نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل در اتصال به managment store در هنگام نصب lync server

نام حقيقي: حسن فتح اللهی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

مشکل در اتصال به managment store در هنگام نصب lync server

سلام
    بخشید من قصد دارم برای بار اول این سیستم رو نصب کنم عد از طی مراحل اولیه و ابتدای برای نصب هنگامیکه قصد اتصال به mangment store را دارد خطا می دهد دقیقا با همین عنوان که خطا در اتصال به استور می دهد. اولا این مورد چی هست و چطور حل میشه خیلی سعی کردم جست و جو کنم در فرو های انگلیسی نتونستم. اگر ممکنه در مورد همین managment store هم توضیح دهید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهران

عضو عادی شناسه تصویری mehranphp
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    90
    سپاسگزاری کرده
    12
    سلام
    چه ورژنی؟

hfathollah سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حسن فتح اللهی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    ورژن 2013. میگه که نمی تونم به centeral managment store متصل بشم.در حالی که تمامی نیازمندی ها نصب شده و پیکربندی های ابتدایی که باید انجام بشند انجام شدند وقتی میخواد شروع به نصب اصلی کنه این رو میگه.

نام حقيقي: محمد رواقی

عضو عادی شناسه تصویری SISYPHUS
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6
    سلام دوست عزیز ممکنه که مشکلت تا الان حل شده باشه... اما توضیح میدم تا به عنوان منبع برای باقی دوستان مفید باشه....CMS یا همون Central Management Store سرویسی هست که راهکار Lync با استفاده از اون تنظیمات اولیه مورد نیاز برای نصب سرویس ها روی هر سرور رو دریافت میکنه و به دو صورت مختلف در نسخه Standard و Enterprise آماده میشه و طرح ریزی میش. البته اطلاعات این CMS محدود به این مورد نیست و تنظیمات و موارد بسیار دیگری رو هم در خودش ذخیره میکنه و در واقع میشه گفت اگر نباشد... نمیشود....برای اینکه مشکلتون حل بشه یا باید در موقع نصب Standard Edition گزینه Prepare First Standard Edition رو زده و تمام کرده باشید (بدون خطا) و یا از طریق Lync Server Topology Builder یک توپولوژی طراحی کرده و در Database Server مربوط به Enterprise Edition معرفی کرده باشید. در نتیجه هر دو روش فوق یک SQL Instance روی سرورهای مربوطه ایجاد شده و برای سرویس دهی CMS آماده میشه. بعد از اون شما تازه میتونید از قسمت Server Preparation گزینه nstall Local Management Store رو اجرا و به اتمام برسونید.
    امیدوارم مفید باشه...

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع