردی تر

mgholami و dodvaod سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: moein Sabaghian

عضو عادی
    نوشته
    86
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    2
    همکاران به پسورد ادمینیستراتور حساس هست وقتی پسش عوض میشه برنامه کار نمیکنه

نام حقيقي: مهدی مرادی

عضو عادی
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    12
    من تو دو تا از شرکتامون همکارن داریم. هم نر افزار مالیش او هم اتوماسیونش. سرورو اول خودشون گرفتن و نصب کردن وما حوین دومین کردیم و مشکلیم نداشتیم. اصولا مثل 1 برنامه باهاش رفتار کن که فقط sql داره دیگه. فقط بعد حوین کردن و لاگین تحت دومین حواست به سرویس sql باشهکه با همون یوزر دومینت استارت شده باشه همین. البته اصولا با sql2005s4 به بالا معمولا به این مشکل نمیخوری. درمورد آیکون هم اگر وب بیس باشه که میتونی بزاری دیفالتوب سایت و اگرم مالی اپلیکیشن بیس باشه موقع نصب خودش آیکون میده

نام حقيقي: احسان

عضو عادی
    نوشته
    355
    سپاسگزاری شده
    185
    سپاسگزاری کرده
    96
    در خصوص بانک SQL واقعا تجربه ندارم ! در برنامه دارم که فرصت شد یه دوره برم .

در خصوص آیکون برنامه که شما می تونی دو تا حرکت انجام بدی .

1. آیکان با پالیسی بره روی دسکتاپ
    2. با استفاده از ترمینال سرویس می تونی به یوزر ها اجازه بدی برنامه رو روی خود سرور اجرا کنند و خروجی رو روی سیستم خود ببینند . یعنی پراسس سمت سرور و خروجی سمت خود ! مبحث TS رو یه نگاهی بکن . بد نیست .

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi-e62 نمایش پست ها
    من تو دو تا از شرکتامون همکارن داریم. هم نر افزار مالیش او هم اتوماسیونش. سرورو اول خودشون گرفتن و نصب کردن وما حوین دومین کردیم و مشکلیم نداشتیم. اصولا مثل 1 برنامه باهاش رفتار کن که فقط sql داره دیگه. فقط بعد حوین کردن و لاگین تحت دومین حواست به سرویس sql باشهکه با همون یوزر دومینت استارت شده باشه همین. البته اصولا با sql2005s4 به بالا معمولا به این مشکل نمیخوری. درمورد آیکون هم اگر وب بیس باشه که میتونی بزاری دیفالتوب سایت و اگرم مالی اپلیکیشن بیس باشه موقع نصب خودش آیکون میده
    يعني واقعا نرم افزار مالي همكاران بعد از نصب ايكون ميده؟؟؟
    اصلا و ابدا.راه دوستمون اقا حميد درسته من سالهاست با همكاران كار ميكنم

dodvaod سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: hadi esmaeili

خواننده
    نوشته
    93
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    56
    نقل قول نوشته اصلی توسط mgholami نمایش پست ها
    يعني واقعا نرم افزار مالي همكاران بعد از نصب ايكون ميده؟؟؟
    اصلا و ابدا.راه دوستمون اقا حميد درسته من سالهاست با همكاران كار ميكنم
    ببخشید شاید سوالم ربطی به اینجا نداشته باشه.اما میخواستم بپرسم شما که چند ساله دارید با همکاران سیستم کار میکنید تا حالا به خطای General Sql برخوردید؟
    ما هم همکاران سیستممون جوین به دامین هستش و از طریق همون 3 تا نرم افزار کلاینت ارتباط دادیم به سرور.
    یه هو وسط کار بهشون پیغام میده.نمیدونم چی کار کنم.کل راههایی که میشد رو امتحان کردم ولی به نتیجه ی قطعی نرسیدم.
    از غیر فعال کردن انتی ویروس سرور تا تیم کردن کارت شبکه ی سرور و تعویض بستر شبکه و تعویض سوویچ و تعویض ویندوز کلاینتها و نصب کارت شبکه ی جدید و ...
    اما مشکل دارییم هنوز.
    ممنون

