نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 6سپاس

موضوع: کدام منبع برای آشنایی و یادگیری Lync Server مناسب تر است؟

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870

کدام منبع برای آشنایی و یادگیری Lync Server مناسب تر است؟

سلام به همه دوستان

مدتیست تصمیم دارم درباره Lync Server مطالعه کنم اما هر منبعی رو که میخونم بنظر گنگ میاد و نتونستم برداشت مورد نظر رو از مباحثش داشته باشم. خود MS Press برای این نرم افزار کتابی رو بصورت رسمی منتشر نکرده اما دو کتاب یکی از SAMS و دیگری از Sybex دیدم اما باز هم نتونستن مسیر صحیح فهم این نرم افزار رو پیدا کنم.

سوالی که دارم اینه که با توجه به اینکه سابقه کار با OCS ها رو ندارم از چه منایعی برای آشنایی بهتر با این برنامه میتونم استفاده کنم؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رواقی

عضو عادی شناسه تصویری SISYPHUS
    نوشته
    197
    سپاسگزاری شده
    176
    سپاسگزاری کرده
    22
    نوشته های وبلاگ
    6
    سلام
    من به شخصه این کتاب رو میخونم و در بیشتر موارد نیاز های من رو تکمیل کرده.البته من معمولاً روزی چند بار بلاگ ها و سایت های مختلف رو در این زمینه بررسی میکنم تا درک بهتری داشته باشم و به روز باشم. متاسفانه هنوز UC در ایران مطرح نشده، اما با توجه به موجی که در تمام نقاط دنیا در این باره ایجاد شده، مطمئناً به زودی شاهد به وجود آمدن بازاری مناسب در زمینه ی UC در ایران خواهیم بود. بنابراین اگر دوستان بتوانند از همین حالا خودشون رو برای این موج آماده کنند، حتماً نتایج خوبی خواهند گرفت. این رو هم بگم که UC یک نرم افزار یا راهکار ساده نیست که با خواندن یک یا دو کتاب و مستند بتوان در آن به طور کامل موفق شد. این یک موضوع جامع و روش جدید برای ارتباطات هست و امیدوارم از درگاه Lyncبتوانید درک بهتری در این زمینه داشته باشید.
    همچنین برای درک بهتر مزایای Microsoft UC از این مقاله استفاده کنید.
    امیدوارم دوستان دیگر هم تجارب و مقالاتشون رو در این زمینه در اختیار دیگران قرار بدهند.
    در آخر هم این سری پست ها رو دارم آماده میکنم و چکیده ای از برداشت خودم نسبت به Lync هست، همچنین به طور مختصر درباره راه اندازی این سرویس بحث خواهیم کرد
    موفق باشید

Reza.D، th95، f14f21 و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

درباره lync server

درباره LYNC

lync server درباره

Lyncآشنایی lync serverlync آشناییاشنايي با microsoft lyncآشنایی با server lync آشنایی با lyncآشنايي با lynclync learning ادرباره lyncserverهمه چی درباره lyncserverآشنایی با lync server درباره lync

برچسب برای این موضوع