نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط SISYPHUS
  • 1 توسط SISYPHUS

موضوع: در مورد Public Internet Connectivity (PIC) federation راهنمایی می خواهم

نام حقيقي: طاهری

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

در مورد Public Internet Connectivity (PIC) federation راهنمایی می خواهم

lync ظاهرا یه امکانی داره که می تونه به بقیه IM ها مثل yahoo messenger وصل بشه ظاهرا این امکان در lync 2013 برای skype وجود داره ، برای بقیه IM ها چه باید کرد؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    نقل قول نوشته اصلی توسط MasoudTK نمایش پست ها
    lync ظاهرا یه امکانی داره که می تونه به بقیه IM ها مثل yahoo messenger وصل بشه ظاهرا این امکان در lync 2013 برای skype وجود داره ، برای بقیه IM ها چه باید کرد؟
    امکان پذیر نیست
    دلیل مورد بالا نیز خبر زیر است :
    Microsoft to Acquire Skype

نام حقيقي: محمد رواقی

عضو عادی شناسه تصویری SISYPHUS
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6
    سلام
    امکان PIC در Lync به عنوان یکی از قابلیت های زیر شاخه ی Federation و در External Access مطرح میشه.مادامی که شما از نسخه های غیر اصلی استفاده میکنید استفاده از این امکان وجود نخواهد داشت چرا که مراحل فعال سازی این امکان روی سرویس های yahoo،AOL،MSN،Google و Skype از طریق مایکروسافت انجام میشود.در واقع شما با استفاده از سریال PIC که از مایکروسافت خریداری کردید و با در دست داشتن سریال نرم افزار Lync که برای دامنه ی شما فعال سازی شده سری به این سایت میزنید و درخواست فعالسازی PIC رو اعلام میکنید. پس از گذشت چند روز این امکان برای شما فراهم مشیه که با اکثر سرویس دهندگان عمومی گفتگوی متنی، به تبادل نظر بپردازید.

امکاناتی که در این سرویس قابل استفاده هستند بنا بر تامین کننده نهائی متفاوت بوده (معمولاً IM - Presence) و به نظر میرسه که Skype Federation کامل ترین اونها باشه. این رو هم بگم در Lync 2013 امکان Skype Federation نیاز به سرور اضافی نداره و به طور ماهیانه برای شما دقایقی تماس رایگان در نظر گرفته میشه.

اگر میخواهید از تمامی امکانات Federation با تامین کنندگان عمومی مثل Yahoo ، Google و Cisco Webex بهره بگیرید نیازمند خرید سرویس های جانبی هستید چرا که هم اکنون شرکت هائی هستند که تمامی این سرویس ها رو با تمام امکانات کنار هم قرار دادند و شما رو دچار حیرت میکنند. دوستان دنیای Federation توی ایران به کل فراموش شده هست. در حالیکه امکانات بسیار و مزایای فراوانی برای شما و سازمان شما در بر خواهد داشت.
    من از همین جا اعلام میکنم کسانی که امکان Federation براشون فراهم هست و علاقه مند به این کار هستند میتونند اعلام کنند.شاید بتونیم یک تجربه ی جدید برای دوستان ایجاد کنیم.

در آخر هم یک تصویر براتون دارم از Lync خودم که با Gmail کار میکنه و شما میتونید این کاربر رو اضافه (invite to Chat from Gtalk)
    موفق باشید

ویرایش توسط SADEGH65 : 2012-09-09 در ساعت 10:54 AM علت: حذف ایمیل
    MasoudTK سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: طاهری

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    ممنون مهندس
    من قبلا سایت مایکروسافت رو دیدم اما واقعا روشی برای دور زدنش نیست؟ مثلا یکی ازدوستان تجربه خوبی داشت از باگ های سایت microsoft که از یک سایت روسی پیدا کرده بود و تونسته بود سرویس microsoft remote application رو به صورت رایگان استفاده کنه.
    در ضمن میشه توضیح بدین اتصال با gmail رو چطور راه انداختین؟

- - - Updated - - -

یک سوال دیگه شمابرای رفع مشکل 180 روزه بودن lync client چکار کردین؟ آیا نسخه crack شده وجود داره؟
    درضمن یکی از دوستان می گفت که نسخه فارسی شده هم وجود داره شما اطلاعی ندارین؟

نام حقيقي: محمد رواقی

عضو عادی شناسه تصویری SISYPHUS
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6
    سلام
    ببینید چیزی که میگید بعید نیست.اما کی حوصله و وقت این کار رو داره بشینه زندگیشو بگذاره پای اینکه یک باگ اون هم برای همچنین قابلیتی پیدا کنه ! فرض هم که شما سیستم Provisioning رو دور زدی ! بعدش ! مایکروسافت تمامی این قابلیت ها رو بررسی و نظارت میکنه...امروز دور زدی فردا یک ایمیل به Yahoo،Gmail و دیگر تامین کنندگان زده میشه و دسترسی شما قطع میشه.در واقع به دلیل مسئولیت های قانونی که از سمت این سرویس بر عهده مایکروسافت هست همچین کاری به نظر من که اصلاً امکان نداره.

در رابطه با فارسی سازی بله در حال حاضر دو شرکت در ایران این کار رو انجام دادند. به دلیل محدودیت این جا نمیتونم اسم این شرکت ها رو اعلام کنم.حتماً درک میکنید.

MasoudTK سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

کمک در مورد ارور limited connectivity

lync federation

قطع اینترنت با ارور 12029

برچسب برای این موضوع