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    نقل قول نوشته اصلی توسط shf نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من جدیدا رفتم یه شرکتی که نرم افزار همکاران سیستم داره
    من تا حالا با همکاران کار نکردم نمیدونم اگه جوین کنم بعدش مشکلی پیش میاد یا نه
    یه مشکل دیگه ام که دارم نمیدونم چه طوری باید برای یه کلاینت شورت کات همکاران وروی دسکتاپش بزارم
    برنامه همكاران نصبي نيست-بدليل استفاده از قفل و اجراي راحتر برنامه لازم به نصب نمي باشد- ولي فرآيند فعال سازي برنامه يه مقدار ژيچيده و وقت گيره كه آن هم به عهده پشتيبانهاي شركتش مي باشد.
    در برنامه همكاران نه IP سيستم قبل و بعد از نصب و نه نام دامين مهم نيست(هر جور خواستي دامين 2003 و يا 2008 داشته باش) برنامه نسبت به سخت افزار و نام سرور حساسه (قفل برنامه با اين عوامل كار ميكنه)-براي اجراي بر روي كلاينتها اين كارها رو بايد انجام بدي:
    0- شاخه اصلي برنامه رو در درايوي غير از درايو c سرور كپي كنيد(امينت بيشتر هم در اجرا و هم در نگهداري) و اون رو در شبكه به اشتراك بذاريد.(اشتراك read)
    1- اگر برنامه شما در سرور به راحتي اجرا شد مشكلي با كلاينتها نخواهي داشت - همونجور كه آقا hamid (MCH گفتند فقط كافي اينه سه برنامه رو برروي كلاينت نصب كني البته برنامه نصبي هر سه اينها بايد در شاخه خود برنامه همكاران وجود داشته باشه كه معمولا هستش.
    2- بعد از نصب اين برنامه ها در كلاينت ، در كنترل پنل برو و ODBC‌ رو تنظيم كن-راهنماي خود همكاران بهت ميگه-پسورد sa‌ رو بايد داشته باشي.
    3- بعدش هم مي توني از شاخه exe آيكون برنامه اصلي اون رو بصورت Shortcut به سيستم كلاينت كپي كن.
    4- در پروپرتيز آيكون در قسمت startin اين عبارت رو تايپ كن :%temp%
    5- به درايو C براي every one دسترسي modifi بده (بدليل اينكه برنامه خودش رو بصورت Temp در درايو c كپي مي كنه اگه اين كار رو نكني در هنگام لود شدن آن خطا مي ده)
    6- يه برنامه هم در همون شاخه exe‌برنامه وجود داره كه مي ياد تمامي dll هاي لازم براي اجراي برنامه رو در سيستم كلاينت map ميكنه.
    تقريبا كار خاص ديگه اي نداري.
    موفق باشي.
    هر جاش مشكلي داشتي بفرماييد تا راهنمايي كنيم با همراهي دوستان

ویرایش توسط dodvaod : 2013-03-15 در ساعت 02:36 PM
    mgholami سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    نقل قول نوشته اصلی توسط hadironi نمایش پست ها
    ببخشید شاید سوالم ربطی به اینجا نداشته باشه.اما میخواستم بپرسم شما که چند ساله دارید با همکاران سیستم کار میکنید تا حالا به خطای General Sql برخوردید؟
    یه هو وسط کار بهشون پیغام میده.نمیدونم چی کار کنم.کل راههایی که میشد رو امتحان کردم ولی به نتیجه ی قطعی نرسیدم.
    از غیر فعال کردن انتی ویروس سرور تا تیم کردن کارت شبکه ی سرور و تعویض بستر شبکه و تعویض سوویچ و تعویض ویندوز کلاینتها و نصب کارت شبکه ی جدید و ...
    اما مشکل دارییم هنوز.
    ممنون
    بله ، يه مدتي با اين ارور تو سر و كله هم مي زديم.
    مربوط به قطعي Sql و سرويسهاي اونه-حتي به مدت بسيار ناچيز.
    بيشتر هم زمان استفاده برنامه از فرم سازها مي آد.
    يكي از عوامل مربوط به كمبود رم براي sql مي باشد.
    چند تا سوال:
    آيا برروي سخت افزار سرورت هم كاري كردي؟(مي دونم قفل برنامه به سخت افزار حساسه)منظورم رم سرورته و يا تنظيمات مادربرد.
    آيا performance سرورت رو در هنگام كار با برنامه گرفتي؟
    در قسمت event سرورت همون زمان كه برنامه خطا مي ده آيا logي وجود داره؟اگه هست اون log مربوط چيه؟
    يه مختصر درباره سخت افزار سرور و نرم افزار سرورت توضيح بدي بهتر مي تونيم با كمك دوستان راهنمايي كنيم.
    موفق باشي.

ویرایش توسط dodvaod : 2013-03-15 در ساعت 02:43 PM

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    قفل همكاران يه جور وابسته به سخت افزاره تركيبي از شناسه هاي سخت افزاري يا UID مادربرد و CPU و هارده طبق گفته خودشون ولي به ميزان رم نوع رم و تنظيمات مادربرد و غيره وابسته نيست
    نه من تا حالا نداشتم اين مشكل رو ما حتي همكاران رو روي بستر اينترنت هم ران كرديم مثل ساعت داره كار ميكنه

ویرایش توسط mgholami : 2013-03-18 در ساعت 10:19 AM

نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    نقل قول نوشته اصلی توسط mgholami نمایش پست ها
    قفل همكاران يه جور وابسته به سخت افزاره تركيبي از شناسه هاي سخت افزاري يا UID مادربرد و CPU و هارده
    البته نام سرور یادتون رفت. این مورد هم در قفل تاثیر دارد.
    در مورد رم هم فقط کمبودش مد نظرم بود.برای SQL میزان رم خیلی مهمه.

mgholami سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: hadi esmaeili

خواننده
    نوشته
    93
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    56
    نقل قول نوشته اصلی توسط dodvaod نمایش پست ها
    بله ، يه مدتي با اين ارور تو سر و كله هم مي زديم.
    مربوط به قطعي Sql و سرويسهاي اونه-حتي به مدت بسيار ناچيز.
    بيشتر هم زمان استفاده برنامه از فرم سازها مي آد.
    يكي از عوامل مربوط به كمبود رم براي sql مي باشد.
    چند تا سوال:
    آيا برروي سخت افزار سرورت هم كاري كردي؟(مي دونم قفل برنامه به سخت افزار حساسه)منظورم رم سرورته و يا تنظيمات مادربرد.
    آيا performance سرورت رو در هنگام كار با برنامه گرفتي؟
    در قسمت event سرورت همون زمان كه برنامه خطا مي ده آيا logي وجود داره؟اگه هست اون log مربوط چيه؟
    يه مختصر درباره سخت افزار سرور و نرم افزار سرورت توضيح بدي بهتر مي تونيم با كمك دوستان راهنمايي كنيم.
    موفق باشي.
    دوست عزیز ممنون از پاسخت:
    رم سرور رو از 12 گیگ اوردیم رو 22 گیگ.10 گیگ هم همیشه خالیه حتی تو سنگین ترین روزها.از سخت افزار تقریبا مطمئن هستم.
    log رو راستش اصلا چک نکردم تا الان.
    سرور hp g5 dl380
    cpu:2*e5560 (فکر کنم)
    22 GB Ram
    200 GB H.D.D
    نرم افزار خاصی هم که ندارم.win server 2008 R2
    Sql server 2008
    Office 2010
    Kasper endpoint 8

نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    ظاهراً (ظاهراً) سخت افزار سرورت عاليه براي اين برنامه-
    نوع هاردت رو هم بنويس-رم هات باهم و با مادربردت (توي ليست ساپورت مادربرد) هم خواني دارند
    مرحله بعد بايد تنظيمات نرم افزاري سرورت رو چك كني.(آنتي ويروست ، Log سيستم و گرفتن Performance از سيستم در حال كار).
    بعد انجام اين مراحل بايد رفت سراغ شبكت(نوع سوييچ و ارتباط سرورها با كلاينتها)

خواننده
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    63
    نقل قول نوشته اصلی توسط shf نمایش پست ها
    هرکس از ظن خود شد یار Shf ....
    اصلا یکی پرسید که همکاران سیستم رو بهش جویین کنم یعنی چی ؟ هیچ کدوم از نرم افزار های همکاران سیستم ، اسمشون همکاران سیستم نسیت همونطوری که شما نمی گید می خوام مایکروسافت یا بیل گیتس رو جویین کنم به آپارتمان یه خوابه
    چه چیزی از همکاران سیستم ؟ اتوماسیون تحت وب ، اتوماسیون ویندوزی ، نرم افزار مالی - انبار داری یا اصلا مسئول تدارکات شرکت رو ؟اگر راجه به دیتا بیس گفتگو می کنید ، اوراکل یا sql ؟ و ...

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    اولا يه سرور به اين همه ريسورس نياز نيست ايرادتون يه جاي ديگست

کلمات کلیدی در جستجوها:

قفل همکاران سیستم

همکاران سیستم sql

error در برنامه همكاران سيستم

sa همكاران سيستم

راهنمای نصب برنامه همکاران سیستم

پسورد sa همکاران سیستم

راهنمای نصب برنامه همکاران سیستم بر روی کلاینت

روش نصب همکاران سیستمخطا در همکاران سیستمدومینتerror نرم افزار همکاران سیستمقفل همکاراننحوه کار نرم افزار های shortcut همکاران سیستمتوضيحي مختصر درباره نرم افزار همكاران سيستممشکل شرت کات همکاران سیستمنحوه ی کانکت شدن باهمکاران سیستم کانکت شدن با همکاران سیستمهمكاران سيستمتنظیمات shortcuts همکاران سیستمقفل برنامه همکاران سیستمهمکاران سیستم تنظیماتقفل باز همكاران سيستمbde کلاینت برنامه همکاران سیستمنصب همکاران سیستمfavha کوردى#spf=1

برچسب برای این موضوع